Skocz do zawartości

Bardzo prosze(tym razem)o zinterpretowanie mojego snu.


ida

Rekomendowane odpowiedzi

Dzis w nocy (nad samym ranem) znowu mi sie przysnilo, ze jestem w dosc bliskiej relacji z.....piosenkarka. Tym razem byla to E.Gorniak. Siedzialysmy (wiecej kobiet siedzialo z nami, ale tamtych twarzy nie pamietam)przy stole. Pamietam, ze opowiadalam o swoich przezyciach, ogolnie o swojej przeszlosci. Wstyd mi sie bylo przyznac do bledow przeszlosci, a Gorniak wlasnie na to nalegala. Jej rady i komentarze na temat moich przezyc byly najblizsze mojemu sercu. Tak naprawde tylko jej zdania bylam ciekawa. Jesli dobrze pamietam, to nie zaufalam jej na tyle zeby zdradzic jej najbardziej bolesne tajniki mojej przeszlosci.

Sen byl bardzo przyjemny. Bardzo dobrze sie czulam w tym sniowym towarzystwie. Podobnie jak w poprzednim snie mialam wrazenie, ze sie przyjaznimy.

 

Nie rozumiem tych snow. nie jestem w rzeczywistosci "fanka" tych kobiet, a w snie nasze relacje sa taaaaak bliskie.

Prosze o interpretacje.

 

icon7.gifPrzyjazn z piosenkarka

:dostal_na:Snilo mi sie nad samym ranem, ze zaprzyjaznilam sie z Kaja-znana piosenkarka.

Rozmawialysmy ze soba, bardzo przyjemnie to wspominam.Duzo mowila mi o sobie, zdradzala mi swoje sekrety (gl.dotyczace wygladu i zarobkow).Ciekawa byla mojego zdania. Mialam wrazenie ze "chlonie mnie", z wzajemnoscia zreszta. Naprawde, dawno w rzeczywistosci nie czulam takiej sympatii do kogokolwiek.....

Mowila mi o swoich zarobkach. Smutno mi bylo, ze tyle nie jestem w stanie zarabiac.

Postanowilysmy przejechac sie jej samochodem. Chciala mnie milo zaskoczyc marka samochodu. Byl ukryty na parkingu tak, ze idac w strone samochodow jeszcze go nie bylo widac. Dopiero gdy podeszlo sie blisko mozna bylo podziwiac jego okazalosc.Wczesniejsze moje zgadywania czy to ten, o to na pewno ten byly duza pomylka.

Zamierzalysmy sie przejechac................i sen sie skonczyl.

 

W rzeczywistoscinie nie przepadam za ta wokalistka, nie podoba mi sie jako kobieta.Natomiast od pewnego czasu przygladam sie bardzo Land Roverom, dardzo mi sie zaczely podobac. I wlasnie ona w moim snie taki miala.

Poza tym parking na ktorym ona postawila samochod jest parkingiem, ktory co dzien moglam obserwowac przez 10 lat.Mieszkalam w dziecinstwie z rodzicami w bloku, tata po pracy zawsze zostawial tam samochod.Po latach sie wyprowadzilismy. I po kilku latach znowu zmienilismy miasto, tym razem ja zamieszkalam sama. A czemu o tym mowie? Bo miejscem do ktorego mialysmy sie przejechac to wlasnie to osiedle gdzie juz mieszkalam sama. Mialaysmy zobaczyc co sie zmienilo od mojego wyjazdu. A ja czulam, uuuuuuuu jak pokaze sie na starym osiedlu z taaaka gwiazda.............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Ido,

 

Pierwszy sen świadczy o tym, iż wolisz żyć złudzeniami, niż odkrywać swoją tożsamość.

Nie chcesz, aby znano Twoją prawdziwą naturę, wolisz olśniewać, zaskakiwać otoczenie.

Rozmowa, którą prowadziłaś we śnie była Twoją rozmową z Twoją podświadomością, która nalegała abyś pogodziła się ze sobą, przestała udawać.

Sama najlepiej wiesz, o czym rozmawiałyście: Ty i pani Górniak, w którą wcieliła się Twoja podświadomość.

Nic dziwnego, że się tak dobrze znacie ;)

Skorzystaj z jej rad.

 

Twój drugi sen również jest Twoim dialogiem z Twoją podświadomością.

Tym razem są to rozważania dotyczące Twoich marzeń i oczekiwań w sferze materialnej. Ujawnia się w nim Twój sposób postrzegania świata, Twoich z nim relacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...