Jump to content

Śpiew


aniusia206
 Share

Recommended Posts

W trakcie mszy świętej słyszałam, gdy dziewczyna na chórze bardzo brzydko śpiewała. Pomyślałam sobie, że ja bym zaśpiewała lepiej.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

jakas sprawa w Twoim zyciu przyniosła Tobie kłopot.Choc sama uważasz,że nie z Twojej winy weź jednak pod uwagę,że część odpowiedzialności za zaistniałą sytuację ponosisz i Ty. Kłopot,zmartwienie,cos co Cie dręczy obecnie.

Link to comment
Share on other sites

Możliwe, że to zaistniała sytuacja z moim chłopakiem. Czuję, że on zerwie ze mną i ucieszyłabym się z tego, bo wyszło na jaw, że kochał się na lewo i prawo z każdą, a twierdził, że był wolny cały czas nim mnie poznał. Teraz jestem obojętna wobec niego i powiedziałam mu, dlaczego z nim jestem, ale za jakiś czas zakończy on naszą relację już na zawsze, tak mi coś mówi. Tylko czekam na ten ruch z jego strony. Jeszcze śmiał mi napisać, że to nie ma znaczenia dla naszego zwiąku, skoro to było przed naszym poznaniem. Okłamał mnie, bo go pytałam, dlatego tak reaguje stale na towarzystwo innych kobiet.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

i nie dziwię Ci się.Nie rozumiem jednak dlaczego nadal tkwisz wtedy w tym i Ty z nim nie zakończysz tylko czekasz na jego krok.Ale to tylko moje zdanie,Ty podejmujesz decyzję,Twoje zycie.Mówię tylko co mi przez myśl przeszło.Pozdrawiam i wszystkiego co najlepsze życzę,by wszystko ułozyło się korzystnie dla Ciebie tak jak chcesz :)

Link to comment
Share on other sites

Wiem, że to na pierwszy rzut oka wydaje się dziwne, ale czuję, iż mi tylko to wyjdzie na dobre. Widać po nim, że też ma już dość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...