Jump to content

nieodczytana wiadomośc

Guest amewa
 Share

Recommended Posts

Guest amewa

witaj cyganicho:)

Od pewnego czasu pojawia się w moich snach mój przyjaciel, z którym totalnie urwał mi się kontakt. Generalnie staram się o tym zapomniec, bo trochę nawaliłam i naprawic już tego nie mogę, jednak przez te sny ciągle mi się przypomina. Dziś w nocy był w tym śnie "fizycznie" w sensie takim, że widziałam go i rozmawiałam z nim, najczęściej jednak śniło mi się, że dostaje od niego wiadomośc, której nie mogę przeczytac. w jednym ze snów po wielu przeszkodach przeczytałam, ale nic z tego nie zrozumiałam i niczego nie zapamiętałam... co takie sny mogą oznaczac? dziwią mnie bo on nie szuka ze mną kontaktu, powiedziałabym nawet, że wręcz kontaktu unika.. pozdrawiam serdecznie :*

Guest cyganicha

Witaj :) on unika ale Ty tego kontaktu potrzebujesz.Potrzebujesz rozmowy i wyjasnienia.Dręczy Cie przeszłość,nie liczysz juz nawet na związek ale chciałabyś oczyścić przeszłośc i pozbyc się wyrzutów sumienia.Wewnętrznie Cie męczy ta sprawa.Powracają te sny do Ciebie, bo sprawa Cie męcz i dopóki nie wybaczysz sama sobie,nie odzyskasz równowagi,sny będa się powtarzały.Nie możesz odczytać wiadomości we snie,bo może nie masz obiektywnego spojrzenia na przeszłość,na zaistniała sytuację-może niepotrzebnie sie obwiniasz, on wcale tego tak nie odebrał a Ty sie martwisz niepotrzebnie i w sobie ten żal i złość na siebie pielęgnujesz.Wybacz sobie,wybacz jemu, ale przede wszystkim samej sobie,rozlicz się z przeszłością.Wtedy wszystko minie :) Pozdrawiam i powodzenia zyczę :)

Guest amewa

hmm w sumie coś było w tych snach bo on dzisiaj niespodziewanie napisał...ale masz całkowitą racje.. ze związku nic by nie wyszło a ja potrzebuje szczerej rozmowy by powiedziec to czego wczesniej nie dałam rady i męczy mnie to bardzo, trzeba rozliczyc się z przeszłością, przestac się obwiniac i oszukiwac, bo mimo wszystko, gdzieś w gruncie rzeczy wiem, że dobrze zrobiłam... dziękuję Ci cyganicho :) :*