Jump to content

biały łabędź


Alicja1907
 Share

Recommended Posts

śniło mi się,że znajduję się na łódce po środku jeziora. Widoki piękne, wszędzie zielono,cudownie,a ja na kolanach trzymam białego łabędzia i go głaszczę. Obok mnie też siedział ktoś(nie pamiętam kto dokładnie,lecz był to mężczyzna) i również miał na kolanach łabędzia. Były one cudowne. Cóż takiego może to oznaczać?

Link to comment
Share on other sites

Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że ten sen może oznaczać tęsknotę za szczęściem, za stworzeniem szczęśliwego, być może idealnego związku. Sen może też wskazywać na to, że zbliża się dobry czas na podjęcie jakichś działań w tym kierunku - piękne widoki, zielone otoczenie, czyli sprzyjające okoliczności. Być może ten ktoś, kto siedział obok Ciebie w łódce, to ktoś ogarnięty podobną tęsknotą, kogo masz szansę spotkać na swojej drodze... ktoś realnie istniejący, albo po prostu ktoś, kogo bardzo chciałabyś spotkać.

 

Zawsze zachowuję margines w interpretacjach snów - dotyczący tego, że niektóre sny mówią bardziej o tym, co dzieje się w nas samych. O głęboko skrywanych lub bardzo silnie zakorzenionych uczuciach, pragnieniach, marzeniach. Ten sen może być w tym typie. Może jednak przy okazji mieć na celu skłonienie Cię do podjęcia jakiegoś działania. Coś w Twojej podświadomości wydaje się chyba mówić, że jest dobry czas po temu. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...