Skocz do zawartości

lawa


uncredible

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziś dziwny sen śniłlam że za moim mężem ganiała jakaś panienka , jak ją zapytałam dlaczego to powiedziała że ma fajne buty. Kiedy ją zobaczyłam to nie miałam żadnych obaw ponieważ nie była najbardziej urodziwa. Jednak tuż za nią stała naprawdę ładna dziewczyna. Potem śniło mi się że uciekam przed kimś wpadłam gdzieś jakby krater wulkanu, nagle zaczęła wydobywać się lawa a ja siedziałam bardzo blisko niej bałam się trochę więc zaczełam uciekać, zaczęłam też wdrapywać sie potym kraterze ale spadałam, nie odpuszczałam jednak. Na górę pomogli mi wdrapać się przyjaciele. Potem uciekliśmy do windy, była tam kobieta której wszyscy się baliśmy, udało mi sie ją obezwładnić ,wrzuciłam ją związaną do windy związaną, była podobna do tej wcześniekszej. Na koniec odnalazłam swoich przyjaciól i pobiegłam do nich. Dziwne. Jakby ktoś miał chwilę to proszę o pomoc. Pozdrawiam wszystkich forumowiczów!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wilkus

Ja mogę zinterpretować:

"wpadłam gdzieś jakby krater wulkanu, nagle zaczęła wydobywać się lawa a ja siedziałam bardzo blisko niej bałam się trochę więc zaczełam uciekać, zaczęłam też wdrapywać sie potym kraterze ale spadałam, nie odpuszczałam jednak. Na górę pomogli mi wdrapać się przyjaciele."

 

Wybrniesz z pewnego żenującego położenia - być może jakaś kłotnia,- głupia,bezsensowna sprzeczka, lawa moze symbolizować takie szczęście w nieszcześciu lub nieszczęście w szczęsciu -trudno mi cokolwiek powiedziec na ten temat poniewaz w takiej sytuacjai bardziej powinienen poznac ciebie ;p , jezeli pomogli ci przyjaciele to jest to symbol pomocnej dloni - czyli wiesz ze mozesz na nich liczyć, że we wszystkim co robisz nie jestes sama i mozesz liczyc na wsprarcie przyjacil w kazdej sytuacji

Edytowane przez wilkus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...