Jump to content

ona byk on koziorozec:( czy mi ktos pomoze? co dalej?


raspberry04
 Share

Recommended Posts

Witam

Czy moze mi ktos powiedziec czy mamy szanse?Mieszkamy daleko od siebie i zobaczymy sie za rok:(

on jest koziorozec 17.01.1985 a ja byk 26.04.1986

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Raspberry04-Szanse zawsze sa! Polecam cos do poczytania:) Rowniez na forum mozesz poczytac o numerologii co pomoze okreslic jakim zwiazkiem jestescie.. Polecam-wciaga bardzo... Poczytaj o runach, albo popros dobrej wrozki o wrozbe na Twoj zwiazek. Moj partner jest koziorozcem a ja pania byk a na poczatku nasz zwiazek byl na odleglosc...ale do odwazych swiat nalezy.. i dla chcacego nic trudnego...mozna zwiazek utrzymac i na odleglosc.. sa rozne formy komunkikacji...Teraz jestesmy razem... a dzielil nas ocean:) i dobrze jest!

Pozdrawiam i milej lektury:)

 

Byk – Koziorożec

Związek tych dwóch znaków spoczywa na solidnych podstawach. Są zagorzałymi materialistami, posługują się podobnymi metodami postępowania, a kiedy dokonują wyboru [nawet miłosnego], biorą pod uwagę nie tylko uczucia, ale także stronę praktyczną wspólnego życia. Żaden ze znaków nie daje się porwać ślepym namiętnościom, są ostrożni i lubią wszystko dokładnie zaplanować. W życiu uczuciowym Byk jest spontaniczny, a poważny Koziorożec maskuje swą wrażliwość, boi się zranienia, dlatego okazuje obojętność wobec miłości i woli przygody erotyczne bez zobowiązań. Pokazuje więc od razu zainteresowanemu Bykowi, że jest fortecą nie do zdobycia. Jeśli Byk zauważy, że pod tą maską kryje się wrażliwość i prawdziwa namiętność, nie zraża się i powoli, cierpliwie kruszy gruby mur. Kiedy Koziorożec w końcu przekona się do prawdziwych intencji Byka, może zacząć się między nimi wspaniała historia miłosna, nawet jeżeli będzie nieco sztywna i troszkę pozbawiona fantazji. To będzie jak solidny kontrakt, realizowany punkt po punkcie. Towarzystwo Byka wyjdzie Koziorożcowi na dobre, dzięki jego radości przekona się, że życie może być piękne i nie musi być górą problemów do rozwiązania, a jest w nim czas na odpoczynek i mnóstwo przyjemności. Koziorożec odwdzięczy się Bykowi oddaniem i solidnością. Jak to w życiu bywa, z czasem namiętności słabną, ale oni zawsze będą mogli na siebie liczyć, szanować się, słowem – udany związek.

 

 

 

 

Koziorożec – Byk

To bardzo interesujące spotkanie dwóch „ziemskich” znaków, które mają ze sobą wiele wspólnego. Byk, rządzony przez Wenus, jest obdarzony ogromnym urokiem, co zimny i pełen rezerwy Koziorożec od razu zauważy, bo wcale nie jest pozbawiony chęci do uciech cielesnych, a poza tym Baran natychmiast wzbudza w nim pełne zaufanie, co jest jednym z najważniejszych warunków przyszłego związku. Pani Koziorożec bardzo sobie ceni dyskretne, choć uparte zaloty Pana Byka, który od samego początku potrafi pokazać jej swoją zadziorność, realizm i doskonałe maniery, co dla niej jest niezwykle pociągające, bo czuje, że może mu całkowicie zaufać, niemal z zamkniętymi oczami. Z kolei Pani Byk, spontaniczna, czuła, macierzyńska, jest stworzona do tego by skruszyć twardą skorupę Pana Koziorożca, który nie tylko daje się uwieść jej wdziękami ale znajduje w niej proste, bezwarunkowe uczucie, które pozwala mu poczuć się mniej skrępowanym, a przede wszystkim sprawia, że nie będzie się spodziewał żadnych nieprzyjemnych niespodzianek. Będzie więc mógł stworzyć piękną historię miłosną, szczerą i głęboką, zbudowaną na bardzo mocnych podstawach, gwarantujących trwałość. Byk wniesie do tego związku radość życia, umili i ułatwi codzienną egzystencję, nada mu nieco rozmachu i fantazji. A Koziorożec będzie strażnikiem racjonalnego, trzeźwego myślenia, a poza tym potrafi spojrzeć w daleką przyszłość. Obydwoje będą zgodni, że należy pozbyć się wszelkiej improwizacji, nie będą postępować szybko i bez zastanowienia; obydwoje mają dużo zdrowego rozsądku i nie liczą na szczęśliwy traf. Poszukują istoty rzeczy, nie wierzą, że miłość może się rozwijać bez solidnych fundamentów i wspólnych celów. Bardzo się starają by stworzyć wspólną przyszłość, by zapewnić jej dobra materialne, które są dla nich równie ważne jak wspólnota charakterów. Dogadają się dosyć szybko, Koziorożec stanie się mistrzem planowania przyszłości. Wadą tego związku może być zbyt silne przywiązanie wagi do luksusu materialnego i zaniedbanie koniecznej sfery duchowej, nie mówiąc już o uczuciach. Aby relacja była szczęśliwa muszą obydwoje starać się nie zamknąć egoistycznie w swoim hermetycznym świecie.

 

 

ON-Koziorozec

To człowiek poważny, głęboki i małomówny. Uparty, cierpliwy i skoncentrowany na własnych celach. Nie wydaje się być zbyt towarzyski i ufa tylko kilku wybrańcom. Doskonale panuje nad swymi emocjami, nie okazuje otoczeniu swoich potrzeb duchowych i emocjonalnych; zbytnie wynurzanie się przed innymi traktuje jak słabostkę, z którą należy walczyć. Jednak wraz z upływem lat wyraźnie staje się łagodniejszy i bardziej tolerancyjny, nabiera zaufania dla siebie samego i pozwala sobie na swobodniejszy sposób bycia. Z natury jest pesymistą, nie znosi tracić czasu na zbędne [jego zdaniem] błahostki, najważniejsze są dla niego studia, praca i kariera, dopiero po osiągnięciu określonej pozycji społecznej pozwala sobie na relaks i rozrywki. Tak samo dzieje się w miłości, to nie jest typ uganiający się za spódniczkami. Oczywiście zdarzają mu się przygody natury erotycznej, ale nie traktuje ich poważnie, dlatego bardzo rzadko związuje się na poważnie kiedy jest bardzo młody. Woli poczekać, ustabilizować swoje dążenia materialne, pragnie zapewnić swojej wybrance i przyszłej rodzinie wygodne, dostatnie życie. Jest niezwykle wymagający i niełatwo się zako****e, trudno mu zaakceptować własne uczucia, przy nim należy być cierpliwym i łagodnym. Bo pod twardą, nieprzemakalną skorupą tętni tęsknota za tym by być kochanym i docenianym. Potrzeba więc pewnego czasy by poczuł się pewny siebie, swoich uczuć, wtedy się otworzy i pokaże swój prawdziwy temperament. Nie bawi się w komplementy, szerokim łukiem omija romantyczność; uczucia okazuje czynami i jest niezwykle wierny.

 

UWODZENIE, ZWIĄZEK, ROZSTANIE

Po lekturze tego co już zostało powiedziane wiadomo już, że wcale nie jest łatwo zbliżyć się do Koziorożca [kobiety czy mężczyzny], gdyż jest on w ciągłej defensywie, wokół niego panuje lodowata atmosfera, która nie zachęca do bliższych kontaktów. Koziorożec nie wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia, nie należy więc szybko i w sposób jednoznaczny zaginać na niego parol. Aby go zdobyć potrzeba przekonania, cierpliwości i dużo dobrej woli. Można przeżyć romans z Koziorożcem, ale wyjątkowo rzadko ma on szansę przekształcić się w coś trwałego i jeśli zdarzy się wam [na wasze nieszczęście] zakochać się w nim bez wzajemności, natychmiast wskaże wam, czasem nawet dość brutalnie, gdzie jest wasze miejsce. Jeśli ten znak naprawdę wam odpowiada musicie nauczyć się postępować stopniowo i cierpliwie, drążyć skorupę kropla po kropli, bo jeśli nawet będzie mu pochlebiać wasze zaangażowanie, nigdy sam pierwszy nie uczyni żadnego kroku by ułatwić zadanie. Aby zdobyć Panią Koziorożec należy okazywać jej admirację i szacunek, a całkiem bezproduktywne stają się umizgi i zapalczywość w okazywaniu uczuć. Sama musi się przekonać o szczerości waszych intencji, trzeba więc dać jej czas na obserwację i analizę, okazujcie jej swój podziw i przekonajcie, że razem możecie dzielić wspólne wartości, ofiarować jej miłość głęboką i absolutnie wierną, a także piękne, konkretne perspektywy. Pan Koziorożec jest jeszcze bardziej twardy i nieustępliwy, rządzi się przede wszystkim rozumem, nie sercem, dopiero po długiej, drobiazgowej analizie może uznać, że właśnie ta kobieta jest naprawdę godna jego uczuć. Należy absolutnie wykluczyć jakiekolwiek frywolne zachowanie, nieustanną paplaninę, wdzięczenie się i robienie z siebie „słodkiej idiotki”, bo natychmiast zakwalifikuje was jako kobietę niegodną nawet najmniejszej uwagi. Należy mu pokazać, że jesteście odpowiedzialne, rozsądne, wiecie co chcecie robić w życiu, macie sprecyzowane plany, które chciałybyście dzielić właśnie z nim, ale i bez niego dacie sobie radę. Koziorożec ceni kobiety niezależne, ambitne choć niezbyt nonkonformistyczne, bo to znak milczący lecz autorytarny, który oczekuje, że zachowa swoją dominującą pozycję w przyszłym związku. Potrafi także uważnie słuchać, bo sam odzywa się jedynie wtedy gdy ma coś ważnego do powiedzenia.

 

Kiedy już uda się wam zdać pozytywnie decydujący egzamin, związek natychmiast stanie na solidnych fundamentach, ale najczęściej będzie to swoisty „okres próbny” przed zawarciem małżeństwa. Koziorożec będzie poważny, niezawodny w działaniu, chociaż nieco oschły wobec partnera [partnerki]. W chwilach intymnych, kiedy pozwoli sobie na więcej luzu okaże się, że jest namiętny i wrażliwy, jest przecież znakiem Ziemi i lubi „ziemskie” przyjemności. Kiedy jednak zaspokoi swe zmysły, znów przyjmie postawę chłodną i pełną rezerwy, bo życie intymne pozostaje dla niego największym sekretem i nie ma zamiaru go w jakikolwiek sposób uzewnętrzniać. Pani i Pan Koziorożec mają bardzo silnie rozwinięte poczucie obowiązku i czują się szczęśliwi mogąc przejąć na siebie odpowiedzialność za rodzinę. Jeśli uznacie, że wybór Koziorożca był pomyłką i chcielibyście odejść, wystarczy zachowywać się w sposób nieodpowiedzialny i ekstrawagancki, powiedzieć że macie wszystkiego dosyć i brak wam czasu na podobne doświadczenia. Kiedy zdecydujecie się odejść, Koziorożec nie będzie was zatrzymywał bo jest na to zbyt dumny.

 

Ona-Byk

Jest obdarzona wyjątkowym urokiem i jest tego świadoma. Nie waha się go wykorzystywać, ale mądrze i z umiarem. Nie lubi związków, w których rządzi ślepa pasja, szuka raczej stabilności i pewności. Jest prosta i spontaniczna w swoich reakcjach, nie boi się angażować, ale tylko wtedy gdy sytuacja jest jasna i przewidywalna. Jej partner musi być solidny, stały w uczuciach i bezwarunkowo wierny, gwarantujący jej dostatnią i spokojną przyszłość.

 

Jest obdarzona dynamiczną, lecz jednocześnie ostrożną naturą, bo gdyby zdała się tylko na swój instynkt, mogłaby się wplątać w niezliczone miłostki, a to nie bardzo ją interesuje. Dla niej miłość jest globalną siłą, cudowną i radosną, a jeśli zapewnia głębokie, szczere uczucie i fantastyczny seks, nie waha się zbyt długo. Od partnera wymaga podobnego zaangażowania. Byk ma najbardziej rozwinięty zmysł posiadania ze wszystkich znaków zodiaku, jego zazdrość jest przysłowiowa. Ta niby łagodna, macierzyńska kobieta, pragnie całkowicie dominować nad swoim partnerem i może przeistoczyć się w prawdziwą furię, jeśli on nie chce się temu poddać. I lepiej nie mówić o jej reakcji, kiedy partner ją zdradzi. Wielką wadą jest jej podejrzliwość. Posiada jednak wiele wspaniałych zalet, które czynią z niej kobietę bardzo atrakcyjną dla mężczyzn. Niezbyt lubi niespodzianki i zaskakujące sytuacje, jej świat musi mieć wyraźnie wytyczone granice, świetnie się czuje w codziennej rutynie, uwielbia wygodę i stanie twardo na ziemi. Nie wytrzyma zbyt długo z partnerem o zbyt bujnej fantazji i skomplikowanej psychice.

Byk a milosc:

UWODZENIE, ZWIĄZEK, ROZSTANIE

 

Zanim zaangażujemy się w związek z Bykiem należy pamiętać, że kiedy ten się zakocha, jego uczucie będzie pełne zawziętości. Warto więc rozważyć jak daleko jesteśmy skłonni zaakceptować taką relację. Pani i Pan Byk gustują w prostych przyjemnościach i lubią naturę, dlatego na spotkania warto wybrać park czy ogród, a oni natychmiast docenią taki wybór. Pana Byka pociąga kobieta łagodna, radosna, wrażliwa i klasyczna, ale kiedy szuka partnerki na życie, pragnie by jego wybranka posiadała zmysł praktyczny i dużo realizmu. Warto zaprosić go do domu na osobiście przygotowany obiad z dyskretną muzyką w tle. Pani Byk bardzo lubi dostawać kwiaty, zwłaszcza róże. Warto dyskretnie dać jej do zrozumienia, że mamy jakieś oszczędności, dobrze płatną pracę i świetlaną przyszłość. A także, że podziwiamy kobiety piękne, ale jednocześnie z głową na karku, że lubimy spokojne, unormowane życie i założenie rodziny jest naszym marzeniem.

 

Jeśli taka deklaracja spotka się ze zrozumieniem, to znaczy, że większość pracy mamy już za sobą i dobrze zdaliśmy egzamin. A potem nie wolno narzekać! Należy bowiem wiedzieć, że Byk kocha „na wieczność”, żąda wyłączności i jest bardzo zazdrosny. Pani i Pan Byk potrafią sprawić, że stają się dla swych partnerów kimś niezbędnym, są znakomitymi kochankami. Będą stali przy nas w każdej sytuacji, niezmiennie mili, pełni uwagi i uczuć, zawsze gotowi służyć wsparciem. Pani Byk, z natury tradycjonalistka, będzie starannie opiekować się mężem, dziećmi i domem. Potrafi stworzyć ciepłą, miłą atmosferę domowego ogniska. Pan Byk będzie ciężko pracował by zapewnić swej rodzinie jak najwięcej luksusu i będzie oczekiwał, że zostanie nagrodzony za ten wysiłek głębokim uczuciem.

 

Rutyna Byka jest czymś pozytywnym, ale niektórych może zmęczyć i znudzić. Niełatwo z nim zerwać...chyba, że dojdzie do zdrady. Tego Byk nie potrafi wybaczyć, może się nawet mścić. Chyba lepiej nie stosować tej drastycznej metody. Można go do siebie zrazić wydając rozrzutnie pieniądze na głupstwa, odmawiając dzielenia z nim łoża, namawiając na przykład do rzucenia wszystkiego i ruszenia w podróż dookoła świata lub po prostu zaniedbać dom, nie gotować i nie zajmować się partnerem.

 

-zrodlo-astromagia.pl

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Gdybyś podała godziny miałabyś więcej (albo większą trafność prognozy). Z tego co widzę to on jest (albo chce być):

- zdystansowany, niezależny w temacie związków i relacji partnerskich (Uran-Wenus-Księżyc)

- pełen wiary, rozwoju (on się... musi uczyć, edukować - to jest podstawa, bardzo ważna wartość - nie przeoczę tego !)

- rozmemłany, albo niepewny w działaniu, romantyczny (Wenus/Mars w Rybach)

 

Jeśli chodzi o Ciebie to :

- potrzebujesz silnego psychicznie mężczyzny (jakoś... on mi nie pasuje pod tą koncepcję...)

- jednocześnie idealisty (i tu akurat się zgadza)

- niestety nie znam godziny, więc nie wiem, czy Twój Księżyc jest w znaku Skorpiona, czy Strzelca. Pierwsze to wybitna emocjonalność, drugie zmierza w kierunku ... także rozwoju, edukacji, podróży.

 

Jak podasz godziny, a ja będę przypadkiem odwiedział forum, to może napiszę jeszcze coś więcej.

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to comment
Share on other sites

dzieki :) ale rzeczywiscie on taki jest jak napisalas ale on zbytnio romantykiem to nie jest (przynajmniej tak twierdzi) niewiem o ktorej on sie urodzil ale ja rano okolo 6 :) ale i tak bardzo Ci dziekuje :) co bedzie zobaczymy bo narazie sie dogadujemy bardzo dobrze ale wiadomo kiedys sie to moze skonczyc :) hopefully not :)

Link to comment
Share on other sites

Powiem Ci tajemniczo - nie ten, to inny. Wenus w I w Byku w opozycji do Księżyca w Skorpionie w VII ściąga, oj ściąga energie męskie ;-) Dużo dobrych sygnifikatorów na związek, choćby władca DESC w Koziorożcu w IX.

Jedną radę dam - wymagaj sporo, to się nie przejedziesz.

 

Pozdrawiam !

----------

Gwiazdologia

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

dzieki :) ale ja i tak nic z tego nie rozumiem heheh niby dobrze a cos zle :hmmm_na: a z drugiej strony jak mam wymagac skoro on jest na innym kontynencie :/ mamy ze soba kontakt dzieki netowi

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Bez godzin i miejscowości urodzin nie rozgryziesz. Każdy uczciwy i szanujący się astrolog Ci to powie. To nie jest kwestia wiary - tylko precyzji, dlatego warto znać swoje dane - dzięki nim naprawdę można się dowiedzieć więcej, niźli się wydaje przeciętnemu zjadaczowi chleba ;-)

Link to comment
Share on other sites

To ciągle za mało (brak jego godziny), ale coś można zagaić w związku z Tobą

 

Masz dość dużo trudnych przeżyć emocjonalnych - wskazuje na to Księżyc skrzyżowany z Uranem (podniecenie, nerwowość) i Plutonem (zaborczość, głębia, pasja, ukryte rany).

 

Mars DESC wskazuje, że masz problem z partnerami. Możesz dobierać:

- zbyt silnych (fizycznie)

- takich, którzy się z Tobą dość sporo kłócą, walczą

 

Ja bym polecał związać się z obcokrajowcem i zmienić miejsce zamieszkania. Horoskop tak ustawiony naprawdę jest na związki trudny. To jest jakieś wyjście z sytuacji, relokacja zmienia "filozofię" horoskopu, bo osie się przesuwają.

 

Pozdrowienia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...