Jump to content

Zaręczyny


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Szłam polną drogą z moim chłopakiem, a on z nienacka wyjął pierścionek i poprosił mnie o rękę. Nie spodziewałam się tych oświadczyn. Pierścionek był okropny, z jakiejś rośliny i czegoś co udawało złoto. Roślina rozsypała się, a to co udawało złoto, zniknęło. Niby pierścionek zniszczył się w mojej ręce.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nie spodziewasz się miłości która przynosi Ci tylko smutek,nie spodziewasz się tego od swojego chłopaka.Liczyłas na zupełnie inne uczucia w tym związku.Twoja ukochana osoba nie daje Tobie miłości tylko wielkie rozczarowanie.Jego miłość uczucie do Ciebie rozsypie się a przez to zburzy Twoje życie uczuciowe.

Link to comment
Share on other sites

Tzn., że co miałaś na myśli, zerwiemy ze sobą czy jego uczucia wypalą się do mnie i mimo ich braku będziemy razem? On jest maminsynkiem i tego nic nie zmieni. Czy może o to też mogło chodzić? Ponad rok jesteśmy ze sobą. Na początku znajomości twierdził, że jego uczucia będą stopniowe, coraz większe z czasem, a mi to nie odpowiadało, bo mi się jak ktoś podoba, to raczej od razu, a on chyba ma na odwrót albo wcale. W sumie to nie czuję od niego jakiejś wielkiej miłości, jest bardzo przyziemny, o ile można to tak nazwać, a mi jest przykro, bo jego ,,uczucia'', to tak jakby po prostu momentami zapominał się i dopiero wtedy np. mówił, że mnie kocha. Skoro jest maminsynkiem to nie ma tu mowy o uczuciach z jego strony. W tamtym roku o tym pisałam na forum, ale jednak jesteśmy razem.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

miałam na myśli związek bez uczucia z jego strony a być może i zerwanie z jego inicjatywy.Aniusia przemyśl sobie słońce czy jest sens tkwić w związku w którym nie czujesz sie kochana,w którym nie jesteś szczęśliwa i spełniona,w którym łapiesz okruchy szczęścia.A i to zostaje Tobie odebrane.Twoje życie,Twoje decyzje i wybory ale sen nie zwiastuje pozytywnych zmian w waszych relacjach.A to,że jest maminsynkiem to nie ma związku z uczuciami do Ciebie.Jeśli potrafiłby,chciał i kochał Ciebie dawałby Tobie tą miłość w różnej postaci i Ty byś ją czuła,widziała. A jak sama mówisz jest Tobie przykro.

Wiesz można byc w związku i być samotnym, a można byc osoba wolna a nie samotną.Ważne by szczęśliwą.I szczęścia oraz miłości Ci zyczę :)

Link to comment
Share on other sites

Kilka tygodni temu jego ciocia powiedziała mi, że to ja się staram, a Tomasz nie. W rozmowie z jego matką zaczęłam mówić o dziewczynie, po której widać, że nie jest ze swoim chłopakiem z miłości, ale dla szybkiego ślubu, bo chce ,,szybko wepchać du*ę tam, gdzie lepiej''. Jego matka była zła po tym, co powiedziałam, a potem przypomniało mi się, że ona chce, by jej syn znalazł sobie bogatą. Na początku znajomości sam gadał często o jakichś bogatych dziewczynach. Na pokaz okazuje niby uczucia przy innych, gdy zauważy, że jakiś patrzy się na mnie lub przy moich domownikach w trakcie posiłku, by im zamydlić oczy. Mówiłam mu o tym, że wiem, dlaczego tak robi i by przestał robić sobie ze mnie teatr i kpiny. Jak zwykle celowo nie podjął ze mną tematu i tylko miał szyderczy uśmieszek na ustach, bo zapewne dlatego, że wie, iż wiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

I myśle,że w tej sytuacji Ty sama wiesz najlepiej jaką drogą powinnaś pójść i w którą stronę podążyć,jaką wybrać.Widzisz i wiesz jak w związku sie układa.Jeśli nie zrobisz tego o czym myślisz teraz, to skrzywdzisz siebie na długie lata,na związek bez miłości.Ty będziesz tylko dawać,a on brać.Nie na tym polega partnerstwo. I wiem,że Ty to wiesz.Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...