Jump to content

Tarotowa wyrocznia W.Jóźwiaka

Arbogast
 Share

Recommended Posts

• Moderator

Znacie Wojciecha Jóźwiaka i jego nieco odmienne podejście do kart, stworzył on swój własny rozkład z 13 kart, jednak nie jest konieczność wyciągania aż takiej ilości kart, jeśli już wcześniej wyklaruje się odpowiedź.

Na swojej witrynie internetowej stworzył on wirtualna wyrocznię.

Tarotowa Wyrocznia Taraki. Tarot - wrba on-line

zadajemy pytanie, wybieramy karty, potem czytamy interpretacje,

• Maestro
Znacie Wojciecha Jóźwiaka i jego nieco odmienne podejście do kart, stworzył on swój własny rozkład z 13 kart, jednak nie jest konieczność wyciągania aż takiej ilości kart, jeśli już wcześniej wyklaruje się odpowiedź.

Na swojej witrynie internetowej stworzył on wirtualna wyrocznię.

Tarotowa Wyrocznia Taraki. Tarot - wrba on-line

zadajemy pytanie, wybieramy karty, potem czytamy interpretacje,

Znam to, korzytsam kiedy nie mam kart przy sobie, najczęściej w pracy :-)

Guest Słoneczna33

Bardzo fajny i przyjemny rozkład ale też trzeba trochę swojej energii w niego włożyć. Samo podpieranie się jego interpretacją wiele nie daje ;)

Guest Słoneczna33

Ja osobiście bardzo lubię ten rozkład. chociaż ostatnio po prostu wyciągam sobie 3- 6 kart ;) i też jest ciekawie a nawet ludzie mówią, że ten nowy stary sposób ma 100% skutecznośc.

• 2 weeks later...
  • Moderator

Rozkład sam w sobie ciekawy i nie raz go stosuje, ale w tej wersji do 6 pytań, bo trzynaście to przekracza ludzkie pojęcie....

Ale jakie odczucia Wy macie?Sprawdza wam się takie internetowe stawianie kart i w dodatku te jego interpretacje?

• Maestro
Rozkład sam w sobie ciekawy i nie raz go stosuje, ale w tej wersji do 6 pytań, bo trzynaście to przekracza ludzkie pojęcie....

Ale jakie odczucia Wy macie?Sprawdza wam się takie internetowe stawianie kart i w dodatku te jego interpretacje?

Ja sobie stawiałam, jak nie miałam kart przy sobie i zawsze mi się sprawdzało, a jak coś nie wyszło, to po prostu z powodu błednej interpretacji :-)

• Ismer changed the title to Tarotowa wyrocznia W.Jóźwiaka