Jump to content

Cyganicho proszę :)


pretoria
 Share

Recommended Posts

Witaj.

Piszę z ponowną prośbą :) Mianowicie mojej przyjaciółce się śniło, że się kłóciłyśmy ja byłam w CIĄŻY, miałam baardzo duży brzucho. Zapamiętała, że miałam dziwnie zrobionego kucyka, szpilki i duuże cycki, oczywiście był też i dekolt. Nie pamięta o co nam poszło coś jej świta, że o jakiego (chyba jej) faceta, ale nie jest pewna... Co to może oznaczać?

A do tego jakiś czas temu się jej śniło, że to ona jest w ciąży :P

Z góry dziękuję :)

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

witaj ponownie Pretoria :) miło Cie znowu widzieć ;) Czy nie jest tak,że któras z Was w realu nie mówi do końca tego co czuje? Tłumi w sobie emocje którym dała upust we snie a za tym poszła kłótnia.Przyjaciółce też bardzo zależy na dobrych relacjach z Toba, boi się aby Wasze relacje nie uległy pogorszeniu.Ty w jej śnie byłaś w ciąży, później ona sama. A to wszystko sprowadza się do tego,że w waszych relacjach od jakiegoś czasu nastapiły zmiany, zmiany w Tobie, w niej samej.W relacjach mogą byc nawet jeszcze niedostrzegalne ale wkrótce nowy etap w waszej przyjaźni,to się narodzi.A kiedy -to zależy od was.Ty miałas duży brzuch,czyli dojrzałaś całkowicie do tego by nowy etap rozpocząć a z nią jest tak samo jeśli śniła o swojej ciąży. Najprostszym rozwiązaniem dla Was jest sprowadzenie tej przyjaźni na proste tory i wprowadzenie zmian takich jakich obie oczekujecie.Bardzo proszę i tylko pozytywnych relacji zyczę :)

Link to comment
Share on other sites

Witaj Cyganicho :)

Mogę prosić po raz kolejny o interpretację?

Od jakiegoś czasu (mniej więcej od 2 miesięcy) co jakiś czas śni mi się, że kradnę i za każdym razem mnie łapią ochroniarze. Nigdy nie jestem sama, przeważnie są to 3 osoby, najczęściej ja, jakaś dziewczyna i chłopak. Co sen to są inne osoby, ale zawsze ja. Ostatnio śniło mi się też, że jakaś pielęgniarka zadzwoniła na policję, bo ja poszłam z moim psem (i wlaśnie teraz nie jestem pewna gdzie) do jakiegoś pomieszczenia gdzie się krew oddaje...

Wiem, że trochę mało informacji, ale nie bardzo te sny pamiętam.

Pozdrawiam ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest cyganicha

Hej Pretoria :) bardzo proszę ;)

Znaczy,że sądzisz,iż otrzymujesz coś na co nie zasługujesz i masz przez to wyrzuty sumienia.Mało tego-sama siebie ograniczasz,nie pozwalasz sobie na coś co może być dobre dla Ciebie.Ta sytuacja w realu trwa już jakiś czas.Czy aby nie chodzi o jakąś znajomość z mężczyzną?Tak coś czuję...

Przy tym ten powtarzający się motyw, że coś kradniesz.Oznacza,że sama właśnie borykasz się z sobą a wszystko to potrzebne jest bys mogła sie rozwijać i pójść o kolejny krok dalej.Sen ten wskazuje słabości,nad którymi powinnaś zapanować,coś zrozumieć.Wskazuje Ci drogę osobistego rozwoju.Zawiera wiadomość,której musisz wysłuchać.Wszystko minie wtedy gdy sprawy,które przedstawia zostaną przez Ciebie rozwiązane.

 

Pozdrawiam :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...