Skocz do zawartości

prosze o interpretacje mojego snu...


annemarie

Rekomendowane odpowiedzi

Sniło mi się że zwiedzałam miasto ale miałam świadomość, że muszę wrócić do domu bo ktoś do mnie ma przyjść. Zauważyłam, że ze swetra wystaje mi nitka, zaczęłam ciągnąc i spruł się cały. W domu rodzice układali sie do snu, powiedziałam, że muszą sprzątnąć pościel bo przyjdzie mój brat z dziewczyną (mój brat nie żyje) Przyszedł z dziewczyną i malutkim dzieckiem którym natychmiast sie zajęłam, poiłam go uważając, żeby się nie zakrztusiło. Mój brat zaczął czyścić stół czymś ostrym aż widać było drewno i dziurki po kornikach. Potem byłam z kimś w tunelu metra, gdzie nadjeżdżały z ogromną prędkością pociągi. Osoba towarzysząca mi biegała po torach i robiła unik przed jednym pociągiem i wpadła pod drugi. Zaczęłam krzyczeć żeby ktoś zadzwonił po pomoc. Ta osoba, która wpadła pod pociąg przepraszała mnie że była tak lekkomyślna. Dodam jeszcze, że mam radykalnie zmienić swoje życie i zaczęłam się bać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj sen jest BARDZO DZIWNY.

 

Pamietam ze ktoś mi ciagle powtarzał slowa "różowy kwiat tęczy" Nie wiem o co chodzi... macie jakies propozycje??

Pomozcie bo mnei to gnębi.

 

Magda :412yk9::bukiet:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o twoj sen annamarie to mysle ze brakuje ci brata... a on chce ci przekazac ze jest szczesliwy. Mysle tez ze nosisz w sobie jakies ukryte poczucie winy w zwiazku z jakas dawna sprawa lub czesto wracasz do czegos myslami albo gnębi cie jakies pytanie. Ten przepraszajacy czlowiek chce bys zapomniala o tym co zle, naklania do nowego zycia . Poza tym jak sama piszesz zycie ma sie zmienic i troche sie boisz.... czesto sny sa paradoksalne. Pokazuja nam cos odwrotnego. Uwazam ze twoj sen mowi nie bój się! Przyjmij zmiany ze spokojem bo wszystko poukłada się bardzo dobrze i będziesz szczęsliwa.

 

pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może kiedyś spotkałaś się z tym określeniem, ale go nie pamiętasz...

Tylko ty możesz znać odpowiedź na te zagadke...

Skojarz każdy wyraz z czymś dla ciebie znanym czy lubianym, bo może być to rodzaj zagadki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...