Skocz do zawartości

straszne sny!!!


sulik

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM!! mama na imie Damian i chem wam opiasc o moich snach.

miałem 2 dni temu dziwny sen ktory ostatnio miałem podobny w dziecistwie . wiec je opisze ,pierwszy ten z dziecinstwa.

jestem w białej sali lub mi sie tak tylko wydaje ale wszystko wokuł mnie było białe i swieciło jasnym swiatłem ale cos mnie niepokoiło jak by ktos patrzał na mnie z gory . Nie widziałem tej postacji ale te uczucie bylo bardzo relistyczne jak i cały sen. nagle bojac sie tego uczucia zaczełem krzyciec wołac mame(mialem wtedy jakies 10/13lat) az nagle czuje ze ktos zaciska mi szyje nie moge krzyczec ani oddychac!!! . To trwa co prawda kilka sekund poczym sie budze .

Ten ktory miałem byl podobny tyle ze zamiast białej sali była ona porporowa znwu miałem te uczucie ze ktos mnie obserwoje(duch itp.) , nagle łapie sie za głowe i czuje bardzoe relistyczny wrecz prawdziwy bol styłu głowy i słysze jak mi peka czaszka i znowu proboje krzyczec ale to samo co poprzednim snie !! ale w koncu sie budze.

nie pisał bym gdyby nie dziszejszy sen.

Wiec dzisiaj sniło mi sie podobnie tyle ze bedac porporowej sali jedynie co mnie spotkałło to ze bolała mnie glowa i zamiast pekajacej caszki pojawiła sie dziura mniej wiece stylu głowy.

NIE pokoja mnie te sny bo maija napewno cos do przekazania lub moja podswiadomosc chce mi cos o mnie powiedziec.

Kiedys(lat16/17) miałem sen o tym ze podcinam gardło swojemu kochanemu kruliczkowi nic bym z tego nie robił gdyby nie to ze po tygodniu zdrowy kruliczek zdechł. od tamtej pory biore sny nie ktore na powaznie.

 

 

ps. przepraszam za wzystkie błedy i prosze o szybka odpowiedz z gory dziekuje z a poswiecony czas nad moim problemem.

Edytowane przez sulik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To że po tygodniu królik zdechł,wcale nie oznacza że sen miał z tym coś wspólnego,jak dobrze wiesz nasza podświadomość ma bardzo duży wpływ na sny,wiec poszukaj informacji w tym kierunku. Niektóre sny warto zapomnieć od razu,a inne faktycznie mają coś w sobie,pewną moc i trzeba brać je na poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...