Skocz do zawartości

Wróżka częśc 2 - ZAKOŃCZONE


Gość Gaja11

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłam dla was już ćwiczenie o wróżkach z którym poradziłyście sobie wbrew pozorom świetnie. Więc postanowiłam zrobić kolejne ćwiczenie dotyczące wróżki. Podpowiem,że ta Pani nie jest znana aż tak tzn nie występuje nigdzie w telewizji :)

 

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki?

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła?

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze?

4. Charakter tej Pani?

5. Wygląd tej Pani?

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? :)

 

Powodzonka życzę i jestem pewna,że sobie znowu świetnie poradzicie :))) :slonko_na:

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? 2 Buław, 7 Monet 3 Buław suma Głupiec wiesz co? Czuję, że bardzo niedawno, na dniach, albo początek sierpnia, albo w lipcu

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? 7 Kielichów 2 Kielichów 5 Buław suma Wisielec- chyba za bardzo nie wiesz co masz tak do końca myślec na jej temat, powiedziała Ci tak dobre rzeczy, ze zastanawiasz się czy to prawda, babka dała CI cholernie dużo nadziei, pokazała sie jako bardzo ciepła osoba, wysłuchała CIe uważnie

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? Siła, Giermek Kielichów As Mieczy - suma Mag myślę, ze na razie jeszcze czekasz na rezultat wrózby

4. Charakter tej Pani? 9 Mieczy, 3 Kiel, 6 Kielichów suma Wieża Pani taka bardzo zastanawiająca sie chyba nad wszytskim, ale tez i wolna wewnętrznie, albo chcąca sie uwolnić od czegoś, towarzyska, beztroska, bardzo ciepła i przyjazna, entuzjastycznie nastawiona do ludzi, optymistka, patrzy na świat przez różowe okulary

5. Wygląd tej Pani?5 Buław, Sąd, 3 Kielichów suma Wieża powiedziałabym, ze paniu w średnim wieku, powaznie dość wygladająca, ale ma bardzo ciepłe spojrzenie,takie młode nawet bym powiedziała, dośc mocny makijaż na twarzy, włosy długie, moze w chustce, albo upięte, ma ozdoby we włosach

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? :)2 Mieczy Królowa Kiel, 9 Monet - suma Sprawiedliwość pierwsa myśl - rzucała czymś, kośćmi, albo używa run, poza tym Pani ma intuicję, rozkłada Karty Anielskie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? As mieczy - rok temu

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? X denarów Królowa Mieczy Królowa denarów - osoby doświadczonej, konkretnej, serdecznej, ale nie wylewnej, takiej babki, co to sama sobie panią, zadbana w średnim wieku

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? IX kielichów - juz sie spełniła

4. Charakter tej Pani? VIII mieczy Cesarz Rycerz Buław - konkret babka, żywa, wygadana, bez patrzenia wie z kim ma do czynienia, chyba jasnowidz też przy okazji, ona przy klientach nie pokazuje siebie w sensie swoich emocji tak naprawdę, jest bardzo fachowa, jak taki lekarz

5. Wygląd tej Pani? Gwiazda VII denarów X denarów - mówiłam, babka w śrendim wieku, zadbana, blondynka, włosy przed ramiona, może korpulentna być taka, z nadwagą, wolno sie porusza, okulary

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? kurde, trudne... IX mieczy X denarów VIII buław As buław - wizjonerka jakaś, ja wcale nie wiem czy tu karty były, choć pytasz o talię, więc może;> ale z moich kart tego nie widzę... nie wiem czy tak możliwe, ale może ona ze zdjęcia? z czegoś co do kogoś należy? uh, cięzko :D

 

 

o nie, mam niemal zupełnie inaczej niz Carmen :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cicho... Bo wyciągniesz ze mnie jakieś informację.

i Carmen i Ty macie dobre odpowiedzi i takie które zupełnie się nie zgadzają ;-) Ale i u jednej i u drugiej jest dobrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? 5 Kielichów byłas na początku wakacji, początek lipca

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? 4 Mieczy powaga, ale relaks i skupienie, atmosfera jak u lekarza

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? Król Mieczy już się sprawdziła

4. Charakter tej Pani? I Mag poczucie własnej nieomylności, pełen profesjonalizm i niezłamana wiara w swoje umiejętności

5. Wygląd tej Pani? Dama Mieczy dosyć ascetyczny, surowa i poważna, dojrzała kobieta

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? 9 Monet To nie był klasyczny tarot, ale albo któraś z nietypowych włoskich talii ale raczej anielskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? Król kieli-byłaś w tym terminie 21.06 - 22.07

 

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? Paź mieczy (4 buł, 5 mieczy, 7 mieczy)- na początku coś Ci w niej nie podpasowało, miałaś jakiś sceptycyzm do niej, ale póżniej pani ładnie przełamała twoje opory, poprzez rzetelną wróżbę i takież samo podejście do Ciebie.

 

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? 8 buław, smierć 7 mieczy Wróżbę miałaś od ręki, natychmiast, ale ona się nie sprawdziła, pani zbyt popłynęła z interpretacją.

 

4. Charakter tej Pani? 3 mieczy, królowa monet, 8 buław- logiczna, raczej chłodna w obyciu, rzekłabym obcesowa, bardzo energiczna, otwarta na rozmowy ale stanowcza do swoich przekonań, wygórowane ego, budziła tym mieszane uczucia w Tobie

 

5. Wygląd tej Pani? 7 buław- Niby zadbana i szykowna, ale w twarzy miała coś odpychającego, budzącego lęk albo odrazę

 

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? :) 4 miecze- karty klasyczne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
No Carmen miała "ciekawie a nawet bardzo ciekawie", a ja mam tylko "też ciekawie", więc już chyba wiem wszystko :lol:

 

Ha, ha, ha zobaczymy efekty. Moze to "ciekawie, a nawet bardzo ciekawie" oznacza po prostu : weź se babo na luz i schowaj te karty:wysmiewacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dziewczyny dziewczyny! Wy to jesteście udane wszystkie po kolei ;-)

Cichutko!

Przy odpowiedziach zobaczycie jak wam poszło. Ja mówię,że jest dobrze. I nic nie mówię więcej bo się wygadam i będzie klops :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, ha zobaczymy efekty. Moze to "ciekawie, a nawet bardzo ciekawie" oznacza po prostu : weź se babo na luz i schowaj te karty:wysmiewacz:

 

.........leżę ze śmiechu..........:icon_mrgreen: Magda da nam po łapkach za głupoty, jakie zmalowałyśmy :boje_sie::_haha::_glupek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Ja wam dam po łapkach ale za to marudzenie wasze ! ;-)

Dobrze już dobrze biorę się za odpowiedzi... :)

 

A ja kliknęłam z nadzieją w temat, ze odpowiedzi już są :-)))) Czekam niecierpliwie, chcę sprawdzić, gdzie miałam błąd w interpretacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wam dam po łapkach ale za to marudzenie wasze ! ;-)

Dobrze już dobrze biorę się za odpowiedzi... :)

 

Nie mogę się już doczekać :))))))))))))))))))))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje Drogie Kobietki oto odpowiedzi:

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? U wróżki byłam na początku tego roku. W lutym.

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? Takie mieszane uczucia miałam. Trochę mnie do głosu nie dopuszczała. Ale ogólnie mówiła bardzo konkretnie, dużo . Wywlekała takie historie że aż mi kopara opadała, mało tego udzielała mi świetnych rad. Ale co do przyszłości była ona przez nią przedstawiona tak pozytywnie że aż ciężko mi w to uwierzyć ;-) . Jedyny minus to to,że ciężko było mi dojść do słowa bo bez przerwy mówiła. Bardzo wygadana kobietka ;-) Zrobiła na mnie wrażenie takiej jednocześnie ciepłej a z drugiej strony chłodnej osoby - profesjonalna bardzo.

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? Czekam na rezultaty. Jej przepowiednia ma się sprawdzić w pierwszej połowie 2012 roku.

4. Charakter tej Pani? Tak jak już wcześniej mówiłam bardzo wygadana, profesjonalnie podchodziła do sprawy, taka trochę w swoim świecie ;-)

5. Wygląd tej Pani? Taka sobie troszkę przy kości, czarne długie włosy, w średnim wieku , miała opaskę na włosach

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? :)

Karty Tarota, numerologia, patrzyła również na zdjęcie i dużo o danej osobie ze zdjęcia mogła powiedzieć.

 

 

A teraz wasze odpowiedzi:

 

 

Carmencita

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? 2 Buław, 7 Monet 3 Buław suma Głupiec wiesz co? Czuję, że bardzo niedawno, na dniach, albo początek sierpnia, albo w lipcu

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? 7 Kielichów 2 Kielichów 5 Buław suma Wisielec- chyba za bardzo nie wiesz co masz tak do końca myślec na jej temat, powiedziała Ci tak dobre rzeczy, ze zastanawiasz się czy to prawda, babka dała CI cholernie dużo nadziei, pokazała sie jako bardzo ciepła osoba, wysłuchała CIe uważnie

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? Siła, Giermek Kielichów As Mieczy - suma Mag myślę, ze na razie jeszcze czekasz na rezultat wrózby

4. Charakter tej Pani? 9 Mieczy, 3 Kiel, 6 Kielichów suma Wieża Pani taka bardzo zastanawiająca sie chyba nad wszytskim, ale tez i wolna wewnętrznie, albo chcąca sie uwolnić od czegoś, towarzyska, beztroska, bardzo ciepła i przyjazna, entuzjastycznie nastawiona do ludzi, optymistka, patrzy na świat przez różowe okulary

5. Wygląd tej Pani?5 Buław, Sąd, 3 Kielichów suma Wieża powiedziałabym, ze paniu w średnim wieku, powaznie dość wygladająca, ale ma bardzo ciepłe spojrzenie,takie młode nawet bym powiedziała, dośc mocny makijaż na twarzy, włosy długie, moze w chustce, albo upięte, ma ozdoby we włosach

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? :)2 Mieczy Królowa Kiel, 9 Monet - suma Sprawiedliwość pierwsa myśl - rzucała czymś, kośćmi, albo używa run, poza tym Pani ma intuicję, rozkłada Karty Anielskie

Bardzo ładnie Ci poszło :-) Gratuluje!!

Cornelia A teraz Ty moja Kochana marudko ;-)

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? As mieczy - rok temu

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? X denarów Królowa Mieczy Królowa denarów - osoby doświadczonej, konkretnej, serdecznej, ale nie wylewnej, takiej babki, co to sama sobie panią, zadbana w średnim wieku

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? IX kielichów - juz sie spełniła

4. Charakter tej Pani? VIII mieczy Cesarz Rycerz Buław - konkret babka, żywa, wygadana, bez patrzenia wie z kim ma do czynienia, chyba jasnowidz też przy okazji, ona przy klientach nie pokazuje siebie w sensie swoich emocji tak naprawdę, jest bardzo fachowa, jak taki lekarz

5. Wygląd tej Pani? Gwiazda VII denarów X denarów - mówiłam, babka w śrendim wieku, zadbana, blondynka, włosy przed ramiona, może korpulentna być taka, z nadwagą, wolno sie porusza, okulary

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? kurde, trudne... IX mieczy X denarów VIII buław As buław - wizjonerka jakaś, ja wcale nie wiem czy tu karty były, choć pytasz o talię, więc może;> ale z moich kart tego nie widzę... nie wiem czy tak możliwe, ale może ona ze zdjęcia? z czegoś co do kogoś należy? uh, cięzko :D

Ze zdjęcia też między innymi ale ze zdjęcia mówiła kim dana osoba jest. Również ładnie Marudko ;-)

 

 

Zib

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? 5 Kielichów byłas na początku wakacji, początek lipca

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? 4 Mieczy powaga, ale relaks i skupienie, atmosfera jak u lekarza// coś jest z tą atmosferą jak u lekarza

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? Król Mieczy już się sprawdziła

4. Charakter tej Pani? I Mag poczucie własnej nieomylności, pełen profesjonalizm i niezłamana wiara w swoje umiejętności

5. Wygląd tej Pani? Dama Mieczy dosyć ascetyczny, surowa i poważna, dojrzała kobieta

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? 9 Monet To nie był klasyczny tarot, ale albo któraś z nietypowych włoskich talii ale raczej anielskie

 

Iw

1. Jaki czas temu byłam u tej wróżki? Król kieli-byłaś w tym terminie 21.06 - 22.07

 

2. Jakie wrażenie na mnie wywarła? Paź mieczy (4 buł, 5 mieczy, 7 mieczy)- na początku coś Ci w niej nie podpasowało, miałaś jakiś sceptycyzm do niej, ale póżniej pani ładnie przełamała twoje opory, poprzez rzetelną wróżbę i takież samo podejście do Ciebie.

 

3. Czy jej wróżba się sprawdziła/sprawdza/ a może czekam na rezultat jeszcze? 8 buław, smierć 7 mieczy Wróżbę miałaś od ręki, natychmiast, ale ona się nie sprawdziła, pani zbyt popłynęła z interpretacją.

 

4. Charakter tej Pani? 3 mieczy, królowa monet, 8 buław- logiczna, raczej chłodna w obyciu, rzekłabym obcesowa, bardzo energiczna, otwarta na rozmowy ale stanowcza do swoich przekonań, wygórowane ego, budziła tym mieszane uczucia w Tobie

5. Wygląd tej Pani? 7 buław- Niby zadbana i szykowna, ale w twarzy miała coś odpychającego, budzącego lęk albo odrazę // powiem szczerze że nie tyle odpychającego co jak na mnie spojrzała to aż słabo mi się zrobiło :D:D

 

6. Jaką metodą wróżenia się posługiwała? Karty, jasnowidzenie, jeśli karty to jakie? co tam widzicie? :) 4 miecze- karty klasyczne

 

 

 

No Moi Kochani jestem z was dumna wszystkich po kolei :)

Zaraz powiem kto punkcik otrzymuje tylko jeszcze oblukam jak to wygląda ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, lipa, ten as mogłam coś bardziej pokombinować, nie że ROK, tylko że styczeń, albo że początek roku, ehhhh... ale dobrze, czas wciąz ogarniam... dlaczego nadwaga jest zaznaczona, a korpulentnośc nie?;D ale w sumie spoko, no nie jest rewelacja ale ujdzie w tłumie;) Dzięki za ćwiczenie! :slonko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestes zbyt surowa dla siebie Cornelia. Ja mimo swojego słabego ogólnego wyniku i tak to za sukces uznaję. Przecież wpadając tu z ulicy nie mam kontaktu bliższego z żadną z was, aby podsłuchać czyjejś podświadomości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam Cornelia możliwe,że ominęłam cuś zaznaczając odpowiedzi. Przepraszam. Co nie zmienia faktu,że i tak ładnie Ci poszło. I nie słucham dalszego marudzenia!!!

 

Wszystkim wam ładnie poszło, możecie być z siebie dumni.

Tym bardziej,że jak wszyscy wiedzą podejrzeć w Kartach wróżkę nie jest tak bardzo łatwo.

 

 

Cornelia jeszcze trochę pomarudzisz dostaniesz po łapkach ;-) Buziaki :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...