Skocz do zawartości

Związek karmiczny


Gość Daffne

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Daffne

1. Znaczenie związku WIEŻA

zdajemy sobie sprawę, że wzajemne poznanie się wprowadziło ogromne zmiany w naszym życiu

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo CESARZOWA

byłam Panią siebie, świadomą swoich wad i zalet, podejmowałam decyzje zgodne ze sobą

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo SŁOŃCE

hmm czyste uczucia, szczęście i radość, miłość?

 

4. Przeszłość naszego związku UMIARKOWANIE

była spokojna, harmonijna, pełna ufności, wzajemności i troski o siebie?

 

5. Moje obecne zadanie PUSTELNIK

moim zadaniem jest zaglądnąć w głąb siebie, przemyśleć pewne sprawy na temat związku, powinnam się chyba zastanowić czego tak na prawdę chcę, a potem powinnam dążyć do spełnienia wyznaczonego celu

 

6. Zadanie partnera SPRAWIEDLIWOŚĆ

jego zadaniem jest być uczciwym, lojalnym i może dążyć do tego bym takim go widziała, tego samego wymagać będzie od innych.

 

7. Ile znaczy dla mnie partner? KOŁO FORTUNY

uważam, że jest mi dany od losu, "góra" nas chciała połączyć i nadal tak jest co by się nie działo w naszym życiu, jest dla mnie ważną osobą.

 

8. Ile ja znaczę dla partnera? KAPŁAN

jestem dla niego ważna, czuje ze mną duchową więź, pokrewieństwo, ceni moje rady, zrozumienie?

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku? ŚMIERĆ

powinnam przewartościować swoje przekonania na temat związku z Panem na lepsze? (obecnie nie mam najlepszych myśli stąd i Pustelnik)

pożegnać to co było i zacząć na nowo w oparciu o nowe zasady

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku? DIABEŁ

okazywać więcej zaangażowania czynem w budowaniu relacji,

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek? KOCHANKOWIE

Do podjęcia ważnej decyzji dotyczącej naszej relacji "być albo nie być" .

 

nie wiem czy dobrze to interpretuje :mysli:

Jak Wy dziewczyny myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znaczenie związku

WIEŻA

w poprzednich wcieleniach chyba ciężko Wam było razem, ciągle coś stało na przeszkodzie, abyście mogli się spełnić w związku

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo

CESARZOWA

byłaś bardzo mądrą kobietą, ważną w świecie i dla ludzi, która rozbudzała świadomość w innych i to w tym wcieleniu osiąga zenit

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo

SŁOŃCE

pobudzanie i oświecanie, dawanie radości, zarażanie optymizmem

był promyczkiem, który rozpraszał najbardziej zgęstniałe i ciemne chmury

 

4. Przeszłość naszego związku

UMIARKOWANIE

relacje spokojne, harmonijne, mogliście na sobie wzajemnie polegać, dopełniać się

 

5. Moje obecne zadanie

PUSTELNIK

zajrzeć w głąb siebie, w swoją duszę, w swoje serce i posłuchać co mówią, iść za ich głosem

 

6. Zadanie partnera

SPRAWIEDLIWOŚĆ

jego zadaniem jest być szczerym i konkretnym

nie powinien owijać w bawełnę, okłamywać Cię, bujać i oszukiwać, powinien być rozsądny i wyważony

 

7. Ile znaczy dla mnie partner?

KOŁO FORTUNY

trudno powiedzieć, ile tak naprawdę dla Ciebie znaczy

został Ci dany przez los, góra ciągle Ci go zsyła, w jakimś celu na pewno :)

 

8. Ile ja znaczę dla partnera?

KAPŁAN

jesteś dla niego kimś bardzo ważnym, nie wyobraża sobie życia bez Ciebie, myśli o Tobie czule i z sympatią

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku?

ŚMIERĆ

dokonać zmiany, wielkiej zmiany, siebie, bądź tego związku

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku?

DIABEŁ

powinien zrozumieć, jakie błędy popełniał do tej pory, przemyśleć swoje postępowanie względem Ciebie

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek?

KOCHANKOWIE

do związku, do połączenia się dwóch połówek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
proszę bardzo :):serce:

starałam się obiektywnie, ale domyślam się o którego pana chodzi ;)

 

nioo o tego karmicznego, który życia sobie beze mnie nie wyobraża bo jak to ładnie Seid określił olśniło go i olney dafney :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nioo o tego karmicznego, który życia sobie beze mnie nie wyobraża bo jak to ładnie Seid określił olśniło go i olney dafney :D

 

:haha: i może coś w tym jest, że pan taki uparty :)))

bo Kochankowie to połączenie - tak jak na obrazku z mojej talii :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Znaczenie związku WIEŻA

 

Związek bardzo dynamiczny - dużo przeszkód, często zmieniające się warunki wokół.

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo CESARZOWA

 

Dojrzewałaś do wielu rzeczy między innymi do macierzyństwa w pełnym znaczeniu tego słowa. Poznawałaś tez swoją kobiecość.

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo SŁOŃCE

 

Słońce to takie radosne dziecko - był bardzo pogodny, pełen wiary, że wszystko bęzie dobrze, dobro zatriumfuje i inne takie tamy.

 

4. Przeszłość naszego związku

UMIARKOWANIE

 

Mimo tego wszystkiego co symbolizuje Wieża udało Wam się zachować równowagę, wynagradzaliście sobie wszystkie niedogodności i krzywdy, mogliście na sobie polegać na dobre i na złe.

 

5. Moje obecne zadanie

PUSTELNIK

 

Musisz poszukać prawdy o sobie, przypomnieć sobie to wszystko czego nauczyłaś się w poprzednich wcieleniach. Zdobyć wiedzę, która odmieni Cię wewnętrznie i pozwoli znaleźć prawdę przez wielkie P.

 

6. Zadanie partnera

SPRAWIEDLIWOŚĆ

 

Pan powinien dawać Ci tyle ile Ty sama mu dajesz, kierowac się swoimi zasadami, wspierać Cię.

 

7. Ile znaczy dla mnie partner?

KOŁO FORTUNY

 

Przeznaczenie Ci go zesłało po coś. Będzie powracał co jakiś czas dopóki nie odkryjesz jaka jest jego rola w Twoim życiu.

 

8. Ile ja znaczę dla partnera?

KAPŁAN

 

Hmm jesteś dla niego czymś w rodzaju nauczyciela, autorytetu. Stanowisz tez dla niego inspirację do działania.

Uważa, że to dzięki Tobie on i wasz związek ma rację bytu.

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku?

ŚMIERĆ

 

dokonać jego transformacji.

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku?

DIABEŁ

 

nauczyć się życia w partnerstwie, zrozumieć, że związek to nie niewola.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Znaczenie związku WIEŻA

trzeba coś zburzyć z wielkim hukiem,żeby od nowa stworzyć relację, ta karta skojarzyła mi się z numerologiczna liczbą karmiczną 16/7 - regenerqacja poprzez kleskę; być może musicie coś przepracować, a potem na nowo, bez obciążeń odbudowac związek

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo CESARZOWA

byłas spełnioną kobietą, mającą rodzinę, dzieci pewnie też , świadomą siebie i swojej kobiecości

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo SŁOŃCE

umiejętność oświetlania innym dorgi, wspomaganie swoją energią i wewnętrznym ciepłem

 

4. Przeszłość naszego związku UMIARKOWANIE

działaliście na siebie kojąco, odczuwaliście spokój przebywając ze sobą, myśle, że w waszej relacji przeważały raczej uczucia przyjacielskie niż namietnosc

 

5. Moje obecne zadanie PUSTELNIK

zagłębić się we własną duchowość, pomaganie innym w pogłębianiu wiedzy o sobie, dzielenie sie z ludźmi wewnętrzną mądrością

 

6. Zadanie partnera SPRAWIEDLIWOŚĆ

ma byc spraweidliwy i sumienny wobec innych, odpowiedxialnie podchodzic do różnych życiowych sytuacji

 

7. Ile znaczy dla mnie partner? KOŁO FORTUNY

jest Twoim przeznaczeniem, musiałaś go spotkac na swej drodze, bo Los sam Ci go podsunął

 

8. Ile ja znaczę dla partnera? KAPŁAN

jesteś jego przewodniczką duchową, dajesz mu wiarę i swoją mądrość

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku? ŚMIERĆ

powinnaś zmienić swoje podejście do tej relacji, zmienić się

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku? DIABEŁ

powinien okazywac wiecej emocji, budowac namiętność, kusić Cię, moze i nieco uzależnić od siebie,zebyś mu nie uciekła

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek? KOCHANKOWIE

Do milości, do zrozumienia,ze jesteście dla siebie stworzeni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
:haha: i może coś w tym jest, że pan taki uparty :)))

bo Kochankowie to połączenie - tak jak na obrazku z mojej talii :)

[ATTACH=CONFIG]3176[/ATTACH]

 

no i jak się już łączymy to tak to właśnie wygląda :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

a to przeznaczenie, które mi ciągle podsyła Pana od około roku to chce byśmy rodzinę stworzyli...:) no a ja sobie tak przeciw przeznaczeniu czasem buntowniczo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no a ja sobie tak przeciw przeznaczeniu czasem buntowniczo..

 

a szkoda, bo związek z panem da Ci możliwość przerobienia tego co masz przerobić w tym życiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Daffne, zajrzysz u mnie jeszcze?http://www.ezoforum.pl/interpretacja-rozkladow-karmicznych/52768-nasze-wspolne-poprzednie-wcielenie.html

 

i do mojego związku http://www.ezoforum.pl/interpretacja-rozkladow-karmicznych/52754-moj-karmiczny-tez-chce-cos-sprawdzi%E6-2.html

 

Bardzo proszę :-)))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a szkoda, bo związek z panem da Ci możliwość przerobienia tego co masz przerobić w tym życiu.

 

kurcze... co niby? spełnić się jako matka, żona?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne, zajrzysz u mnie jeszcze?http://www.ezoforum.pl/interpretacja-rozkladow-karmicznych/52768-nasze-wspolne-poprzednie-wcielenie.html

 

i do mojego związku http://www.ezoforum.pl/interpretacja-rozkladow-karmicznych/52754-moj-karmiczny-tez-chce-cos-sprawdzi%E6-2.html

 

Bardzo proszę :-)))))))))))))

 

idę zapalić i zaglądnę do Ciebie Carmen również :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Znaczenie związku Wieża

Tylko ta karta sprawia,że możemy przejrzeć na oczy,wyciągnąć wnioski i zacząc dążyć do czegoś co ma prawdziwą wartośc i solidne podstawy.

 

2.Moje karmiczne dziedzictwo Cesarzowa

 

Byłaś kobietą pewną tego co chcesz osiągnąć i musisz to doprowadzić do końca ale z wiarą że wybrałaś dobry kierunek.

 

3.Jego karmiczne dziedzictwo Słońce

Emanować energią która pobudza do działania innych,dawac im radość ciepło i zrozumienie.

 

4.Przeszłość naszego związku Umiarkowanie

Umiar i równowaga oraz kontrola we wszystkich sferach życia.

 

5.Moje obecne zadanie Pustelnik

Pogłebiać wiedzę i swój rozwój duchowy dzięki czemu zrozumiesz że uczucie miłóści nie będzie ograniczone tylko do dwojga ludzi a w Twoim przypadku rozszerzy się na wielu ludzi,naturę,świat.

 

6.Zadanie partnera Sprawiedliwość

Starać się żeby zasłużyć na Twoje uczucia.

 

7.Ile znaczy dla mnie partner Koło fortuny.W pewnym sensie szczęściem lub nie bo nic nie trwa wiecznie.Koleje losu bywają zmienne i musimy je zaakceptować.

 

8.Ile ja znaczę dla partnera Kapłan

Jesteś dla niego wyrocznią,skarbnicą wiedzy i mądrości.

 

9.Co mogę zrobić dla naszego związku? Śmierć

Wprowadzić zmiany poprzez decyzje oparte na uświadomieniu sobie,czy to jest miłość.

 

10.Co partner powinien zrobić dla naszego związku?Diabeł

Każdy człowiek ma swoją ciemną stronę i jeżeli ona ma zły wpływ na wasz związek a nie można się jej pozbyć powinien nauczyć się nad nią zapanować.

 

11.Dokąd prowadzi nasz związek? Kochankowie

Do połączenia dwojga ludzi gdzie dużą rolę oprócz uczuć powinien odgrywać rozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
a co masz w numerkach? Bo ta Cysorzowa wskazuje właśnie na macierzyństwo między innymi.

 

w drodze życia mam 4/13, a więc praca, praca, praca

I PZ 2/11/29,

II PZ 2/11/29 też

III PZ 4/13/22/31, a więc jakiś przełom i materializacja wcześniejszej twórczości, wprowadzanie jej czyn

IV PZ 4/22

 

Jedyne obciążenie karmiczne to 4/13

 

A cykle zycia 2/11 , 9/27, 2/20

 

macierzyństwo ewentualnie w tej 2/20, jako przełom życiowy, choć pieron tam wie ;)

Edytowane przez Daffne
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
Daffne, zajrzysz u mnie jeszcze?http://www.ezoforum.pl/interpretacja-rozkladow-karmicznych/52768-nasze-wspolne-poprzednie-wcielenie.html

 

i do mojego związku http://www.ezoforum.pl/interpretacja-rozkladow-karmicznych/52754-moj-karmiczny-tez-chce-cos-sprawdzi%E6-2.html

 

Bardzo proszę :-)))))))))))))

 

Carmen obecuję,że zinterpretuję Ci dziś, teraz mam "hotline" z Panem z rozkładu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A cykle zycia 2/11 , 9/27, 2/20

 

i wyzwania 7-7-0-0 czyli konieczność rozwoju duchowego :D

 

Poza tym 2x wibracja Hiobowa hmm. Ta 2 w IIPZ daje Ci szanse na związek i macierzyństwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne
i wyzwania 7-7-0-0 czyli konieczność rozwoju duchowego :D

 

Poza tym 2x wibracja Hiobowa hmm. Ta 2 w IIPZ daje Ci szanse na związek i macierzyństwo.

 

nio, a potem jego rozpad w III PZ 4/13?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vampirella

1. Znaczenie związku WIEŻA

Związek który przynosi ogromne zmiany w życiu, coś co transformuje was od wewnątrz i do pełni szczęścia wymaga ogromnych zmian, relacja która jest bardzo burzliwa, przechodzi dosyć gwałtowne zmiany, gaśnie i odradza się jak Fenix z popiołów. Dość różne i zmieniające się jak w kalejdoskopie warunki, te wszystkie doświadczenia, choć trudne, nie są jednak na marne bo prowadzą do głębszego poznania siebie nawzajem i wspólnego celu.

 

2. Moje karmiczne dziedzictwo CESARZOWA

Bardzo mądra, dojrzała kobieta, która jest świadoma swoich atutów, świadoma swoich zalet, kobiecości, spełniona poprzez założenie rodziny, macierzyństwo, opiekowanie się najbliższymi.

 

3. Jego karmiczne dziedzictwo SŁOŃCE

On przeszedł już bardzo długą drogę, nauczył się dzięki temu bardzo dużo, wyciągnął wnioski ze swoich doświadczeń zarówno dobrych jak i troszkę mniej korzystnych, ale tak samo potrzebnych w rozwoju. Wszystkie te doświadczenia sprawiły to, że pojął, że do życia trzeba podchodzić z ufnością, radością, pełen wiary, nadziei, trochę jak beztroskie dziecko, które tak niewinnie potrafi się cieszyć z tego co przynosi los. Potrafi tymi pozytywnymi wibracjami oświetlać i nakreślać drogę innym których spotyka.

 

4. Przeszłość naszego związku UMIARKOWANIE

W waszym związku były różne momenty i dobre i złe, tak samo negatywne, gwałtowne (choć budujące) jak i bardzo szczęśliwe, pozytywne (emocjonalne), wasz związek charakteryzuje pewna taka równowaga zachowana między jednymi a drugimi chwilami w życiu.

 

5. Moje obecne zadanie PUSTELNIK

Twoim zadaniem jest rozwój wewnętrzny, kontemplacja. To co nauczyłaś się w poprzednich wcieleniach może okazać się pomocne. Zgłębienie własnej duchowości, medytacja, wewnętrzny rozwój, wszystko to pozwala poznać głębszą wiedzę.

 

6. Zadanie partnera SPRAWIEDLIWOŚĆ

Bycie sprawiedliwym, wyważonym, dawanie tyle ile sam oczekuje, zachowanie równowagi w partnerstwie. Powinien być szczery, prawdomówny, wspierać Cię we wszystkim.

 

7. Ile znaczy dla mnie partner? KOŁO FORTUNY

Jest dosyć ważny ponieważ ma swoje zadanie do wypełnienia, nie znalazł się tu z przypadku, został Ci zesłany przez los, to przeznaczenie postawiło Go na Twojej drodze i będzie się na niej pojawiał dopóki nie odkryjesz jego prawdziwego powołania.

 

8. Ile ja znaczę dla partnera? KAPŁAN

Jesteś dla partnera bardzo ważna, dużo dla Niego znaczysz, pomagasz mu zrozumieć duchowe zawiłości wspierasz go, jesteś tak jakby jego duchowym „mentorem”, fundamentem tego związku który dzięki tobie się rozwija.

 

9. Co mogę zrobić dla naszego związku? ŚMIERĆ

Przetransformować swoje postrzeganie, to jak patrzysz na ten związek, zmienić troszkę swoje podejście.

 

10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku? DIABEŁ

Partner powinien wyzbyć się zaborczości, silnych emocji, upartości, zmienić swoje podejście do związku, popatrzeć na niego w bardziej subtelny sposób, nie jako przymus, przywiązanie do drugiego człowieka ale jako związek, który jest oparty na wzajemnych uczuciach które go dopełniają.

 

11. Dokąd prowadzi nasz związek? KOCHANKOWIE

Do bardzo pełnej relacji, połączenia dusz i ciał, wzajemnym uzupełnianiu się i spełnianiu we wzajemnej relacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...