Jump to content
asrar

Numerologia partnerska- 11 z 5

Recommended Posts

asrar

Mam pytanie czy ktoś znalazł może informacje dotyczące 11? Z reguły dość trudno jest znaleźć coś rzetelnego odnośnie tzw. liczb mistrzowskich.

Bardzo interesowałoby mnie jak wygląda w numerologii relacja 11(ona) z 5(on)

Share this post


Link to post
Share on other sites
maddie88

Witam,

 

11 - Mówi ona o głebokich zwiazkach uczuciowych, emocjonalnych, ale niestety nie jest to dobra wibracja dla zwiazków partnerskich... Wskazuje, ze jest to trudna relacja karmiczna, ponieważ 11 jest informacją o pewnym rozdźwięku, o sytuacji, gdzie dwie osoby nie są do końca w stanie zaakceptować swojego indywidualizmu. Niestety 11 niesie utraty, więc tu czasami jest taka informacja, że jest to związek obłożony doświadczeniem...

 

Związek z 5 z 11 = 7/16 - związek karmiczny. 7/16 to karma miłości, więc na pewno nie będzie beztrosko... Karma ta niesie za soba lekcję zrozumienia istoty rzeczy związku, istoty rzeczy uczuć, istoty miłości. Będziecie napotykać takie sytaucje, które będą tworzyć możliwości rozwijania czegoś, co można nazwać delikatną, subtelną więzią, jaka tylko i wyłącznie potrafi zagłuszyć glos wszechogarniającego ego: a więc mogą to być problemy z pracą, czeste wyjazdy, brak czasu, nadgodziny itp., które przekładają się bezposrednio na związek... Bardzo często nastepuje tutaj kolizja miedzy rodzina a kariera, partnerzy sa oddaleni odlegloscia.

 

Pozdrawiam,

Maddie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...