Jump to content

Pani lew i pan rak;))


aneta87
 Share

Recommended Posts

Guest truskawka

To bardzo dobrana para. Oboje nawzajem się uzupełniają. Spokojny i nieśmiały Pan Rak będzie odpowiednim partnerem dla błyszczącej w każdym towarzystwie Pani Lew. Nie będzie dla niej konkurencją i na pewno nie będzie jej skąpił komplementów. Pewna siebie Pani Lew będzie moralną podporą i ostoją życiową dla nieśmiałego Raka. Jego pracowitość i gospodarność ułatwi zaspokajanie zachcianek partnerki spod Lwa. Pani Lew natomiast z chęcią zarządzać będzie czasem i pieniędzmi Raka. Dzieci tej pary będą bardzo ładne i szczęśliwe. Oboje pragnąć będą pięknego domu i dużej rodziny. Aby żyli długo i szczęśliwie, powinni szybko postarać się o wspólne lokum i gromadkę pociech.

 

Źrodło - Horoskop partnerski

Link to comment
Share on other sites

Pan Rak ofiaruje swej wybrance porównywalny dar: odzwierciedli dokładnie to, czego ona potrzebuje.... jej idelany obraz. Jednak Pan rak skrywa swoje prawdziwe głebie. Wysttarczy by pani lew przestraszyła sie zatoniecia w potoku czułych uczuc, by rozejrzala sie zapierwszym lepszym ratownikiem i z nim zniknie zupełnie gdzie indziej. Kocha cicha wode, ale gdy ukochany tylko zaleje ja nadmiarem miłosnych zaklec, wpada w panike...

 

 

Poza tym ja nie radziłabym takich zwiazkow. Z cała pewnoscia nie bedzie on łatwy.... Gdyz lew to ogien, a rak to woda..... a w przyrodzie nawet bywa tak, ze woda zalewa ogien.... i z tego pozostaje tylko dym...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Princess ma sporo racji wskazując na to, że Rak i Lew to znaki odmiennych, a nawet wręcz przeciwstawnych żywiołów. Rak to Woda, Lew to Ogień. Nie należy jednak oceniać związku zbyt pochopnie jedynie na podstawie pozycji Słońca na zodiaku.

 

Ważne są też pozycje Marsa i Wenus. Jeśli planety te tworzą ze sobą harmonijny układ w ich horoskopach to dobry znak.

 

Inna niesłychanie ważną rzeczą jest to jakie gwiazdy wschodziły a jakie zachodziły w ich horoskopach, czyli tzw. Ascendent i Descendent. Niektórzy astrologowie uważają, że Ascendent jest ważniejszy niż znak urodzenia.

 

Pozdrawiam,

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...