Skocz do zawartości

Nasze wspólne poprzednie wcielenie


Inez2503

Rekomendowane odpowiedzi

  • Maestro

Kim on dla mnie był w poprzednim wcieleniu?

 

Rycerz Buław 9 Buław Słońce - suma Pustelnik

 

Przyjacielem, prawdopodobnie samotnym człowiekiem, z którym łączyły mnie ciepłe uczucia i wzajemne przyciąganie

 

 

Kim ja dla niego byłam w poprzednim wcieleniu?

 

3 Mieczy Sad Ostateczny Rycerz Mieczy suma Siła

 

Osobą, która pewnie była w związku, pewnie złamałam mu serce

 

Czy kiedykolwiek łączyło nas głębokie uczucie?

 

odp. 4 Buław, wyjaśnienie Kochankowie, 4 Monet, Król Kielichów suma Siła (suma trzech wyj. Kochankowie)

 

 

Myślę, że tak, z jego strony na pewno, ale chyba los nie dał nam szansy na bycie razem, mimo,że mogło mu zależeć na relacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim on dla mnie był w poprzednim wcieleniu?

 

Rycerz Buław 9 Buław Słońce - suma Pustelnik

 

kimś bardzo ważnym w Twoim życiu, z kim łączyły Cię ciepłe relacje, jednak ta osoba była bardzo samotna

Słońce niekiedy mówi o bliźniaczych duszach :)

Kim ja dla niego byłam w poprzednim wcieleniu?

 

3 Mieczy Sad Ostateczny Rycerz Mieczy suma Siła

 

kimś kto pokierował się w wyborze swojego życia rozsądkiem lub był zmuszony pewnymi konwenansami wybrać inaczej, wbrew temu, co czułaś

 

Czy kiedykolwiek łączyło nas głębokie uczucie?

 

odp. 4 Buław, wyjaśnienie Kochankowie, 4 Monet, Król Kielichów suma Siła (suma trzech wyj. Kochankowie)

tak, mieliście wspólne plany na przyszłość, jednak zmuszeni byliście zrezygnować z siebie, jednak obiecaliście sobie, że się kiedyś jeszcze spotkacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

 

Czy kiedykolwiek łączyło nas głębokie uczucie?

 

odp. 4 Buław, wyjaśnienie Kochankowie, 4 Monet, Król Kielichów suma Siła (suma trzech wyj. Kochankowie)

tak, mieliście wspólne plany na przyszłość, jednak zmuszeni byliście zrezygnować z siebie, jednak obiecaliście sobie, że się kiedyś jeszcze spotkacie :)

 

I obietnicy dotrzymaliśmy :-))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
i bardzo dobrze :)))

dalej już się samo potoczy, tylko trzeba czasami losowi pomagać ;)

 

Pomagam, ale to tak powoli idzie..., ale może i dobrze :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
nie ma się co spieszyć, ważne że w ogóle jakoś idzie :) byle do celu :)))

 

Oj tak byle do celu :-))))))))))0 Tylko, żeby tego celu nie osiągnąć dopiero na emeryturze :_mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tak byle do celu :-))))))))))0 Tylko, żeby tego celu nie osiągnąć dopiero na emeryturze :_mysli:

 

no Kochana, aż tak źle to nie będzie :)

bądź dobrej myśli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Daffne

Kim on dla mnie był w poprzednim wcieleniu?

Rycerz Buław 9 Buław Słońce - suma Pustelnik

................Wisielec...Kochankowie......Kochankowie...

 

Mnie się wydaje, że on był podróżnikiem, mężczyznom, który nie zagrzał długo w jednym miejscu, pragną się bowiem rozwijać wszelako co pociągało za sobą zmiany w każdej sferze jego życia

 

 

Kim ja dla niego byłam w poprzednim wcieleniu?

 

3 Mieczy Sad Ostateczny Rycerz Mieczy suma Siła

...........Mag................Papież...............Księżyc......

 

byłaś dla niego kobietą po przejściach, skrzywdzoną, po zakończeniu, jakiś mężczyzna Cię zranił bo nie dotrzymał swych obietnic, jednak z czasem gdy pojawił się Pan, o którego pytasz potrafiłaś na nowo zaufać, pokochać, co dało Ci poczucie spełnienia się, jednak mogłaś być już dość nieufna i racjonalizować uczucia z czasem, byłaś silna i przygotowana na ponowne odejście drogiej Ci osoby.

 

 

Czy kiedykolwiek łączyło nas głębokie uczucie?

4 Buław (odp), wyjaśnienie Kochankowie, 4 Monet, Król Kielichów suma Siła

Uczucie było zmienne jak to z uczuciami, ale było głębokie, pozwalające budować coś trwałego i solidnego, ktoś jednak emocjonalnie oddalił się od Ciebie, odszedł, ten Pan mimo, że darzył nadal ciepłym uczuciem. Wyruszył w kolejną podróż przez życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kim on dla mnie był w poprzednim wcieleniu?

Rycerz Buław 9 Buław Słońce - suma Pustelnik=> między kartami wieża i kochankowie- wasz związek rozpadł się, dokonaliście innych wyborów, to spowodowało pustkę w was. To on nie potrafił otworzyć się w pełni na wasz związek, nie potrafił podjąć konkretnej, ostatecznej decyzji... z waszego karm- 9. Co mogę zrobić dla naszego związku? Pustelnik- właśnie przerwać to, pomóc mu być z Tobą w tym wcieleniu. Poza tym słońce na końcu- wasz karm- Dokąd prowadzi nasz związek? Slońce- macie tą karmę wypełnić i być razem

Kim ja dla niego byłam w poprzednim wcieleniu?

3 Mieczy Sad Ostateczny Rycerz Mieczy suma Siła=> między kartami mag i kapłan- byłaś dla niego wszystkim, przewodnikiem i tarczą ochronną, ty dawałaś mu siłę, ale on musiał odejść od Ciebie, była to decyzja rozumowa, racjonalna, posłuchał rozumu, nie serca... z waszego karm- 10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku? Siła- przełamać karmę zmieniając swoją decyzję w tym wcieleniu...

Czy kiedykolwiek łączyło nas głębokie uczucie?

odp. 4 Buław, wyjaśnienie Kochankowie (karm- 7. Ile znaczy dla mnie partner? Kochankowie), 4 Monet, Król Kielichów suma Siła(karm- 10. Co partner powinien zrobić dla naszego związku? Siła) (suma trzech wyj. Kochankowie, suma 4 koło, między kartami sąd i cesarzowa- łączyło was przeogromne, mocne uczucie, bardzo się kochaliście,ponad życie.... ale poszło inaczej.... teraz czas na zmiany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...