Skocz do zawartości

Sen który właśnie zobaczyłam na własne oczy?!


CrownOwner

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo możliwe, że to zbieg okoliczności, choć w zbiegi okoliczności niespecjalnie wierzę...

Przedwczoraj, albo trzy dni temu śniła mi się tęcza, znałam mniej lub więcej znaczenie snu, więc by mnie on tak nie zaintrygował,

gdyby nie to, że śniły mi się dwie tęcze. Szczerze trochę o tym pogdybałam i zapomniałam, ale teraz siedze na balkonie, odwracam się,

a tu dwie tęcze!

Śniły mi się poprostu dwie tęcze na niebie, bez deszczu i żadnych specjalnych efektów, nad łąką czy czymś takim, w każdym razie zielonym

(jak to we snach, czasem ciężko opisać rzecz widzianą w snach)

 

Oprócz tego, nie wiem, czy ma to jakieś znaczenie....

W poprzedni piątek dość mocno posprzeczałam się z moim Ukochanym... "Dość mocno" to mało powiedziane.

Postanowiliśmy, że powinien się wyprowadzić.

Jak już ochłoneliśmy i się spotkaliśmy, doszliśmy do wniosku, że zwyczajnie za szybkie tempo narzuciliśmy, ale łączy nas bardzo silne uczucie,

więc po prostu spróbujemy nadrobić kroki, których nie zrobiliśmy. I zaczynamy (prawie) od nowa.

 

W między czasie cały czas śnią mi się Kobiety w ciąży, jakieś bardzo stare znajome w ciąży, małe dzieci... cały czas...

 

Nie wiem czy to ma związek, ale właśnie teraz jak zobaczyłam te tęcze to coś mi się wydaje, że coś to miało znaczyć i coś mi to z głowy nie wychodzi...

 

Bardzo proszę o pomoc, jeśli jest ktoś w stanie coś więcej mi o tym napisać.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...