Skocz do zawartości

prośba i interpretację snu- śmierć ojca koleżanki


tolamonola

Rekomendowane odpowiedzi

Miałam dziwny sen, razem z moją bliską koleżanką i jej siostra znajdowałyśmy się w jakimś nie znanym mi mieszkaniu, urządzonym w stylu "gierka",stare meble, firanki, wszystko czyste i zadbane , ale przypominające mieszkanie jakiejś babci, siostra koleżanki siedziała na wersalce pod oknem i miała bardzo dziwną minę, stała się jakby brzydsza niż zwykle.Koleżanka wyglądała normalnie, wyszłam nagle z tego pokoju i nie wiem skąd( nie było tego we snie) dowiedziałam się, że ojciec koleżanki nie żyje i ja miałam przekazać dziewczynom tę wiadomość. Najistotniejsze jest to, że ten ojciec to jest zakała całej rodziny, znienawidzony przez własne dzieci, degenerat, który zniszczył życie ich matce, ogólnie nieciekawy typ, matka przez jego alkoholizm sama wpadła w nałóg, one nie mogły jej pomóc, straciły z nią kontakt.Więc ja przekazuję jej tą wiadomość na zupełnym luzie, będąc przekonana że się dziewczyna wręcz ucieszy, a jeśli nie, to nie zrobi to na niej wrażenia. A ona nagle zaczyna cicho płakać, ja jej tłumaczę;Magda, przestań, wreszcie go nie ma, naprawisz kontakty z matką, wszystko będzie dobrze i się budzę. Byłam zdziwiona jej reakcją, zwłaszcza że nie żywi do niego żadnych ciepłych uczuć, a sama zaczyna nowy okres życia- po wielu latach starań będzie miała upragnione dziecko.Siostra kolezanki była chyba tłem,bo nawet jej dobrze nie znam, ale wiem, że z Magdą się nie zawsze dogadują, choć są bardzo blisko. Proszę o interpretację snu, ponieważ we wszystkich sennikach śmierć ojca wiąże się ze stratą kogoś bliskiego, opiekuna, a tu mamy do czynienia z toksycznym wrogiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Witaj a tutaj ten sen ma związek z nowym etapem w życiu Twojej bliskiej koleżanki.Ona rozpoczyna dorosłe zycie,jest w ciąży,czyli nowy etap rozpoczyna a zakańcza tamto.Jestes blisko niej w realu dlatego tez i sny z nia związane i jej życiem.Ona może w tym czasie rozmyslać dużo nad przeszłościa, nad relacjami ze swoim ojcem, chce zapewnic swojemu dziecku inne-lepsze zycie.I taka wymowę ma Twój sen.Nie obawiaj się żadnej smierci i odejścia kogos bliskiego ani w Twoim ani jej zyciu.Koleżanka niech dba o siebie i nienarodzone dzieciątko. W jej domu miłość,szczęście i porządek będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...