Jump to content

ślub oraz wilki- dwa sny


manieczka3008
 Share

Recommended Posts

Dobry wieczór. Mój pierwszy sen dotyczył mojego ślubu z obecnym partnerem . Jedyne co zwróciło na mnie uwagę to porysowana złota obrączka i moja babcia która już 7 lat nie żyje.

Drugi sen opowiem bardziej szczegółowo. Wracałam z pasterki z moim obecnym partnerem krytykując zachowanie koleżanki która się wywyższa. Po chwili zauważyłam że na moje podwórko wbiegają 2 psy- wilczury. Poinformowałam o tym mojego partnera. Od sąsiadów była taka szara na zasuwkę bramka za którą wbiegły psy. Partner powiedział do mnie : "Poczekaj jeszcze się z nimi chwilę podrażnimy" i zamknął bramkę. Wilczur w tej chwili wyglądał jak wilk prześlizgnął się pod bramką i ugryzł mnie w prawy bok mojego ciała. Drugi przeskoczył przez inną bramkę. Mój partner powiedział do mnie:"patrz jak one koło mnie powoli chodzą i się czają". Później się obudziłam. Dodam, że te dwa sny przyśniły mi się w tym samym dniu. Dziękuję za pomoc.

 

Piszę po raz drugi to samo, ponieważ obawiałam się, że tytuł był niezgodny z regulaminem. Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Witaj,powiedz jak przebiegała ceremonia ślubu?Oboje byliście obecni?Wszystko było okey?Porysowana obrączka to rysy na Waszym związku,to co nie idzie po Waszej mysli we wzajemnych relacjach.

Dwie nieprzyjaźnie nastawione osoby .Ty na tym bardziej ucierpisz.On rozdrażnia,zaostrza sytuacje a Ty na sobie odczujesz skutki.

Czy te psy szczerzyły kły, były bardzo agresywne jeszcze?

 

Powielanie postów jest niezgodne z Regulaminem.Prawidłowo jeden sen-jeden post. Post albo w dziale ogólnym albo w moim sub forum.Gdzie wolisz.Ale powielanie jest niezgodne z Regulaminem.

Pozdrawiam cieplutko :)

Link to comment
Share on other sites

byliśmy oboje. wesele było zdezorganizowane, urządzone koło starej chatki. Jedynie to mnie zaniepokoiło.Ślub odbywał się normalnie. Obrączkę porysowaną zobaczyłam na moim palcu. Mój partner jej nie zakładał mi.Psy nie były agresywne. Ugryzły tylko raz.Co może oznaczać osoba mojej zmarłej babci??

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

wesele było zdezorganizowane co w połączeniu ze stanem obrączki świadczy o jakimś zdezorganizowaniu w Waszym związku.jednak w życiu tak jest,że raz lepsze,raz gorsze dni i Wasze relacje są symbolicznie przedstawione również przez stan obrączki.

Tylko,że obrączke miałas Ty,partner Ci jej nie zakładał.Babcia Cie przestrzega,że może byc tak,że w tym związku sie zawiedziesz,nie będziesz szczęśliwa,nie będzie on tym czego pragniesz i na co liczysz.Być może partner zakończy tę relację.Tak to widzę.A babcia próbuje Cię przestrzec.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...