Jump to content

Proszę o interpretacje snu Bratowa i inne zmarłe osoby


Ania1209
 Share

Recommended Posts

Od paru lat co jakiś czas mam taki sen; widzę osobę znajomą bądż zupełnie obcą, która leży w trumnie,bądż na łóżku ,mam świadomość ze ta osoba to człowiek zmarły z tym że trup rusza albo rękami albo nogą, albo usiłuje się podnieść, otworzyć oczy.Wielokrotnie miewam takie sny.

Wczoraj sen ten dotyczył zmarłej w grudniu bratowej leżała w trumnie była zmieniona ale ja wiedziałam ze to ona,była naga odwrócona najpierw twarzą do mnie póżniej leżała na plecach,ruszała rękami mówiła coś do swoich córek, w końcu wstała i zaczęła uciekać jej mąż a mój brat i jej córki przyprowadziły ja z powrotem w dresie. Mówiła coś na mój temat ,ale nie wiem co.Czułam jakby miała do mnie zal.Bardzo płakałam.Mam wrażenie ze wszystkie te osoby nie mają świadomości ze nie żyją i próbują wstać i chodzić.Nie rozumiem o co chodzi co o tym myśleć co oznaczają takie sny?

Edited by Ania1209
Proszę o interpretację snu
Link to comment
Share on other sites

Być może ma to odniesienie do czegoś w Tobie samej. Czegoś, co powinno umrzeć już przed laty, ale tak naprawdę wciąż "próbuje się ruszać". Może to być jakieś zadawnione poczucie winy, poczucie krzywdy, to już musiałabyś przemyśleć sama. Nie należy przywoływać i ciągle roztrząsać tego, co wydarzyło się dawno temu i co jest jednoznacznie zamknięte, skończone. Jest to równie nienaturalne, jak trupy, które na siłę próbują ożywać na nowo - kłóci się to z naturalną koleją rzeczy i nie może przynieść już żadnego pożytku. Możliwe, że te kwestie dotyczą Twojego życia małżeńskiego.

Link to comment
Share on other sites

Nie jestem mężatką ale byłam z kimś kupę lat,niestety był to zakazany związek. Skończył się 3 lata temu i choć się widujemy nic nas już nie łączy.Dziękuję że się odezwałaś. Myślę sobie, skoro związek skończony to skąd ten sen wczorajszy o bratowej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...