Skocz do zawartości

Dziwne sny? Wizje?


maddalena22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich!

Moj prolem polega na tym, ze od jakiegos czasu mam dziwne sny. Zazwyczaj sie spawdzaja nie za dzien nie za dwa ale nistety tak jest:(

W snach wystepuja zazwyczaj bliskie mi osoby choc ostatnio nawet te ktore znam tylko z widzenia i zawsze w tych snach dzieje sie cos zlego, np wypadek, choroba a ostatnio nawet kilka razy byla smierc! na poczatku myslalam ze to przypadek ale po kolejnym takim snie zaczelam sie martwic..

Jakis czas temu mialam wizje ze osoba ktora szczerze kocham bedzie miala wypadek na motorze ( z nikim nie rozmawialam na ten temat on nawet nie mial motoru!) nie widzialam go jakis czas a tu nagle on oznajmia ze kupil motor! Za kazdym razem boje sie strasznie ze i ta wizja stanie sie prawda! jesli i by mu cos sie stalo to ja umre razem z nim!

Gdyby tego bylo malo to na snach sie nie konczy! nie wazne gdzie jestem i z kim nachodza mnie momenty gdy wpadam w jakis trans czy cos nie wiem jak to nazwac. nie zauwazam ani nie slysze otoczenia a pojawiaja sie wizje w ktorych widze jak kolejna osobe spotyka cos zlego.. sa to tak realistyczne chwile ze nie moge sobie z tym juz poradzic a przy tym ogarnia mnie taki strach jakiego nigdy bym nie czula... niekiedy w snach czy wizjach ktos oczekuje pomocy odemnie a ja chocbym sie starala nie moge pomoc.. Po tych zadarzeniach nie moge dojsc do siebie przez kilka dni.. ciagle czuje ten bol w ktorym nie moglam nic zrobic i to uczucie ze i ten sen sie spelni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Masz najwidoczniej sny prorocze i przebłyski przyszłości,lub wyczuwasz historie miejsca w którym jesteś . To co powinnaś robić,to postarać się je w sobie rozwinąć. W snach często ktoś Cię prosi o pomoc,to pomagaj ludziom w swoim życiu. Módl się za żywych i umarłych,nie życz nikomu źle,pomóż ludziom potrzebującym,rodzicom,chłopakowi,wesprzyj kogoś. Bo celem dla,którego tu jesteśmy jest niesienie pomocy bezinteresownej innym i dążenie do jedności z Bogiem.

Nie myśl ciągle o negatywnych rzeczach i sytuacjach ,bo ten sposób przyciągasz je do siebie. Podobne przyciąga podobne. Zaakceptuj pojawienie się tej myśli,powiedz sobie w środku,że akceptujesz jej obecność i rób swoje. Skup się na rzeczach pozytywnych i nie myśl o tych negatywach. Bo pomimo,że nie chcesz świadomie,to nieświadomie to przyciągasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...