Jump to content

Stacja kolejowa nad morzem


AmericanGod
 Share

Recommended Posts

Chciałam tu zamieścic sen który dość często pojawia się w mojej głowie.

 

Mianowicie :

 

Jestem na jakiejś plaży. Jest noc, jest ciemno, ale są gwiazdy i księżyc w pełni, więc coś widać. Jak narazie nie widze morza. Kroczę ze znajomym z którym nie mam zbyt wiele kontaktu, znamy się, czasami rozmawiamy, ale żadnych bliższych układów, koleżenśtwa itp. Dochodzimy na jakis dworzec, wiem że to pociągowy chociaż pociągów nie widać. Dookoła jest mnóstwo ludzi, biednych, zaniedbanych, jak uciekinierzy, żebracy, całe mnóstwo. Mają obozy gdzie pali się ogień, lecz nie mają namiotów ani niczego.

Znajomy zostaje na zewnątrz, ja wkraczam do środka. Budynek jest szary, w środku też, brązowa podłoga, jakieś ławki, i a pośrodku, mnóstwo skrytek, w środku też sąci biedni ludzie. Na jednej z ławek spotykam koleżanke. Idziemy do mojej skrytki. Pomaga mi wyciągnąc wielką torbę podróżną, i proponuje że ją ze mną poniesie. Jednak ja najpierw z tej torby wyciągam jakąś różdżkę, bo mam przeczucie że mi się przyda. W momecie w którym wychodzę na zewnątrz budynku niosąc torbęz koleżanką, zauważam że 1. znajomego nie ma i 2. ci ludzie nagle czegoś odemnie chcą !

 

Koleżance zostawiam torbę i razem brniemy przez tych wszystkich ludzi. Ja toruję drogę machając tą różdżką z której wypływają małe kule światla, które tworzą kręgi na ziemi, i powstrzymują tych ludzi od zbliżania się.9

 

Nagle odwracam się i widzę morze, zaraz przed tym dworcem, morze którego albo nie zauważyłam, albo go tam nie było wcześniej. "Kamera", sposób widzenia snu zmienia się. Teraz widzę z perspektywy 3-ciej osoby, znad wilu metrów nad ziemią podział między morzem a plażą. Ludzie ubrani w ciężkie ciuchy jakby chcieli wejść do morza, ale nie mogą albo bardzo się boją. Ludzie kąpiący się w morzu, nadzy, sprawiają wrażenie że chcą wyjść z wody ale nie mogą, coś ich powstrzymuje. Morze jest bardzo ciemne, nie czarne ani mętne, poprostu bardzo ciemnie, jak morze nocą. Nie ma fal.

 

"Kamera" wędruje troche dalej, pokazując już wzburzone falami morze, piana jest biała, ale samo morze, woda, jest już czarne. Widać statek podobny do statków wikingów. Ma 2 maszty. Nie ma załogi. Są tylko przywiązani do masztów chłopiec i dziewczynka, każdy do jednego masztu. Oboje mają bardzo jasne wlosy, prawie białe, takie nordyckie, nie słowiańskie. Sen sie kończy kiedy "kamera" wraca do pierwszej osoby, a ja jestem tuż przy statku próbując uratować te dzieci, ale coś mnie chwyta w tym morzu i ciągnie. Ja się mocuję z tym czymś i nie daje się zatopić, jednak statek jest coraz dalej.

 

 

 

Oj trochę się rozpisałam, ale moje sny pamiętam zwykle szczegółowo :usmiech2:

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Przede wszystkim dlaczego ten sen pojawia się dość często w Twojej głowie i powraca?Ponieważ ukazuje Twoje zmagania które mają służyć Twojemu rozwojowi.Odpowiada Twoim zmaganiom jakie powracają w życiu.Wskazuje słabości,nad którymi powinnaś zapanować,coś zrozumieć.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju,mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Sen taki odejdzie wtedy gdy niedokończone sprawy,które przedstawia zostaną przez Ciebie rozwiązane,kiedy zrozumiesz i rozwiążesz je.

Powodzenie dla Ciebie w sferze uczuciowej, cos czego teraz jasno nie dostrzegasz.Szczęście,zdrowie,zrozumienie.W realu jesteś osoba przewidywalną,zapobiegliwą.Jednak teraz czegoś jasno nie dostrzegasz, cos wkrótce sie wyłoni na światło dzienne w Twojej sferze emocjonalnej.Kierujesz sie intuicja która bezbłednie pokazuje Ci przyjazne i te mniej przyjazne osoby wokół Ciebie.Pomagasz tym którzy Cie potrzebują na różne sposoby i odróżniasz tych którzy tylko chcieliby Cie wykorzystać.Uważaj tylko, by nie nastąpiły wydarzenia w których miłość Twojego zycia odejdzie,los może zadecydować inaczej niz teraz planujesz.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...