Skocz do zawartości

Byłam prostytutką.


Grell

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam naprawdę dziwny sen. Śniło mi się, że pilnie chciałam zarobić. Moja przyjaciółka powiedziała mi w sekrecie, że sprzedaje się pewnemu mężczyźnie. Pamiętam, że cena była dość mała, 50 zł za stosunek. Postanowiłam zrobić to samo, przyjaciółka mi pokazała adres i poszłam do niego. Głównie rozmawialiśmy, jak to miało mniej więcej wyglądać i chyba wspominał coś o tym, że mógłby mnie polecić komuś innemu.

Następnego dnia wieczorem chciałam wyjść o 20, bo o 21 miałam być już u niego. Mama to zauważyła i zapytała gdzie idę. Ja jej prosto z mostu, że do tego mężczyzny, ona stwierdziła, że nie mogę. Zaczęłam się wahać. Mogłam spokojnie iść, ale przez cały sen bałam się zajścia w ciążę. Więc nie poszłam, bo bałam się, że mogę zaciążyć. Następnego dnia pojechałam do niego rowerem i spotkałam moją przyjaciółkę, która już skończyła. Czułam do niej obrzydzenie. Ten facet był naprawdę brzydki, poza tym, jakoś nie czułam, że to jest fair.

Mężczyzna zaproponował nam trójkącik, ja się nie zgodziłam. Powiedziałam mu tylko, że boję się ciąży i się wycofuję. On jednak stwierdził, że nie mam się co bać. Więc spróbowałam, ale sama.

Potem pamiętam, że wracałam razem z przyjaciółką na rowerach, ale czułam dalej do niej obrzydzenie, mimo, że zrobiłam to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie rozmawialiśmy, jak to miało mniej więcej wyglądać i chyba wspominał coś o tym, że mógłby mnie polecić komuś innemu.

może podświadomie szukasz jakiegoś rodzaju aprobaty? Albo też ten sen to przejaw twoich (ewentualnych, jeśli takie masz) problemów finansowych albo z pracą?

 

a to, że pojawia się tam przyjaciółka - może to symbol tego, że masz jakieś nierozwiązane problemy z nią? Coś do czego Cię namówiła, a Ty nie chciałaś? Ale coś kompletnie niezwiązanego z seksem. Ewentualnie związanego albo w innych sposób - może chodzi o jakiegoś zwykłego chłopaka, który jej się podoba (w realnym życiu), a Tobie nie bardzo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

j.w. :) nie zauważyłem, że to twoje forum.

 

Ale w sumie to nawet lepiej :) Inne działy także mają swoje gwiazdy, tylko, że mniej nieoficjalnie się to odbywa (a więc mniej przejrzyście, w początkach mojego korzystania z tego forum pamiętam, że miałem jakieś sprzeczki z gwiazdami działu magia, właśnie dlatego, że nie wiedziałem, że są oni "niekwestionowanymi autorytetami forum").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej, ale nadal nie dostałam interpretacji. LoonyMystic, sądzę, ze nie chodzi o to. Jak już powiedziałam, ciągle miałam strach przed ciążą i było to bardzo zaznaczone. Twoje pytania są błędne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha
Miałam naprawdę dziwny sen. Śniło mi się, że pilnie chciałam zarobić. Moja przyjaciółka powiedziała mi w sekrecie, że sprzedaje się pewnemu mężczyźnie. Pamiętam, że cena była dość mała, 50 zł za stosunek. Postanowiłam zrobić to samo, przyjaciółka mi pokazała adres i poszłam do niego. Głównie rozmawialiśmy, jak to miało mniej więcej wyglądać i chyba wspominał coś o tym, że mógłby mnie polecić komuś innemu.

Następnego dnia wieczorem chciałam wyjść o 20, bo o 21 miałam być już u niego. Mama to zauważyła i zapytała gdzie idę. Ja jej prosto z mostu, że do tego mężczyzny, ona stwierdziła, że nie mogę. Zaczęłam się wahać. Mogłam spokojnie iść, ale przez cały sen bałam się zajścia w ciążę. Więc nie poszłam, bo bałam się, że mogę zaciążyć. Następnego dnia pojechałam do niego rowerem i spotkałam moją przyjaciółkę, która już skończyła. Czułam do niej obrzydzenie. Ten facet był naprawdę brzydki, poza tym, jakoś nie czułam, że to jest fair.

Mężczyzna zaproponował nam trójkącik, ja się nie zgodziłam. Powiedziałam mu tylko, że boję się ciąży i się wycofuję. On jednak stwierdził, że nie mam się co bać. Więc spróbowałam, ale sama.

Potem pamiętam, że wracałam razem z przyjaciółką na rowerach, ale czułam dalej do niej obrzydzenie, mimo, że zrobiłam to samo.

 

Witaj Grell,czy nie jest tak,że odczuwasz,iz brakuje Tobie sił,możliwości by zrealizować to czego podświadomie pragniesz.Z jednej strony czegoś bardzo chcesz zaś z drugiej boisz się zmiany i wydarzeń jakie mogą nastąpić w wyniku podjętych przez Ciebie kroków w celu zmiany Twojej sytuacji.Boisz się,że jeśli zaangażujesz się w coś nowego możesz odczuwać upokorzenie,że realizacja planu nie da Ci pełnej satysfakcji jaką chciałabyś osiągnąć. Może dotyczyć to Twojej np sfery uczuciowej i lęku przed nowym związkiem/przed rozpoczęciem czegoś nowego.Wewnętrznie w sobie cos przezywasz, martwisz się,brakuje Ci harmonii ale lęk pokonasz,znajdziesz w sobie siłę,zaangażujesz się w nowe i będziesz dążyła do osiągnięcia szczęścia i harmonii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Mam nadzieję,że strach mija i tak jak Tobie napisałam ... ale lęk pokonasz,znajdziesz w sobie siłę,zaangażujesz się w nowe i będziesz dążyła do osiągnięcia szczęścia i harmonii.

Tego Ci życzę z całego serca. Jeśli czujesz,że jest cos co chcesz Ty sama w sobie zmienić moim zdaniem powinnaś iść za tym głosem.Posłuchaj swojej intuicji. Będzie dobrze i dasz radę.Ważne byś sama siebie akceptowała i dobrze się z samą sobą czuła.Inne osoby to dostrzega :) a to z kolei znajdzie swoje odzwierciedlenie w relacjach międzyludzkich.Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...