Jump to content

Miłość


karlajna
 Share

Recommended Posts

Witam,

Śniło mi się,że chłopak w którym się kocham od kilku lat i z którym byłam w związku jakiś czas siedzi przy(szklanym) stole w swoim mieszkaniu razem z dziewczyną, z którą jest, on skręca skręta(trawę), ja pojawiłam się tam na przeciwko nich ze łzami w oczach chcąc go odzyskać, ale on siedział pewny siebie i dumny i strasznie okazywał mi nienawiść i niechęć. Ta dziewczyna była w nim bardzo zakochana i wierzyła,że jest tą jedyną wierzyła,że on chce być tylko z nią. Mój były chłopak spojrzał na mnie i powiedział ,że już jest szczęśliwy, że mnie nie chce bo nie jestem w jego typie, jestem brzydka a on teraz ma taką dziewczynę jaką chciał powiedział że mam odejść. Proszę spróbować powiedzieć mi co to oznacza, niektórzy mówią,że w snach jest odwrotnie niż w życiu, z jednej strony cudownie bo chciałabym żeby Mariusz czuł do mnie to co ja do niego, ale z drugiej strony nie fajnie ponieważ kilka dni temu śniło mi się że kupiłam samochód.

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

czy w realu on ma jakieś nałogi?

czy nie jest tak,że czujesz się gorsza od jego obecnej dziewczyny?masz poczucie niższości,samoocenę masz zaniżoną.

Jakiego koloru samochód kupiłaś?Który sen był pierwszy: o chłopaku byłym czy kupnie auta?

Link to comment
Share on other sites

pierwszy sen był o nim, chwilkę przed moją próbą samobójczą,to było kilka lat temu ale ten sen pamiętam tak bardzo wyraźnie jakby śnił mi się co noc. Pamiętam uśmiech tej dziewczyny z zadowolenia że jest z nim bezpieczna i z tego powodu,że dla niego nie liczy się nikt inny poza nią ,że kocha go tak bardzo mocno ,że już nic się dla niej nie liczy- taka jest niestety rzeczywistość-ona na prawdę tak bardzo go kocha! mam niską samoocenę ale czy o to chodzi? Może on rzeczywiście tak mnie postrzega??? Jestem blondynką a on woli brunetki. Dlatego ta dziewczyna przefarbowała włos dla niego, lubi też naturalne dziewczyny i może to mu się we mnie podobało kiedyś?! Sen z samochodem śnił mi się niedawno był czarny, niskie podwozie stary rocznik. nie podobałby mi się,stara linia, wersja sedan.

Nie wiem co mam zrobić, nadal mi zależy na Mariuszu ale może te sny wyjaśniają mi jaka jest sytuacja?!?! Może on naprawdę kocha tę dziewczynę i może naprawdę ma takie zdanie na mój temat?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

myslę,że najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie jeśli całkowicie zamkniesz przeszłość za soba i przestaniesz sie zadręczać tym chłopakiem.Daj mu odejśc, nie rozmyślaj, niech każde z Was żyje swoim życiem,wówczas i sny będą inne.

i co ważne,wiedz,że osoby które poprzez smierć samobójczą próbują sie uwolnic i uciec od doczesnych aktualnych tu problemów,wyrzadzając krzywde sobie,odbierając życie pakuja sie w dużo gorsze problemy i nie moga zaznać spokoju.Także proszę niech takie mysli nawet do Ciebie nigdy nie powracają.

A o chłopaku nie myśl,puść go, uwolnij siebie i jego, będzie pieknie.Poczujesz sie szczęśliwa,odetchniesz :)

Link to comment
Share on other sites

tak ale zapomnieć o nim to taka rada jak od psychologa, ja nie potrafię potrzebuję mistycyzmu, interpretacji snu w sposób wręcz nieziemski- nieludzki, dla mnie samobójstwo jest uwolnieniem od wszystkiego złego, bo jestem osoba niewierzącą w związku z tym nie wierzę że tam coś jest! oddaje swoje ciało na cele naukowe po śmierci bo wierzę w recycling tak jak plastik można przerobić tak i z ciała można zrobić użytek. Ja naprawdę potrzebuję wyjaśnienia tego w inny sposób. czy to możliwe ze sen, w którym widziałam Mariusza z jego nową dziewczyną jest snem który mówi jak wygląda sytuacja czy może jest na odwrót jak mówi moja babcia?

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

a ja jestem tylko i az człowiekiem i innej interpretacji niz przeze mnie udzielona nie otrzymasz.Interpretacja jest taka,że myslisz o nim, tęsknisz i stad taki sen.Sen nie mówi byście mieli być razem. Tylko tak to widzę.Psychologicznie może to odebrałas ale nie to było moja intencją.Po prostu rada od serca co w mojej ocenie lepsze byłoby dla Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...