Jump to content

Dziwna noc


damianek1410
 Share

Recommended Posts

Witam!

 

Jestem nowy na forum, mam na imię Damian i mam 20 lat.

 

Na wstępie powiem, że przez ostatnie dni bardzo dużo czytałem o sprawie zaginięcia Iwony Wieczorek, i wczoraj przed snem również to robiłem.

 

Położyłem się do łóżka przed godziną pierwszą. Wcześniej postanowiłem sobie, że będę próbował połączyć się z Iwoną Wieczorek za pomocą tzw. oka węwnętrznego (czy ja w ogóle takie posiadam?). A więc zacząłem intensywnie myśleć o zaginionej, oraz połączyć się z jej świadomością. Odniosłem wrażenie, że to mi się udało gdyż zobaczyłem (w podświadomości) jej twarz. Zobaczyłem, że żyje i znajduj się mimo swojej woli w domu publicznym.Obok niej na stoliku leżą monety waluty euro. Jednak odniosłem wrażenie, że gdy się połączyliśmy się uśmiechnęła, spojrzała się w bok (jakby na mnie) i uśmiechnęła. Zacząlem do niej we własnej podświadomości mówić, mówiłem że wszystko będzie dobrze, i żeby cały czas podtrzymywała połącznie (to powtarzałem najcześciej). Ona nic nie mówiła, tylko się uśmiechała. W pewnym momencie połączenie zostało utracone, a ja się.. obudziłem. Tylko nie wiem kiedy ja w ogóle zasypiałem. Jestem pewien, że kiedy ukazała mi się jej twarz byłem jeszcze świadomy.

 

Po przebudzeniu byłem bardzo niespokojny. Odnosiłem nieoparte wrażenie, że połączenie zostało zerwane, gdyż Iwonie stało się coś złego. Co chwilę przewracałem się z boku na bok, a z calego pokoju dobiegały mnie jakieś pukania, stukania.. Czułem się obserwowany..

 

Gdy wreszcie udało mi się zasnąć miałem bardzo dziwny sen. Śniło mi się, że leżałem na brzuchu (w takiej pozycji zasnąłem), i miałem bardzo ciężko na plecach, jakby ktoś mi na nich siedział. W tym momencie do moich uszów doszedł głos że dostałem "głaz na wiatrak". Na wiatrak w sensie, że jak coś się dostaje np. na fakture.. Ja dostałem na wiatrak.. Kompletnie nie rozumiem o co w tym chodziło.. Kiedy w końcu ciężar ustał, odwróciłem się w stronę biurka w celu sprawdzenia godziny. Jednak zegarek który tam mam nie działał (elektryczny radiobudzik) lub go tam nie było. Nad biurkiem było nienaturalnie ciemno, ale w kącie świeciło jakieś światło. Zacząłem w dość szybkim tępie przewracać się z boku na bok dookoła własnej osi. W pewnym momencie poduszka lub kołdra owinęła mi się dookoła głowy, oraz dookoła nóg poniżej kolan. Zacząłem bardzo szybko wirować w pozycji pionowej, nie wiedziałem co zrobić, zacząłem więc podczas tego wirowania kopać brata, a by się obudził jednak on nie reagował. Wtedy zaczałem krzyczeć, przychodziło mi to bardzo ciężko.. Wtedy się obudziłem.. Ten sen był na tyle realistyczny, że długi czas zastanawiałem się czy krzyczałem w śnie czy naprawde.. Jednak chyba tylko w śnie, ponieważ żaden z domowników się nie obudził.. Dodam, że obudziłem się w tej samej pozycji w której zasnąłem, ale miałem wrażenie, że same przebudzenie to nie zwykłe przebudzenie, ale świadome otworzenie oczu.. Spojrzałem na zegarek była godzina pare minut przed trzecią.. To o tej godzinie Iwona zaczęła się kłócić z kolegami w dniu zaginięcia (kto zna sprawę wie o co chodzi). Dalej byłem bardzo nie spokojny, słyszałem jakieś stukanie i dalej czułem się obserwowany. Zasnąłem pare minut po 4 czyli o godzinie o której Iwona była zarejestrowana po raz ostatni na monitoringu..

 

 

Dodam, że kiedyś interesowałem się snem świadomym, oraz hipnozą..

 

 

Jak byście zinterpretowali mój sen? Czy mógłby to być sen proroczy? Co oznacza symbolika snu? Proszę o opinie i Wasze interpretacje.

 

 

Pozdrawiam!

 

Damian

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...