Skocz do zawartości

welon mai Anii


Gość Mana

Rekomendowane odpowiedzi

S - 3 miecze

 

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu

Wisielec, Wieża, Diabeł->Świat

 

4 - zobowiązania w sferze materii

giermek monet, 2 pucharów, Pustelnik-> Diabeł

5 - zobowiązania w sferze uczuć

8 buław, 6 buław, 7 monet->Pustelnik

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej

9 monet, Księżyc, 3 buław->Księżyc

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

10 mieczy, as buław, Świat, Królowa mieczy, 3 kielichy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak piszesz żeby wkleić to wkleję... ale nawet nie wiem czy warto... (jak już gdzieś pisałam, za bardzo na tarocie się nie znam....) no i dziękuję Daff za 'postawienie' kart :buziak:

 

 

S - 3 miecze ehmm… nie mam pojęcia... może zawiodłam się na kimś... czas zmiany spojrzenia na świat i ludzi... czas rozpoczęcia czegoś nowego, nowy etap

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu

Wisielec, Wieża, Diabeł->Świat

Hmm… coś co sprawiło, że nie potrafię się cieszyć jakimiś wydarzeniami, sporo ciężkich przeżyć miałam, przy czym mogłam trochę uzależniać innych od siebie ??

Przy czym jednak sporo już za mną i wiele się nauczyłam….

 

4 - zobowiązania w sferze materii

giermek monet, 2 pucharów, Pustelnik-> Diabeł

pewne sprawy wymuszone na mnie, raczej praca w pojedynkę niż w jakimś większym zespole.... dochodzenie do celu małymi kroczkami

 

5 - zobowiązania w sferze uczuć

8 buław, 6 buław, 7 monet->Pustelnik

Pewien brak zrozumienia dla spraw uczuciowych, z innej strony pewna koncentracja na sprawach rodzinnych/uczuciowych, ale z pewnym oderwaniem od rzeczywistości....coś jakby już zostało zapoczątkowane, teraz pozostaje tylko czekać na rozwinięcie... a po okresie stagnacji sprawy nabiorą tempa

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej

9 monet, Księżyc, 3 buław->Księżyc

Żeby znaleźć pewną harmonię, otwarcie się na różne tradycje i tolerowanie dróg innych, może żeby bardziej skupić się na czynach nie tylko teorii... zainteresowanie takimi dziedzinami jak filozofia czy psychologia, spora wyobraźnia

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

10 mieczy, as buław, Świat, Królowa mieczy, 3 kielichy

Połączenie wiedzy praktycznej z teoretyczną, wykorzystanie wiedzy i doświadczeń, postawienie na działanie i żeby nic na siłę nie robić, na siłę się nie wyróżniać… pozostawienie przeszłości za sobą i spoglądanie w przyszłość, przezwyciężenie poczucia krzywdy, korzystanie z nadarzających się szans, okazji

Edytowane przez Mana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

S -
3 miecze
jesteś osoba, która w poprzednich wcieleniach została mocno zraniona, skrzywdzona, niedoceniona, taka nieszczęśliwa dusza

 

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu

Wisielec, Wieża, Diabeł->Świat

oczekujesz moim zdaniem klęski, podświadomie nie ufasz innym liczac, ze i tak Cię skrzywdzą, uciekasz w nalogi, bo liczysz,że to Cię wyzwoli,uspokoi

 

4 - zobowiązania w sferze materii

giermek monet, 2 pucharów, Pustelnik-> Diabeł

masz prawo oczekiwać dla siebie wszystkiego co najlepsze w tej kwestii, umów, dobrej współpracy, docenienia Twojego wkładu i zaangażowania - nalezy Ci sie to

5 - zobowiązania w sferze uczuć

8 buław, 6 buław, 7 monet->Pustelnik

 

dla mnie to ewidentnie parcie do bycia samotną, do bycia sobie 'sterem, żeglarzem,okrętem", powinnaś wyciszyc emocje, zdać sie na los (Umiarkowanie, Mag, Cesarz i Koło w kartach), ktory w odpowiednim momencie sam się o Ciebie zatroszczy

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej

9 monet, Księżyc, 3 buław->Księżyc

 

Musisz odkryc potęgę swojej intuicji, pokazac ją światu

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

10 mieczy, as buław, Świat, Królowa mieczy, 3 kielichy
suma Sprawiedlowośc

 

Zakończyc stare sprawy,które są negatywne dla Ciebie, otworzyć się na świat, pokazać na co Cię stać, udowodnić,ze jesteś mądrą, inteligentną, twardą kobietą, której nic nie złamie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Carmencita

 

Musisz odkryc potęgę swojej intuicji, pokazac ją światu

coś z tą intuicją musi być... to nie pierwsze miejsce, gdzie o niej jest mowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

To i ja dorzucam :))

 

S - 3 miecze - byłaś duszą, która zaznała wiele cierpień, a wszystko po to by dusza zaznała pokory, współczucia i miłosierdzia, jakie się w nas budzi po trudnych doświadczeniach z czasem

 

1,2, 3 - wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w obecnym życiu

Wisielec, Wieża, Diabeł->Świat

W pierwszej fazie życia mogłaś poszukiwać siebie, w pewnym sensie zagłębiałaś się w siebie poszukiwałaś prawdy o sobie samej, jak i tego czego pragniesz od życia by zaznać szczęścia, być może musiałaś się uporać z jakimiś wewnętrznymi poglądami, zahamowaniami, które w Tobie wówczas tkwiły i nie pozwalały Ci ruszyć do przodu w życiu...Jednak nagłe, dość trudne wydarzenie, choć mogło być bolesne, mogło całkowicie zmienić Twoje podejście do życia, na lepsze, zapragnęłaś czerpać z życia garściami, może troszkę do przesady momentami, ale jednak przyjemność i radość była wielka, a wszystko po to by dusza otworzyła się na wszystkie doznania te dobre, jak i te złe, które w rezultacie dają doświadczenie i mądrość, a także umiejętność współistnienia jako cząstka we wszechświecie :)

 

4 - zobowiązania w sferze materii

giermek monet, 2 pucharów, Pustelnik-> Diabeł

jest tu jakiś dług, możesz być w życiu poddana zależności materialnej od innych, partnera, z jednej strony da Ci to możliwość doświadczenia współpracy z otoczeniem, nauczenia się dobrych relacji, choć z drugiej strony może wolałabyś być sama sobie "okrętem, sterem i żeglarzem". Na tym polu masz nauczyć się współpracy z innymi, czasem nauczyć się też pokory, starać się zrozumieć potrzeby innych ludzi. To Twoje zadanie.

 

5 - zobowiązania w sferze uczuć

8 buław, 6 buław, 7 monet->Pustelnik

W uczuciach możesz być spełniona, mogą być namiętne związki, ale i chęć budowania trwałych więzi, jednak należy być wytrwałym w dążeniach, nie zmieniać zdania. Może się czasem tak zdarzyć, że mimo chęci bycia w związku możesz dążyć podświadomie do pobycia samej, co może odpychać partnera. Jeśli więc jesteś w związku staraj się być wytrwałą, by dać poczucie stabilności drugiej osobie. Należy rozwiązać, pogodzić tą chęć pobycia samej ze sobą z potrzebami partnera by nie ucierpiało ani jedno, ani drugie.

 

6 - zobowiązania w sferze duchowej

9 monet, Księżyc, 3 buław->Księżyc

jesteś niezależna, lubisz sprawiać sobie przyjemność poprzez drobne prezenciki, zakupy lub zwyczajnie robić to co Cię cieszy, czasem jednak możesz odczuwać jakąś pustkę, poczucie niewiedzy, którędy dalej podążać by być szczęśliwą, wówczas zagłębiasz się w sobie, szukasz odpowiedzi i zaczynasz się realizować albo inni Ci w tym pomagają, jednak możesz mieć kłopot z otwarciem duchowym w pełni na życie.

 

7, 8, 9, 10, 11 - sposoby przepracowania zobowiązań w obecnym wcieleniu

10 mieczy, as buław, Świat, Królowa mieczy, 3 kielichy

Powinnaś odciąć od siebie to co było, stare żale, smutki, rozczarowania i wszelkie złe emocje jakie nadal mają spory na Ciebie wpływ, następnie z wiarą w siebie zastanowić się nad sobą i działać, czynnie wyciągać rękę po marzenia, dążyć do realizacji planów, otworzyć się na nowe możliwości, a przede wszystkim uwierzyć, że szczęście Ci sie należy, odrzucić zahamowania, które powoduje logika, rozum, rozsądek i działać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję Daff za interpretację pełną trafnych wskazówek :usmiech:

 

czasem jednak możesz odczuwać jakąś pustkę, poczucie niewiedzy

 

mam właśnie tak czasem

 

 

:bukiet: a to dla Ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...