Skocz do zawartości

Welon :)


Veroniczka

Rekomendowane odpowiedzi

(niestety musiałam skorzystać z kart internetowych przy tym rozkładzie, no ale to nie szkodzi bo i tak się mi sprawdzają)

 

S – sygnifikator - 5 Denarów - Sprawy, długi.. jakieś są pozostawione które się teraz za mną ciągną

 

 

 

1, 2, 3 – wydarzenia z poprzednich wcieleń, które przebijają w tym życiu - 3 Miecze, Król Buław, As Pucharów

W poprzednim wcieleniu przeżyłam jakieś rozczarowanie, możliwe bardzo że na tel uczuciowym patrząc po Królu i Asie. Możliwe że byłam bardzo w kimś zakochana, ale niestety moje oczekiwania co do tej osoby się nie spełniły i przeżyłam ogromny smutek - do dzisiaj z resztą czuję tego pozostałości. Mam problemy jeśli chodzi o związki, emocje..

 

4 – zobowiązania w sferze materii - 6 Pucharów

No właśnie też widząc po tej 6 pucharów jakieś pozostałości są.. Hmm.... Nie umiem samodzielnie rozpracować tego :<

 

5 – zobowiązania w sferze uczuć - 8 Mieczy

Oj.. Dużo ograniczeń.. Ciągle mi się wydaje że jakieś zataczanie koła.. Wiele spraw w sferze uczuć się u mnie powtarza.. Nie mogę się uwolnić od tego a przecież 8 Mieczy to karta brama.. W końcu można było by się od tego uwolnić.. Gdyby się ją przeszło..

 

6 – zobowiązania w sferze duchowej - 6 Denarów

Chyba był tu kiedyś brak jakiejś równowagi duchowej.. Z resztą cały czas nad tym pracuję więc się nie dziwie.. Że akurat ta karta mi się tu pojawiła.

 

 

7, 8, 9, 10, 11 – sposoby przepracowywania zobowiązań karmicznych w obecnym wcieleniu - 5 Buław, 8 Mieczy, 3 Miecze, Kochankowie, 9 Buław

Trzeba podjąć kroki działania, ale dużo też przy tym myśleć bo wiele ograniczeń przede mną.. Jak widać ciągnie się bardzo mocno ta 8 i 3 Mieczy..

Wiele we mnie wahań, rozterek ale i przykrości które czasem ciężko pokonać. Brakuje mi także zaufania do ludzi. Może powinnam się bardziej otworzyć?

Przecież nie każdy człowiek zadaje ból.. Hm..

 

Jeśli ktoś by łaskawie pomógł byłabym wdzięczna :serce:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...