Skocz do zawartości

Zma o,co w tym chodziło?


sikorka11

Rekomendowane odpowiedzi

Witam piszę tutaj sprawie mojego dzisiejszego snu. Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Byłam gdzieś na jakiś wyścigach konnych i stał koło mnie koń,haflinger. I te koń za mną chodził. Znalazłam się z nim na łące i biegł w moją stronę,jakiś głos powiedział,że mam się go nie bać. Podszedł do mnie i położył mi głowę na ramieniu i zaczął gdzieś iść,poszłam za nim i pojawiły się dwa małe konie,które chciały mnie i jego pogryźć. On przeskoczył przez płot a ja przeszłam pod i razem z nim gdzieś poszłam. Przez cały czas nie mogłam zobaczyć oczu tego konia. Przeniosłam się do autobusu,była zima i padał śnieg,przechodziłam przez niego i była tam pewna osoba(która ciągle mi się śniła, i śni) ,ona stała a ja ją mijałam i patrzyłam jej w oczy i ona mi,ale tak głęboko. I zauważyłam jak jej źrenicę bardzo się powiększyły,zostawiłam ją w tym autobusie,a ona stałą jakaś ogłupiała pośrodku autobusu. Poszłam do lasu cały czas czułam,że ona przy mnie jest. Zgubiłam się w tym lesie,ale szłam przed siebie,widziałam mętna rzeką,a w oddali słyszałam wilki. Doszłam do jakieś jaskini,a tam była jakaś złowroga istota,bo dookoła była krew nie widziałam jej,ale się okropnie bałam bo słyszałam jej przerażający głos i sapanie,chciałam się obudzić i się obudziłam. I to koniec mojego snu.

Czy ktoś,mógłby mi powiedzieć,o co w nim chodziło? Bardzo mi zależy na jego znaczeniu.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, sen wydaje się mocno symboliczny, ale takie sny najlepiej interpretuje się w oparciu o własny, osobisty sennik, który powinno się stworzyć samemu. Koń w Twoim śnie może oznaczać potrzebę wolności i niezależności, której musisz stać się w pełni świadoma, ale na razie możesz mieć z tym problemy (nie mogłaś zobaczyć oczu zwierzęcia). Ta potrzeba niezależności w jakimś stopniu kieruje lub będzie kierować Twoimi dalszymi życiowymi wyborami. Możliwe, że napotkasz jakieś przeszkody, ale będą one mało znaczące i nie będą w stanie Ci zaszkodzić - ponieważ będziesz wiedziała, jak ich uniknąć i nie pozwolisz się zatrzymać.

 

Wątek z autobusem jest trochę enigmatyczny. Nie napisałaś, czy ta osoba, która Ci się śni ciągle, jest kimś realnie istniejącym, czy może po prostu nieokreśloną sylwetką, która pojawia się w Twoich snach. Możliwe, że jest to jakiś aspekt Ciebie, własnej osobowości. Zimowe otoczenie może symbolizować zapowiedź przeszkód. Patrzenie prosto w oczy interpretowałabym jako pewnego rodzaju konfrontację (z czymś, co jest w Tobie?), odkrycie prawdziwej natury czegoś. Piszesz, że źrenice tej osoby się rozszerzyły - być może miała nastąpić jakaś przemiana, może miało się stać coś ważnego, ale nie zdążyłaś tego zaobserwować, bo przerwałaś kontakt i odeszłaś. Nie piszesz, jakie odczucia Ci towarzyszyły w czasie tego spotkania, a to może mieć spore znaczenie.

 

Dalsza część snu mówi o dosyć trudnych sprawach. Zagubienie się w lesie, dotarcie do jaskini może być alegorią podróży w głąb własnej osobowości, własnej duszy - to wyprawa do tych mniej znanych zakamarków, może bardziej pierwotnych i mrocznych. Są tam jakieś niepokoje, coś jest nie takie, jakie powinno być, coś Ci przeszkadza i powinnaś to uporządkować. Bestia w jaskini to tak naprawdę jakaś bestia w Tobie, jakiś strach lub bardzo silna blokada, z którą na razie nie umiesz się zmierzyć. Krew w jej otoczeniu może mówić o zranieniu, o poczuciu krzywdy. Być może w rozwiązaniu problemu może Ci pomóc osoba, która wyruszyła z Tobą do lasu (lub aspekt Twojej osobowości przez nią reprezentowany), ale wcześniej zrezygnowałaś z pełnej konfrontacji z nią, przerwałaś kontakt wzrokowy i być może z tego względu - ponieważ ją odrzucasz - tak naprawdę nie może Ci pomóc, może tylko Ci towarzyszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...