Skocz do zawartości

wspólny :)


Gość Erza

Rekomendowane odpowiedzi

partnerski tarotowy portret psychologiczny obliczamy dodając do siebie pozycje 1-8 u obojga partnerów

 

1. początek znajomości: Cesarzowa + Kochankowie = PUSTELNIK

oboje byliśmy sami, żadne z nas nie było związku; jednak chyba w naszym przypadku ten Pustelnik jest bardzo wymowny, otóż oboje jesteśmy na drodze rozwoju, zagłębiania się w wiedzę, szukania i dociekania

 

2. rozwój znajomości: Wisielec + Pustelnik = ŚWIAT

no i proszę, wielkie pole do popisu, bo dzieli nas duża odległość, póki co nasza znajomość realizuje się na płaszczyźnie online

 

3. koniec związku lub okres schyłkowy: Mag + Kapłanka = CESARZOWA

i tu mam dylemat, bo ten związek się raczej nie zakończy... Alla sugeruje, żeby interpretować sumę oraz indywidualne karty, które składają się na tę sumę, jak na to patrzę, to nie przychodzi mi nic innego do głowy, że możemy być razem i dać światu dziecko :)

 

4. ewentualnie trudności i dysharmonia: Diabeł + Diabeł = SPRAWIEDLIWOŚĆ

tu chyba raczej problemów być nie powinno, aczkolwiek dwa diabełki to ciekawe połączenie :D

 

5. wspólne plany: Siła + Śmierć = KAPŁANKA

wzajemnie się rozwijać, działać, inspirować się wzajemnie i tworzyć coś nowego

 

6. jak związek będzie się rozwijał i jak może pokonywać ewentualne problemy z poz. 4: Wisielec + Kochankowie = KSIĘŻYC

związek silnie intuicyjny i to intuicja oraz ezo-wiedza odgrywa tu najważniejszą rolę, poprzez wzajemne poznawanie siebie możemy uniknąć nieporozumień

 

7. po co się spotkaliśmy? Gwiazda+Wieża = SIŁA

zbudować coś nowego razem, coś silniejszego od tego, co wnosimy osobno

 

8. jak to zadanie wypełnić? Księżyc + Świat = GWIAZDA

połączyć intuicję z miłością i otwartością na świat

Odnośnik do komentarza

Za jakąś godzinkę zinterprecę, bo póki co brat wzywa do kuchni smażyć naleśniki :lol:

Ale ciekawie Wam ta końcówka wyszła, też se strzelę później partnerski portret z tym tam... "moim" i zobaczymy... Hehe, a wy dwa diabły w podświadomości... ciekawie, może być ciężko, ale po równo... takie wasze obopólne zatracenie się hmmm.. ale ok, reszta później ;)

Odnośnik do komentarza

ok :) tylko tam nie poprzypalajcie tych naleśników :D zrobiłaś mi ochotę na słodkie :PPP

wg Alli dobrze jest mieć na tej samej pozycji jedną tą samą kartę, ale że też u nas akurat Diabeł :D

oboje jesteśmy narwani :D ale za to w równowadze, bo suma Sprawka :D

Odnośnik do komentarza

1. początek znajomości: Cesarzowa + Kochankowie = PUSTELNIK

No chyba tak jak piszesz, oboje w rozwoju własnym ale i samotni w tym, Ty bardziej tutaj zaradna życiowo, a Pan to tak dywaguje, on tu bardziej wnosi taką rozkminę, jakiś jest z tych natchnionych, zmian by chciał, ale nie wie sam jakich, więc dobrze, że pojawiasz się Ty Cesarzowa i wskazujesz mu jakie te zmiany miałyby być :D

 

2. rozwój znajomości: Wisielec + Pustelnik = ŚWIAT

no ciężko tutaj, odlegle i widywanie się chyba bardzo sporadycznie... oboje macie tutaj karty przestoju, zastanawiania się, czy to ma sens...

 

3. koniec związku lub okres schyłkowy: Mag + Kapłanka = CESARZOWA

no tu mi sie wydaje ładnie, jeśli ta faza poprzednia was nie oddali od siebie, to jest możliwe szczęśliwe pożycie :lol: on zdecydowany i ona chętna ;>

 

4. ewentualnie trudności i dysharmonia: Diabeł + Diabeł = SPRAWIEDLIWOŚĆ

no jak pisałam, tu może byc zbytnia zaborczość u obojga z was, dwa temperamenty, ale obydwoje macie głowę na karku że tak powiem i jesteście w stanie rozwiązywać konflikty rzeczowo argumentując, na chłodno

 

5. wspólne plany: Siła + Śmierć = KAPŁANKA

hehe... wspólne plany dyktowane Twoją wolą;>

 

6. jak związek będzie się rozwijał i jak może pokonywać ewentualne problemy z poz. 4: Wisielec + Kochankowie = KSIĘŻYC

związek silnie intuicyjny i to intuicja oraz ezo-wiedza odgrywa tu najważniejszą rolę, poprzez wzajemne poznawanie siebie możemy uniknąć nieporozumień - no ładniej tego nie napiszę, ale tak, chodzi o intuicyjne wybory, to co czujecie do siebie wzajemnie to jest waszą potęgą;) tu nic więcej nie trzeba, jest silny magnetyzm, zaangażowanie i wzajemne porozumienie...

 

7. po co się spotkaliśmy? Gwiazda+Wieża = SIŁA

oj rany... dokładnie, jest wam pisane coś razem zbudować, to bardziej jest coś co za twoja pomocą jego ma ukształtować, Ty jesteś tu chyba mądrzejsza duchem

 

8. jak to zadanie wypełnić? Księżyc + Świat = GWIAZDA

Kurcze, tu mi się nasuwaja dwie interpretacje, pierwsza to taka, że uda Wam się osiągnąć to wszystko co wam pisane, natomiast druga to ta mniej optymistyczna jak się domyślasz, wskazuje na to, że wszystko to pozostanie w sferze marzeń i ideałów, a nie realizacji jako takiej

 

Scar napisz mi szybko jak się dodawało pozycje 7 i 8 bo nie pamiętam a chcę szybko machnąć portret, bo mój laptop zepsuty i siedzę ma mamy, zaraz mnie zabije ;D

Odnośnik do komentarza

2. rozwój znajomości: Wisielec + Pustelnik = ŚWIAT

no i proszę, wielkie pole do popisu, bo dzieli nas duża odległość, póki co nasza znajomość realizuje się na płaszczyźnie online

 

hejka :)

... tak mi się przypomniało, że miałam kiedyś z pewnym Panem, dokładnie na tej pozycji identyczne karty... więc z praktyki muszę niestety stwierdzić, że (oczywiście w moim przypadku, w Twoim może być inaczej) niestety ta znajomość się zakończyła... hmmm... a raczej zakończył się pewien etap, cykl... niby powinniśmy się jeszcze spotkać, bo jest jeszcze pozycja nr.3 (ale to jeszcze nie nastąpiło). Zakończyła u mnie to osoba, która miała Wisielca. Dodatkowo mogę powiedzieć, że rozstanie było spowodowane przez "sytuację życiową" każdego, a nie przez niechęć, czy coś w tym stylu.

 

No, ale tak bylo u mnie, miejmy nadzieję, że u Ciebie nie będzie tak źle :)))))

Odnośnik do komentarza

Sprawiedliwość na czwartej pozycji to wg P. Chrzanowskiej skłonność do wzajemnych oskarżeń o każde, nawet najmniejsze niepowodzenie, wpędzanie jeden drugiego w poczucie winy, brak empatii, brak równowagi wewnętrznej u jednego lub obu, zimny, "urzędowy" związek.

Jak sobie z tym radzić - Księżyc - to dla mnie oznacza przejście z tego zimnego wyrachowania na intuicję, delikatność, marzenia, ezoterykę. Byle nie popaść w skrajność nadmiernych złudzeń. A skoro oboje jesteście ezo - powinniście sobie z tym poradzić;)

Cesarzową jako zakończenie związku, a raczej "niezakończenie" widzę podobnie jak Ty - połączenie Kapłanki z Magiem w Cesarzowej da światu małe ezodzieciątka;)

Odnośnik do komentarza
hejka :)

... tak mi się przypomniało, że miałam kiedyś z pewnym Panem, dokładnie na tej pozycji identyczne karty... więc z praktyki muszę niestety stwierdzić, że (oczywiście w moim przypadku, w Twoim może być inaczej) niestety ta znajomość się zakończyła... hmmm... a raczej zakończył się pewien etap, cykl... niby powinniśmy się jeszcze spotkać, bo jest jeszcze pozycja nr.3 (ale to jeszcze nie nastąpiło). Zakończyła u mnie to osoba, która miała Wisielca. Dodatkowo mogę powiedzieć, że rozstanie było spowodowane przez "sytuację życiową" każdego, a nie przez niechęć, czy coś w tym stylu.

 

No, ale tak bylo u mnie, miejmy nadzieję, że u Ciebie nie będzie tak źle :)))))

 

dziękuję Ancol za spostrzeżenia :)

no właśnie Wisiel z Pustelem nie za bardzo wyglądają razem, ale dalej jest Cesarzowa, więc mam pewność, że to nie skończy się tak szybko. :)

Zresztą serce i intuicja mi podpowiada, że będzie ok. :)

Odnośnik do komentarza
Sprawiedliwość na czwartej pozycji to wg P. Chrzanowskiej skłonność do wzajemnych oskarżeń o każde, nawet najmniejsze niepowodzenie, wpędzanie jeden drugiego w poczucie winy, brak empatii, brak równowagi wewnętrznej u jednego lub obu, zimny, "urzędowy" związek.

Jak sobie z tym radzić - Księżyc - to dla mnie oznacza przejście z tego zimnego wyrachowania na intuicję, delikatność, marzenia, ezoterykę. Byle nie popaść w skrajność nadmiernych złudzeń. A skoro oboje jesteście ezo - powinniście sobie z tym poradzić;)

Cesarzową jako zakończenie związku, a raczej "niezakończenie" widzę podobnie jak Ty - połączenie Kapłanki z Magiem w Cesarzowej da światu małe ezodzieciątka;)

 

Damy sobie radę ze Sprawką. ;)

U nas raczej to nie przejdzie, bo oboje jesteśmy otwarci.

Cieszę się Kati, że widzimy podobnie to połączenie. :)

nie mogę się już tego doczekać :jupi:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...