Skocz do zawartości

Niespotykany talent?


Acuerdo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Otoz ciekawi mnie pewna sprawa. Od dziecka mialam zdolnosci ktore nazywam "intuicyjnymi", potrafie wyczuwac (czasami wizualnie, zaprzestalam tego po pojawieniu sie w nich dziwnej "twarzy" atakujacej mnie)co sie stanie, potrafie opisywac osoby i ich nawyki choc nigdy ich nawet nie widzialam, jeszcze nigdy sie nie pomylilam, choc czasami bym chciala. Umiem odgadywac emocje, co dana osoba zrobi, w jakich godzinach.. Dzieki temu umiem 'czytac z oczu'. I tu mam pytanie, czy to jest cos nadzwyczajnego, czy po prostu normalna umiejetnosc, ktora umiem wykorzystywac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz taki dar to myślę, że warto go rozwijać, a jeszcze bardziej warto dowiedzieć się czemu ma służyć, bo na pewno nie masz go bez powodu. I tu pasuje mi cytat z Supermena "Wielka siła to wielka odpowiedzialność"

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś otwarta na świat duchowy.

Ale jak już sama zauważyłaś ma on różne "twarze".

Nie wszystko, co "nadzwyczajne" jest dla nas dobre, dlatego poproś Boga o prowadznie.

Wsłuchaj się w swoje wewnętrzne poruszenia i kieruj się tym rozeznaniem.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acuerdo :) sam mam podobne zdolności Intuicyjnego Odczytywania Emocji i Myśli Innych Ludzi ,i powiem ci że nie łatwo z tym żyć ,unikaj przede wszystkim skupisk ludzkich ,zajmij sdię Medytacją/Kontemplacją/Modlitwą ,ponieważ czyjeś Myślokształty potrafią przeniknąć/wniknąć w twoje ciała subtelne : Duchowe -Boskie ,Mentalne - Myślowe i Astralne -Emocjonalne w następstwie czego czyjeś Myśli i Emocje będziesz brać za swoje .

Wyostrzona Intuicja to nie żaden dar ,a efekt ciężkiego treningu nad sobą treningu samodoskonalenia i samodyscypliny wewnętrznej .

Intuicja w pełni rozwinięta posiada cechy które ludzie na całym świecie nadają Bogu ,jes ona wszechwiedząca,wszechkochająca,wszechwspółczująca ,wszechopiekuńcza itp.

Edytowane przez Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od tego, z jakiego punktu światopoglądowego chciałabyś wyjść.

Jeżeli podejdziesz do swoich umiejętności jako do daru od Boga, charyzmatu, to żadne ćwiczenia nie są Ci potrzebne.

Wystarczy, że powierzysz je Stwórcy, a On sam Ciebie poprowadzi.

Potrzebne będzie jednak spokojne rozeznanie i życie na drodze wyznaczonej przez nauki Jezusa.

Dar czytania w ludzkich sumieniach/serca itd. miało wielu wierzących, którzy towarzyszyli duchowo innym ludziom poszukującym drogi do Prawdy.

 

Możesz podejść do tego zagadnienia również na zasadzie ezoterycznej i szukać własnej, "niezależnej" od Boga drogi.

Znajdziesz na niej wiele poradników dotyczących technik samodoskonalenia, ale z doświadczenia wiem, że jest to dość niebezpieczny eksperyment.

Wchodząc w kontakty/łączność na poziomie duchowym nie wiemy, czy nie pośredniczy w nich istota, której współpracy moglibyśmy sobie nie życzyć, a która niestety bardzo często się zdarza, a w skutkach ubocznych jest mocno bolesna.

 

Dlatego dobrze by było, abyś w tej, jednak nieznanej dla człowieka rzeczywistości, miała przewodnika, opiekuna, co do którego masz całkowitą pewność.

Ja, żeby bardziej nie komplikować sobie życia, pozostałam przy naukach Kościoła Katolickiego.

Dla mnie, jako dla osoby onegdaj sceptycznie nastawionej do zjawisk duchowych skutki tej decyzji są jak najbardziej pozytywne, również z życiu prywatnym :)

 

...w następstwie czego czyjeś Myśli i Emocje będziesz brać za swoje.

...i nie będziesz tego świadoma...

Skądś to znam :]

To bardzo cenne spostrzeżenie, a nieświadomość tego może mieć bardzo przykre skutki.

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez caliah
cyt. Pit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...