Skocz do zawartości

jasna noc i duszenie.


xxxchuda

Rekomendowane odpowiedzi

otóz , gdy byłam na noc u cioci mojej kolezanki , gdzie byłam PIERWSZY RAZ śnił mi sie bardzo dziwny sen. Sniło mi się , że wstałam i chwycilam za telefon , znajdowały sie tam dziwne smsy powysylane do roznych ludzi. Wydało mi się to dziwne , poniewaz nie moglam ich wysłać ,

ponieważ spałam . Dobrze pamietam , wystroj tego mieszkania , co jak sie okazało w rzeczyswistosci był taki sam jak kilka lat temu w owym mieszkaniu. Nie mogłam tego wiedziec jak wyglądało ro mieszkanie kiedyś , bo byłam tam pierwszy raz. Śniły mi sie pięniądze porozrzucane w różnych miejscach na regale. Potem jakby zupełnie włączył mi sie inny sen . Jechałam w autobusie , lini 178 , dokładnie pamiętam godzine - 00:47 , co wydało mi sie dziwne , na dworzu było jasno mimo tego , że to była noc . Za chwile wróciłam do tamtego mieszkania. Siedziałam z koleżanką w pokoju , było ciemno i zaczynamy oglądać zdjęcia na moim telefonie. Okazało sie , ze mam sesje , kiedy spałam.. wysało mi sie to dziwne , koleżanka śmiała sie , ze musialam lunatykowac , przewijamy dalej , a tam zdjecia właśnie z tą koleżanką , uśmiechnięte , w pełnym makijażu . Nie wiedziałysmy jak to możliwe. Potem zaczelysmy sobie zartowac, az nagle poczulam czyjas ręke na mojej szyji . Myślalam ze to moja kolezanka mnie zaczepia i ugryzłam ją w ręke. Do tej pory czuje smak skóry.... Zobaczyłam jednak , ze ta kolezanka ma ręce przy sobie , gdy nagle zobaczylam drugą ręke , która próbuje mnie udusić. W tym momencie sie obudziłam . Jak się potem okazało , ktoś został uduszony w tym mieszkaniu . Nie znałam tej osoby i nic wczesniej nie wiedziałam na ten temat , byłam tam pierwszy raz. Prosze o pomoc , nie wiem czy mam to zostawić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

we snie odebrałaś między innymi wydarzenia z przeszłości.Wazne miejsce zajmują fotografie,pieniądze,jasna noc.Jasna noc oznacza że dostałas pełny dostęp do wszystkiego co zakryte a związane z przeszłością tamtego miejsca.W całości dane Ci było zobaczyć wydarzenia z przeszłości,sytuacje,migawki,jakby film co łaczy się z tamtym domem,śmiercią jaka tam nastapiła.

Mysle,że ten dom nie został w pełni oczyszczony,przeszłość zbyt mocno wkracza w teraźniejszość.Należałoby pewne sprawy w tamtym domu pozamykać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...