Jump to content

Tesciowa,dziecko,maz


Agnes80
 Share

Recommended Posts

Snila mi sie moja tesciowa,ktorz zmarla 8 lat temu(a snije mi sie rzadko,prawie wogole).Ja siedzialam w kuchni z moim mezem,rozmawialismy,nagle zobaczylam tesciowa jak wchodzi do kuchni z usmiechem na twarzy i z mala dziewczynka.Usmiechnelam sie do dziecka,a moj maz siedzial tak bardziej za mna i jak ta dziewczynka zobaczyla go,odrazu pobiegla do niego i zawolala TATO.Wtedy moj maz troche sie zmieszal,i kiwnal do tesciowej,ze musi mi o wszystkim powiedziec,Powiedzial,ze to jest jego dziecko.A ja w tym snie poczulam taki zal,bol,czulam jak mi serce peka.Nie plakalam,bo nie dalam rady nic z siebie wydobyc,ale tego zalu nie da sie opisac ani zapomniec.Bardzo prosze Was o interpretacje,co to moze oznaczac?

Link to comment
Share on other sites

To zależy, trudno jest jednoznacznie zinterpretować taki sen - który mówi nie tyle przez symbole, co przez konkretne osoby. Być może podświadomie masz jakiś żal do męża, może czujesz się trochę niepewnie, może jesteś w jakiś sposób nieufna względem niego. Może zewnętrznie tego nie okazujesz, ale coś się w tobie kotłuje. Wtedy stawiałabym raczej na to, że sen odzwierciedla po prostu twoje skrywanie emocje - to silne poczucie żalu we śnie.

 

Czasem jednak - przynajmniej tak bywało w mojej rodzinie - zmarli śniący się po latach mogą ostrzegać przed jakimiś nieszczęściami, czasem przed drobnymi niebezpieczeństwami, na jakie możemy zostać narażeni w najbliższym czasie. Nie interpretowałabym tego snu "dosłownie".

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...