Skocz do zawartości

Wszy i ciąża sny proszę o interpretację..:)


Grrr

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ostatnio mam dziwne sny. Dzisiaj śniło mi się, że mam wszy we włosach. Chciałam się ich pozbyć, prosiłam mamę żeby mi je usuneła, aby pomogła mi się ich pozbyć.. Ale mama ciągle była zajęta.

 

A kilka dni wcześniej śniło mi się, że mama była w ciąży- ja bardzo się dziwiłam i wogóle. A potem nagle okazało się, że mama urodziła,piękne zdrowe dziecko- które było od razu takie większe- nie jak noworodek tylko niemowlę.

 

Co te sny mogą znaczyć? Bardzo proszę o interpretację...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość wilkus

"Nikt nigdy nie ma "dziwnych snów" "

Zinterpretował bym to tak:

Masz jakieś drobne przeszkody w życiu które uniemożliwiają Ci "wolości w życiu" - takiej wiekszej wolnosci..

Być może prosiłaś/prosisz o coś swoją mame ale ona nie wypełnia tego, chce abyś zachowała poczucie dorosłości/wiekszej odpowiedzialnosci i konsekwencji - ktore ponosisz.

mama jest dla ciebie osoba ważna w zyciu i ze wbrew pozora jestes od niej zależna..

I widać że oddalacie się w małym stopniu od siebie

Edytowane przez wilkus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sen pierwszy może mówić o jakichś problemach, które mogą wydawać Ci się bardzo duże, a w rzeczywistości są mniej poważne. Możesz mieć wrażenie, że będą wymagać natychmiastowej interwencji i zaangażowania osób trzecich. Tak naprawdę jednak będziesz w stanie spokojnie poradzić sobie z nimi sama, o ile tylko zechcesz wziąć sprawy w swoje ręce, a nie czekać na pomoc z zewnątrz. Proszenie o pomoc matkę może sygnalizować Twoje poczucie niepewności, zagubienie.

 

Sen drugi ma raczej pozytywne znaczenie; może mówić o szczęściu i pewnego rodzaju dobrobycie, w którym możesz mieć jakiś udział i który dobrze zaprocentuje w przyszłości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...