Jump to content

Dziwna postac


Cybek
 Share

Recommended Posts

Od pewnego czasu mniej wiecej od 3 miesiecy sni mi sie bardzo dziwny sen.

Otóż gdy coś mi sie sni (i tu akurat niewazne co, bo roznie to bywa nie zawsze pamietam) w kulminacyjnym momencie tego snu, np. kiedy spadam i mam uderzyć o ziemie, zamiast obudzic sie jak to kiedys bywalo, to budze sie ale tak jak by w innym śnie, pojawiam sie leżac na ziemi, przed soba widze oświetlone róznymi reklamami, neonami etc. budynki stojace wzdłuż ulicy, a na chodniku po drugiej stronie postac, mimo swiatel z budynkow nie widze jej twarzy, na głowę ma założony kaptur, dokladnie ubrana jest w dlugi płaszcz do samej ziemi z kapturem i to ten kaptur najprawdopodobniej rzuca cien na twarz, nie moge się ruszyć jestem sparalizowany ze strachu, dziwna postac powoli podchodzi do mnie, mimo checi ucieczki nie moge sie ruszyc za bardzo się boje, az wkoncu postac pochyla sie nademna i szepcze mi cos do ucha, niestety nie pamietam co albo nie rozumiem tego co do mnie mowi, sam nie wiem, wiem ze głos tej osoby jest przezrażajacy, gdy konczy do mnie mowić, on wstaje a ja w tym momencie sie budzę.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo często takie spadanie i budzenie się na jawie to po prostu powrót ciała astralnego do ciała fizycznego, inaczej wyfazowanie się ze sfery snów do sfery fizycznej.

Jeśli we śnie spadasz i nie budzisz się tylko pojawiasz się gdzieś indziej to jest to również wyfazowanie się, ale w inną sferę. Wygląda mi na to, że w Twoim przypadku do ciała eterycznego, bo zaraz po tym się budzisz.

Ta postać może być Twoją podświadomością, nadświadomością, a może zupełnie odrębną istotą. Jeśli jesteś świadomy/a w czasie snu możesz wyczuć kim jest ta istota, zapytać jej również. Po przebudzeniu się zanim jeszcze obudzisz ciało postaraj się wyczuć. Interpretacja leży w Twoim zasięgu i jest Twoim obowiązkiem jako istoty rozwijającej się dochodzić do wniosków samodzielnie. :)

Link to comment
Share on other sites

Ja bym raczej polecał jak już dojdzie do takiego spotkania byś się

Powiedział/a swoje imię i czekał/a na reakcję. Może się okazać że to twoja dróga strona medalu, a może twój opiekun astralny szuka z tobą kontaktó bo cos sie dzieje nie tak. Waże by nie okazywać strachu a wręcz rozbawienie i śmiech. Śmiech jest jedną z najśilniejszych broni jakimi dysponujemy podczas snu i oobe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...