Jump to content

biały łabędź

Alicja1907
 Share

Recommended Posts

śniło mi się,że znajduję się na łódce po środku jeziora. Widoki piękne, wszędzie zielono,cudownie,a ja na kolanach trzymam białego łabędzia i go głaszczę. Obok mnie też siedział ktoś(nie pamiętam kto dokładnie,lecz był to mężczyzna) i również miał na kolanach łabędzia. Były one cudowne. Cóż takiego może to oznaczać?

Szczerze mówiąc, wydaje mi się, że ten sen może oznaczać tęsknotę za szczęściem, za stworzeniem szczęśliwego, być może idealnego związku. Sen może też wskazywać na to, że zbliża się dobry czas na podjęcie jakichś działań w tym kierunku - piękne widoki, zielone otoczenie, czyli sprzyjające okoliczności. Być może ten ktoś, kto siedział obok Ciebie w łódce, to ktoś ogarnięty podobną tęsknotą, kogo masz szansę spotkać na swojej drodze... ktoś realnie istniejący, albo po prostu ktoś, kogo bardzo chciałabyś spotkać.

Zawsze zachowuję margines w interpretacjach snów - dotyczący tego, że niektóre sny mówią bardziej o tym, co dzieje się w nas samych. O głęboko skrywanych lub bardzo silnie zakorzenionych uczuciach, pragnieniach, marzeniach. Ten sen może być w tym typie. Może jednak przy okazji mieć na celu skłonienie Cię do podjęcia jakiegoś działania. Coś w Twojej podświadomości wydaje się chyba mówić, że jest dobry czas po temu. Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam...