Skocz do zawartości

Tarot


aniusia206

Rekomendowane odpowiedzi

W tym śnie było coś napisane, ale z tego, co czuję, to chyba może chodzi o to, że mam posłuchać rad z tego Forum. Tam był tekst, ale nie wiem, co było napisane. Po prostu jakaś rada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

jeśli nie potrafiłaś odczytać tego tekstu to może znaczyć,że czegoś jasno nie dostrzegasz,nie widzisz dobrze jakiejś sytuacji a tu na forum ktoś podpowiada/radzi Tobie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałam w końcu na oczy. Jest mi strasznie przykro, że trafiłam na takiego chłopaka. Nie wiem, dlaczego tak musiało się mi natrafić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Niech nie będzie Ci przykro ale rozumiem Ciebie.Czegoś musiała Cię ta relacja nauczyć,coś musiałaś zrozumieć.Pamiętaj,że wszystko co piekne dopiero przed Tobą.Byc może najpierw musiałaś doświadczyc tych gorzkich chwil by w przyszłości tym bardziej umieć docenic i uszanować te piękne które Los Ci ofiaruje. Takich właśnie tylko słonecznych, ciepłych i pięknych dni Tobie z całego serca życzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny, który mi się trafi, zapewne będzie kobieciarzem i będzie mi świecić w oczy. Ten, z którym zerwałam, nie chciał mi niczego do końca mówić lub lubił kłamać, nie lubił ze mną rozmawiać, był maminsynkiem. Żaden mnie nie uszanuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Najpierw zacznij od siebie a potem myśl o nowym związku.Jeśli mogę Ci coś doradzić:

po zakończeniu związku daj czas samej sobie,nie pakuj się od razu w nowe relacje.Pobądź chwilę sama.Przemyśl,przeanalizuj,odetchnij i zmień myślenie.

Szacunek do samej siebie.Jeśli będziesz się szanowała i docenisz swoją wartość inni także będą Cię szanować i dostrzegą w Tobie wartościową kobietę.Jeśli zas saama nie będziesz darzyła się szacunkiem nigdy nie otrzymasz go od innych osób.Staraj się dać szanse sama sobie.Dlaczego masz trafiać na mężczyzn którzy Cie nie uszanują?Nie dawaj od razu całej siebie,stopniowo.Nie tylko dawaj ale tez i bierz.Pomyśl o sobie a nie tylko o drugiej stronie.Jesli sama się pokochasz i zaakceptujesz jaka jesteś,jeśli sama będziesz się czuła dobrze z sobą inni to wyczują i sami będą lgnąć do Ciebie i Twojego towarzystwa.Bedziesz emanować ciepłem,optymizmem i pozytywną energią wyczuwalną przez innych.Ludzi bedzie pchać do Ciebie jakas siła i zauważysz to.Tylko doceń sama siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...