Skocz do zawartości

pies, konie- proszę o interpretację


asiam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Miałam dosyć dziwny sen. Śniło mi się, że dostałam dwa źrebaki- białego (spokojny, łagodny) i brązowego (wesoły, radosny). Oba bardzo mi sie podobały, dbałam o nie. Pomagał mi w tym mój sąsiad. Pasły się i żyły na łące obok domu mojej mamy. A ja zajmowałam sie nimi codziennie i patrzyłam jak rosną. Gdzieś pod koniec snu wiedziałam, czułam, że one będą niedługo dorosłe, a ja będę musiała się z nimi rozstać. Bo nie będę miała warunków do zajmowania się nimi. Ale caly ten czas, ten sen był bardzo radosny, pozytywny. Tak, jakbym czuła, że te konie wnoszą coś dobrego do mojego życia. Pokochałam je. Jest to o tyle dziwne, że nigdy w realu nie miałam kontaktu z końmi. We śnie jak wspomniałam pojaiwł się też sąsiad, który mi pomagał przy koniach. Pojaiwł sie też jego pies- rudy kundelek. Był chory- miał jakąś straszną ranę z tyłu. Rozmawiałm o nim z sąsiadem, mówiłam, że on bardzo cierpi, że może lepiej byloby go uśpić. Wtedy odpowiedział, że już jest lepiej, bo on go leczy i że pies wyjdzie z tego. Kazałam też sąsiadowi uwiązać psa na smyczy, bałam się go, bo kiedyś próbował atakować, gryźć. On to zbagatelizował, a pies plątał się koło nóg, ale był bardzo spokojny. Pod koniec snu pies w ogóle się już nie pojawiał. O ile konie są całkowitą abstrakcją, o tyle i pies i sąsiad funkcjonują w realu. Pies ten w rzeczywistości jest już stary, utykający- jeśli ma to jakieś znaczenie dla interpretacji.

Bardzo proszę o interpretację- jestem w tej chwili w trudnym momencie życia.

Dodam, że sen ten mimo wszystko wywołal u mnie poczucie szczęścia i radości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...