Jump to content

Tarot


aniusia206
 Share

Recommended Posts

Znalazłam na drodze karty Tarota. Podniosłam je i wzięłam je ze sobą. Na nich były napisany mój login i rada, której powinnam posłuchać.

Link to comment
Share on other sites

W tym śnie było coś napisane, ale z tego, co czuję, to chyba może chodzi o to, że mam posłuchać rad z tego Forum. Tam był tekst, ale nie wiem, co było napisane. Po prostu jakaś rada.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

jeśli nie potrafiłaś odczytać tego tekstu to może znaczyć,że czegoś jasno nie dostrzegasz,nie widzisz dobrze jakiejś sytuacji a tu na forum ktoś podpowiada/radzi Tobie dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Przejrzałam w końcu na oczy. Jest mi strasznie przykro, że trafiłam na takiego chłopaka. Nie wiem, dlaczego tak musiało się mi natrafić.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Niech nie będzie Ci przykro ale rozumiem Ciebie.Czegoś musiała Cię ta relacja nauczyć,coś musiałaś zrozumieć.Pamiętaj,że wszystko co piekne dopiero przed Tobą.Byc może najpierw musiałaś doświadczyc tych gorzkich chwil by w przyszłości tym bardziej umieć docenic i uszanować te piękne które Los Ci ofiaruje. Takich właśnie tylko słonecznych, ciepłych i pięknych dni Tobie z całego serca życzę :)

Link to comment
Share on other sites

Następny, który mi się trafi, zapewne będzie kobieciarzem i będzie mi świecić w oczy. Ten, z którym zerwałam, nie chciał mi niczego do końca mówić lub lubił kłamać, nie lubił ze mną rozmawiać, był maminsynkiem. Żaden mnie nie uszanuje.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Najpierw zacznij od siebie a potem myśl o nowym związku.Jeśli mogę Ci coś doradzić:

po zakończeniu związku daj czas samej sobie,nie pakuj się od razu w nowe relacje.Pobądź chwilę sama.Przemyśl,przeanalizuj,odetchnij i zmień myślenie.

Szacunek do samej siebie.Jeśli będziesz się szanowała i docenisz swoją wartość inni także będą Cię szanować i dostrzegą w Tobie wartościową kobietę.Jeśli zas saama nie będziesz darzyła się szacunkiem nigdy nie otrzymasz go od innych osób.Staraj się dać szanse sama sobie.Dlaczego masz trafiać na mężczyzn którzy Cie nie uszanują?Nie dawaj od razu całej siebie,stopniowo.Nie tylko dawaj ale tez i bierz.Pomyśl o sobie a nie tylko o drugiej stronie.Jesli sama się pokochasz i zaakceptujesz jaka jesteś,jeśli sama będziesz się czuła dobrze z sobą inni to wyczują i sami będą lgnąć do Ciebie i Twojego towarzystwa.Bedziesz emanować ciepłem,optymizmem i pozytywną energią wyczuwalną przez innych.Ludzi bedzie pchać do Ciebie jakas siła i zauważysz to.Tylko doceń sama siebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...