Skocz do zawartości

Zęby


Eleo

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Cyganicho:) znowu miałam dziwny sen, śnił mi się mój dentysta byłam z nim umówiona na wizytę u niego w domu. Miałam strasznie brzydkie górne trzonowe zęby, dziurawe i ciemne. Była tam również jego żona ale ponieważ był zajęty musiałam poczekać i wtedy stało się coś dziwnego, posikałam się (dziwnie mi się o tym pisze)nie dostyć że się posikałam to jeszcze to zbierałam po sobie łopatą a oprócz moczu były też fekalia. Napisz proszę co o tym sądzisz bo nie wiem czy się smiać czy płakać przez te sny. pozdrawiam serdecznie:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj Eleo :) powiedz jak z Twoimi emocjami?Czy nie dzieje sie coś w Twoim życiu co osłabia Twoją siłę,wytrwałość,upór,chęć dążenia do dalszego rozwoju.Czy nie chodzi tu o dawna miłość,której nie możesz zapomnieć i pogodzić się z utratą?W każdym bądź razie trudna dla Ciebie sytuacja się rozwiąże i ten etap zakończysz,zostawisz za sobą.Uporządkujesz tą sprawę do końca.Pozdrawiam cieplutko i mnóstwo siły zyczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać Cyganicho że zaczynasz mnie przekonywać że sny należy traktować poważnie:) jestem osobą szczerą i muszę ci się przyznać że nie czytam innych interpretacji (tylko zerknęłam) przez co nie będę mogła przyznać Ci punktu tzw.reputacji za co przepraszam ale oczywiście bardzo dziękuję za odpowiedź:)

Wracając do mnie to owszem mam jedną zaległą sprawę jednak na dzień dzisiejszy nie chciałabym do niej już wracać. Było minęło, temet uważałam za zamknięty a tu nagle te sny, myślisz że tak będzie dopuki faktycznie w realu tego nie wyjaśnie lub nie uporządkuję bo tak to zrozumiałam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Powiem Ci szczerze,ze nie bardzo zrozumiałam Cie odnośnie tego punktu reputacji ale nie ma problemu.

Nie na punktach mi zalezy.Najważniejsze,bym mogła okazać sie pomocna a moje interpretacje trafne i bym w taki tez sposób mogła udzielić pomocy, więc nic sie nie przejmuj, wszystko jest okey :)

Jeśli zaś chodzi o Twój sen-temat uważałaś za zamknięty a ja nadal podtrzymuje swoją interpretację ;) mało tego, teraz zwróciłam uwagę,iż użyłaś na samym początku słowa "znowu miałam dziwny sen" czy to znaczy,że ten się powtarza?lub jakiś wspólny motyw występujący w tych snach?Jesli tak jest to jeszcze bardziej upewniam sie w interpretacji,gdyż sen który się powtarza ukazuje Twoje osobiste zmagania które mają służyć Twojemu rozwojowi.Odpowiada temu co powraca w Twoim zyciu.Wskazuje słabości,nad którymi powinnaś zapanować,coś zrozumieć.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju,mówi o tym,że musisz coś zrozumieć,czegoś się nauczyć.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Sen taki odejdzie wtedy gdy niedokończone sprawy,które przedstawia zostaną przez Ciebie rozwiązane. I myslę,że tak może byc tak długo dopóki tych spraw z przeszłości nie uporządkujesz i nie wyjaśnisz.Tak ja to widzę ale pamiętaj,że jestem człowiekiem i też mogę się mylić;) Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o ten punkt reputacji to nie mogę Ci podziękować ponieważ wyskakuje mi powiadomienie że musze przyznać punkty innym osobą i dopiero bedę mogła ponownie przyznawać tobie:) a nie chcę za bardzo wdrażać się w sny innch ludzi i robić sobie większego zamieszania w głowie niż mam.

Tak te moje sny mają spójność nie które się wręcz powtarzają (np. te o domu lub chyba już trzeci raz śniły ni się odchody jakieś toalety zanieczyszczone na stadionie lub w jakimś domu, mniej więcej od pół roku zauważyłam pewną zbieżność) Dla mnie są dziwne wcześniej takich nie miałam, natomiast temat który może być z nimi związany zamknęłam trzy lata temu (myślałam jednak że najgorsze mam za sobą) być może się myliłam, Dziękuję Ci bardzo za wsparcie jutro sobie to wszystko jeszcze przeanalizuje jestem optymistką więc uważam że wszystko będzie dobrze. Powiem ci że podziwiam Cię za pomoc jaką świadczysz powyższymi interpretacjami i naprawdę cenię sobie twoje zdanie. Może źle zaczęłam ale miło mi Cię poznać ...nawet wirtualnie...dziękuję i pozdrawiam:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Teraz zrozumiałam,przyznam że nie do końca nawet wiedziałam,że tak to jest ;) dziękuję za wyjaśnienie z tymi punktami :)

Napisałam Ci wczesniej, że każdym bądź razie trudna dla Ciebie sytuacja się rozwiąże i ten etap zakończysz,zostawisz za sobą.Uporządkujesz tą sprawę do końca. I tego się trzymam ;)

Bardzo proszę i cieszę się, że swoją interpretacją mogłam Ci pomóc :)

Dziękuję za te ciepłe i miłe słowa skierowane do mnie,bardzo dziękuję.Z całego serca :)Nawet nie wiesz jak bardzo budujące były dla mnie Twoje słowa właśnie w dniu wczorajszym kiedy znowu poczułam się niewygodna dla pewnych osób na forum i atakowana ze względu na swoje interpretacje.Na szczęście takie osoby sa tylko garstką w stosunku do całości wspaniałych Użytkowników którzy dziękują i doceniają,którym moje interpretacje pomagają.Ogromnie się cieszę, że i dla Ciebie okazałam się pomocna :) To jest dla mnie największą radością kiedy mogę pomóc innym :)

Cieszę się,że dane nam było się poznać,nawet wirtualnie :) Raz jeszcze pięknie dziękuje za wszystko i zyczę wszystkiego co najpiękniejsze i najwspanialsze :) Dobrego,udanego,wymarzonego życia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie forum Cyganicho to jedno wielkie zbiorowisko ludzi a ile ludzi tyle zdań i poglądów. Osobiście wydaje mi się (chociaż jestem pierwszy raz na forum) że Twoje interpretacje to bardzo odpowiedzialna forma pomocy i świetnie to robisz ponieważ starasz się być konkretna a o to w tym wszystkim chodzi.

Nam "śniącym" zależy na skonkretyzowaniu naszych snów, obraniu kierunku który pomoże nam uporać i się w realu z osobistymi problemami.Bo prawda jest taka że każdy ma swoje realne problemy a jeszcze jeżeli sny budzą wątpliwości to takie osoby są Ci wdzięczne za okazaną pomoc. Dlatego trzymaj się kochana i rób swoje co większość z ludzi naprawdę docenia. Jeszcze raz dziękuję i co kolwiek się wydarzy ( mam nadzieję że tylko dobrego) odezwę się do Ciebie:) serdecznie pozdrawiam:)))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Pięknie dziękuję :)

Jeśli kiedykolwiek będziesz odczuwała taką potrzebę,pisz do mnie :) Jak tylko będę potrafiła,na pewno pomogę :)

Jeszcze raz wszystkiego co najlepsze i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...