Skocz do zawartości

Tarotowa wyrocznia W.Jóźwiaka


Arbogast

Rekomendowane odpowiedzi

  • Moderator

Znacie Wojciecha Jóźwiaka i jego nieco odmienne podejście do kart, stworzył on swój własny rozkład z 13 kart, jednak nie jest konieczność wyciągania aż takiej ilości kart, jeśli już wcześniej wyklaruje się odpowiedź.

Na swojej witrynie internetowej stworzył on wirtualna wyrocznię.

 

Tarotowa Wyrocznia Taraki. Tarot - wrba on-line

 

zadajemy pytanie, wybieramy karty, potem czytamy interpretacje,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Znacie Wojciecha Jóźwiaka i jego nieco odmienne podejście do kart, stworzył on swój własny rozkład z 13 kart, jednak nie jest konieczność wyciągania aż takiej ilości kart, jeśli już wcześniej wyklaruje się odpowiedź.

Na swojej witrynie internetowej stworzył on wirtualna wyrocznię.

 

Tarotowa Wyrocznia Taraki. Tarot - wrba on-line

 

zadajemy pytanie, wybieramy karty, potem czytamy interpretacje,

 

Znam to, korzytsam kiedy nie mam kart przy sobie, najczęściej w pracy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Słoneczna33

Bardzo fajny i przyjemny rozkład ale też trzeba trochę swojej energii w niego włożyć. Samo podpieranie się jego interpretacją wiele nie daje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Słoneczna33

Ja osobiście bardzo lubię ten rozkład. chociaż ostatnio po prostu wyciągam sobie 3- 6 kart ;) i też jest ciekawie a nawet ludzie mówią, że ten nowy stary sposób ma 100% skutecznośc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Moderator

Rozkład sam w sobie ciekawy i nie raz go stosuje, ale w tej wersji do 6 pytań, bo trzynaście to przekracza ludzkie pojęcie....

Ale jakie odczucia Wy macie?Sprawdza wam się takie internetowe stawianie kart i w dodatku te jego interpretacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro
Rozkład sam w sobie ciekawy i nie raz go stosuje, ale w tej wersji do 6 pytań, bo trzynaście to przekracza ludzkie pojęcie....

Ale jakie odczucia Wy macie?Sprawdza wam się takie internetowe stawianie kart i w dodatku te jego interpretacje?

 

Ja sobie stawiałam, jak nie miałam kart przy sobie i zawsze mi się sprawdzało, a jak coś nie wyszło, to po prostu z powodu błednej interpretacji :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Tarotowa wyrocznia W.Jóźwiaka

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...