Jump to content

Dom i piorun


Eleo
 Share

Recommended Posts

Witaj Cyganicho, może tym razem zrobię wszystko jak należy:) prosiłabym o interpretacje dzisiejszego snu. Otórz sił mi się dom, ładny zadbany nie mój, było w nim wiele pokoi i dużo osób z których znałam tylko jednego mężczyznę. Nic szczególnego się nie działo to było coś na zasadzie przyjęcia, jednak nagle zerwał się duży i silny wiatr zwiastun nadchodzacej burzy. Zamykaliśmy okna i drzwi jadnak w pewnym momencie piorun a właściwie błyskawica, uderzył w środek pokoju w którym stał sprzęt elektroniczny zniszczył wszystko ale ludziom nie stała się krzywda, (dodam jeszcze że sny o domu mam często śnią mi się różne, stare i nowe domy które kupuję lub remontuję)pozdrawiam:)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

hej Eleo :) nie wiem jak Twoja sytuacja osobista wygląda, relacje w domu,w rodzinie ale sen zapowiada nadchodzącą burzę tzn kłopoty rodzinne,przykrą sytuację/kłótnie.Rozleci się to co dotychczas było stabilne.Cos w domu u Ciebie,bo remontujesz-porzadkujesz.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie to jest to, że nic specjalnego u mnie się nie dzieje, nam wszystko jakby to powiedzieć poukładane, wszystko dopięte na ostatni guzik. Moje relacje z rodziną są bardzo dobre. Możliwe że dom mi się powtarza w snach ze względu na remont (który wykonuję ale nie tam gdzie mieszkam) prędzej powiazała bym te sny i to co ewentualnie może się wydażyć z tym mężczyzną być może to przez niego wynikną jakieś problemy. To jest mój znajomy z przed pięciu lat z którym nie utrzymuję żadnych kontaktów i nigdy nie poznaliśmy się bliżej. Jednak mi się śni, sama nie wiem od czasu tego snu z propozycją jestem zaniepokojona i znalazłam ciebie może razem dojdziemy na co mam uważać bo takie odnoszę wrażenie ze powinnam.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Cos w domu u Ciebie-relacje z partnerem.Znajomy ze snu może ale nie musi dotyczyć relacji bezpośrednio z nim związanych.Może chodzic o innego mężczyzne aktualnie Tobie bliskiego.Pisząc o relacjach w domu/w rodzinie,to co było dotychczas stabilne-rozleci sie jak najbardziej może dotyczyć tych relacji.Dom rodzina wspólne więzi, współne życie nie musi oznaczać faktycznego zamieszkiwania na stałe razem pod jednym dachem.Tylko relacji najblizszych sobie osób tak samo. Tu masz to o czym mówimy obie.Remontu ze snu akurat w tym przypadku nie wiążę z remontem w realu tylko porządkami jakie będziesz w przyszłości czyniła w sferze uczuciowej i relacjach miedzyludzkich.Sen zapowiada to co sie szykuje,co nadchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Ci Cyganicho, twoja interpretacja jest konkretna i sprecyzowana i chociaż wynika z niej że czeka mnie coś nieprzewidywalnego to też myślę że te sny są sygnałem. Postaram się być uważna i ostrożna zwracając uwagę na szczegóły w moim osobistym życiu. Sen jest jak film, jednak ja ze swoich snów pamiętam konkrety które mogę streścić w kilku zdaniach i nie wszystkie pamietam. Na razie jeszcze raz dziękuję odezwę się jeżeli znowu zaniepokoi mnie coś ze snu. Pozdrawiam serdecznie:)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Bardzo proszę i cieszę się,że mogłam Ci pomóc.Oczywiście służę pomocą jeśli odczujesz taką potrzebę a ja będę umiała jej udzielić.Pozdrawiam cieplutko i samych pozytywnych zdarzeń w Twoim zyciu Ci zyczę :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...