Skocz do zawartości

bardzo prosze o interpretacje


dragon:D

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj miałam przerażający sen. w jawie chodzę na sztuki walki i snilo mi sie ze nagle wszyscy mnie zaatakowali (chodzi nas ok. 5 wiec 4 mnie zaatakowalo :/) zaczeli mnie dusić itp. ( bo w tym rodzaju to sa przyduszania gniecenia itp. czsami walczymy ze soba) chcieli mnie zabic po jakims czasie udawalam nie zywa "padlam" kolo tego gdzie sie zapala swiatlo oni wrocili do treningu i gdy byli odwroceni w przeciwna strone ja wstalam i zgasilam swiatlo i ich zaatakowalam nikomu nie dawalam dojsc do wlacznika. gdy jeden juz dochodzil to ja szybko sie polozylam a on wlaczyl to swiatlo oni wygladali na przerazonych i po jakims czasie wrocili do treningu a ja znowu wylaczylam i atakowalam i tak z 5 razy nagle ktos mnie zlapal i przytrzymal jeden z nich wlaczyl swiatlo i tym bardziej wygladali na przerazonych ten ktory mnie trzymal to byl 1 z trenerow i zaczol mnie dusic sciskajac mnie, 2 trener wzial katane ( miecz) i podszedl do nas i sie obudzilam co moze oznaczac ten sen????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kobieto, czego wklejasz po parę tematów tego samego? Walka sama w sobie może oznaczać, że czujesz się w jakiś sposób zagrożona i próbujesz radzić sobie, postępując w jakichś sprawach trochę nieuczciwie. Przez jakiś czas może to przynosić korzyści, ale tak czy siak, w którymś momencie może powinąć Ci się noga i z Twojej winy sprawy mogą zacząć przybierać kiepski obrót. Trener podchodzący z mieczem może symbolizować konsekwencje, które będziesz musiała ponieść. Generalnie jeśli boisz się we śnie, do głosu dochodzą jakieś Twoje podświadome lęki i blokady.

 

Też chodziłam na sztuki walki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...