Skocz do zawartości

Car z dnia 12.08. - ZAKOŃCZONE


Caryca

Rekomendowane odpowiedzi

Mam dla was cwiczenie, bo sama jestem ciekawa jak to karty przedstawia.

Wczoraj tj. 12.08. cos sie zdarzylo w moim zyciu, w miare powazne zdarzenie:

1. co to bylo?

2. jak zareagowalam, czy bylam zadowolona?

3. w jakiej sytuacji mnie to postawilo?

Moze tyle, zeby nie rozbudowywac cwiczenia :)

Jestem ciekawa co wam wyjdzie.

Czekam!

Edytowane przez NeoNówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj. 12.08. cos sie zdarzylo w moim zyciu, w miare powazne zdarzenie:

1. co to bylo? Giermek buław, głupiec, rycerz pucharów

Pomyślałam sobie,że być może narodziny dzieciaczka u kogoś ? Albo jakieś wydarzenie związane z dzieckiem...

2. jak zareagowalam, czy bylam zadowolona? giermek buław, wisielec, 2 buław.

Taka sobie reakcja, jakbyś miała wątpliwości co do tej sprawy... nie do końca jesteś przekonana czy to dobrze że się tak stało, masz jeszcze dużo wątpliwości. I na razie nie podejmujesz żadnych kroków o rozmyślasz...

3. w jakiej sytuacji mnie to postawilo? Królowa mieczy, księżyc, 9 pucharów...

Ja nie wiem ale czy ty jesteś w ciąży?? :D Bo tak jakoś jak patrze na te karty to aż zgłupiałam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj tj. 12.08. cos sie zdarzylo w moim zyciu, w miare powazne zdarzenie:

1. co to bylo? VII mieczy Król Mieczy Sąd - Twój eks się do Ciebie nagle odezwał, by odnowić kontakt, może nawet przyjechał?

2. jak zareagowalam III kielichów VI kielichów Sąd czy bylam zadowolona? VII kielichów nooo nie sądziłas że to jest w ogóle możliwe, byłaś w euforii, jakby Twoje marzenie sie spełniło, odezwały się wspomnienia

3. w jakiej sytuacji mnie to postawilo? VI mieczy IX mieczy Rycerz denarów - przyparło Cie do ściany, zastanawiasz się czy wyjechać, nie wiesz co masz robić, masz szansę, ale musisz wszystko poważnie przemyśleć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle jeszcze, co by bylo jakbyscie dolozyly karty na pytania:

1. jakie bylo moje samopoczucie do godziny w ktorej sie dowiedzialam?

2. co zrobilam po otrzymaniu wiadomosci? (to takie czysto testowe, chce wiedziec co karty pokaza)

Moze wtedy troche inaczej spojrzycie na karty i cala sytuacje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

1. co to bylo? 2 Buław, Król Kielichów, Królowa Buław suma Wisielec - odbyłas spotkanie z facetem, który zywi do Ciebie czyste uczucie, to niekoniecznie musi byc Twój facet, ale np. ktoś z rodziny, ew. byłas w pracy i szef coś Ci zaproponował, moze awans lub podwyżke?

2. jak zareagowalam, czy bylam zadowolona? 6 Mieczy, 3 Monet, 8 Monet suma Diabeł na pocżatku powiedziałaś, ze musisz to na spokojnie przemyśleć, bo będzie to wymagało od Ciebie większego wysiłku i więcej pracy, ale mimo wszystko pokusa okazała się dużo silniejsza i przyjęłąs propozycję

3. w jakiej sytuacji mnie to postawilo? 2 Kielichów, Sprawiedliwość, 6 Monet suma Gwiazda w dobrej, uznałas, ze sprawiedliwości stalo się zadość, ze otrzymałas nagrodę za swoje poświęcenie

4. jakie bylo moje samopoczucie do godziny w ktorej sie dowiedzialam? Rycerz Mieczy, 8 Buław As Mieczy suma Wieża samopoczucie miałas fatalne, miałas dośc wszystkiego, mozliwe, ze jesli mowa nadal o pracy (a tak czuję), to miałas ochotę rzucic ją w cholerę :-)

5. co zrobilam po otrzymaniu wiadomosci? (to takie czysto testowe, chce wiedziec co karty pokazały) As Monet As Buław 4 Buław suma Wieża

ha, ha, ha przyjęłas propozycję, decyzję podjęłas szybko, od razu podskoczyło Twoje poczucie wartosci, poczułas sie szczęśliwa, jak nigdy dotąd :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na początek - witam wszystkich, jako że jestem tu nowa i to mój pierwszy post :) w tarocie też stawiam pierwsze kroki, tym bardziej jestem ciekawa czy cokolwiek trafiłam ;)

 

1.co to bylo?

8 mieczy – giermek mieczy – umiarkowanie (odwrocona)

Pokłóciłaś się z kimś bliskim, powodem była jakaś sytuacja która była dla ciebie kompletną niespodzianką, albo ta osoba zrobiła coś za twoimi plecami – moze obgadywala, doniosla komuś na ciebie?

 

2. jak zareagowalam, czy bylam zadowolona?

Słońce – rycerz mieczy – śmierć

chyba mocno sie na tego kogos wkurzyłaś ;) ale potem ci przeszło, uznałaś że to może i lepiej. Odcielas sie od tej osoby i od wszystkiego co z nia zwiazane, moglas sie troche tego bac, ale ostatecznie wyszlo ci to na plus, co nie oznacza, ze nie spowodowalo to jakichs pro*blemów.

 

3.w jakiej sytuacji mnie to postawilo?

Król kielichów – mag – as mieczy

Musiałas szybko znalezc rozwiazanie jakiegos problemu, zwiazanego z praca umyslowa, tworzeniem. Moze musialas stac sie liderem, czyims opiekunem albo mentorem

 

4.jakie bylo moje samopoczucie do godziny w ktorej sie dowiedzialam?

8 kielichow (odwrócona) – 10 kielichów (odwrocona) – kolo fortuny (odwrocone)

Juz wczesniej wystepowaly jakies problemy, ale bylas zdeterminowana doprowadzic sprawe do konca

 

5.co zrobilam po otrzymaniu wiadomosci?

Świat – głupiec – diabeł (odwrócony)

Chyba wyładowałaś na kimś złość? Albo zrzuciłaś odpowiedzialność na kogoś innego żeby poczuć się lepiej, ewentualnie usprawiedliwiałaś osobę która cię zawiodła i szukałas kogoś innego, kto mógłby być winny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Szok, każdej co innego wychodzi..... Okaze sie, ze Caryca zaspała do pracy i miała awanturę z szefem :lol_na:, a my tu snujemy nie wiadomo co :serduszka2_na:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelio, dlatego chcialabym troche poczekac. Po wynikach poprosze was o postawienie kart dla mnie pt.' i co dalej?' bo sama nie wiem teraz, w ktora strone ruszyc :(

Wydarzenie bylo powazne, przynajmniej dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za leniwy jestem aby ciągnąć tak wiele kart, ale spróbuję moją talię tak krótko:

1. co to bylo? Król Kielichów ktoś kto normalnie trzyma swoje uczucia pod kontrolą nagle wyjawił je

2. jak zareagowalam, czy bylam zadowolona? 5 Kielichów przeciwnie, nie było z czego się cieszyć, odebrałaś to jako stracone złudzenie, rozczarowanie

3. w jakiej sytuacji mnie to postawiło? Paź Mieczy nauczki, wyzwania, zdecydowanie nie było to romantyczne rozmarzenie, poszukiwałaś odpowiedzi, albo wyjścia z sytuacji

dodatkowo końcówka banderoli

1. jakie bylo moje samopoczucie do godziny w ktorej sie dowiedzialam? 6 Buław dumna i zadowolona z siebie

2. co zrobilam po otrzymaniu wiadomosci? XVIII Ksieżyc poczułaś się zagubiona, zmieszana i zdezorientowana, wróciłaś do codziennych zajęć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Była to sprawa związana z domem, mieszkaniem, może też z miejscem pracy (ewentualnie z czymś dużym... nie wiem jak to określić to co poczułam - głośne wydarzenie, wypadek). Przeprowadzka, budowanie, ktoś nowy się wprowadził, albo konieczność remontów i naprawy. Powiedziałabym, że to Cię obciąży finansowo i czasowo.

2. Byłaś niezadowolona, nie była to dla Ciebie przyjemna wiadomość, byłaś zaskoczona i nie byłaś pewna co zrobić, chyba trochę nie dowierzałaś.

3. Powiedziałabym, że będziesz musiała zmienić swoje plany i inaczej gospodarować czas. Załatwianie spraw formalnych, papierkowych i spotkania z odpowiednimi ludźmi.

4. Nie byłaś wielce zadowolona, trochę zmęczona, ale nie narzekająca na cały świat - taki najlepszy z gorszych dni.

5. Najpierw powiadomiłaś o inne osoby - telefony, może przez Internet. Później wróciłaś do pracy, wcześniej przerwanych zajęć - choć zabrałaś się do tego dynamicznej i z lekkimi nerwami.

 

I ciekawe, kto ma rację...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego, nie potrafie cytowac :(

 

Takze napisze co sie stalo w ten piatek.

Otoz stracilam prace. Po okresie probnym moj szef (ktoremu niesamowicie ufalam) dal mi swiadectwo pracy i po prostu podziekowal. Bylam w szoku, niedowierzalam, bo nie dopuszczalam wczesniej do siebie takiej mysli, ze moglabym nie dostac tej pracy. Przez caly dzien chodzilam spieta, zastanawialam sie, jaka bedzie jego decyzja. On przetrzymal mnie do poznej godziny. W jakiej sytuacji mnie to postawilo? No jak to z naglymi niespodziewanymi informacjami bywa... musze sie zastanowic co dalej, w krotkim czasie. Nie lubie takich sytuacji. Na dodatek ktos w tym dniu grzebal na moim komputerze i zapisal cala moja prace w innym folderze tak, zeby wszystko po mnie zostalo. Ogolnie, niezbyt dobry dzien.

Dziwi mnie troche to, ze widzialyscie w tym ciaze i kontakt z bylym :)

 

Jak myslicie, kto byl najblizej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrze jeszcze na wasze odpowiedzi. Pytalam o to, jak sie zachowalam po otrzymaniu wiadomosci: lezka mi sie zakrecila, ale w ciagu dnia posluchalam mojej intuicji, jakby przeczuwajac co sie swieci, nieswiadomie chyba, spakowalam wszystko co mialam. Takze po wiadomosci, pozegnalam sie ze wspolpracownikami i wyszlam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh wspólczuję... No ja myslałam o szefie tez, bo Mieczowy to albo eks albo szef u mnie... No ale te karty na emocje mi wyszły dziwaczne, euforyczne, same kielichy i to jakie...;/ stąd pomyslałam o byłym może ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cornelio, wlasnie z Twoich kart mozna to wyczytac tylko za bardzo sie sugerowalas tym, ze u mnie moze sie eks zjawic :)

Ogolnie to sprawe juz przetrawilam i nie ma tego zlego... Ciekawa bylam wlasnie jak to karty pokazuja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, tym eksem sie sugerowałam + tym, że mi "Mój" wychodzi często w Mieczowym, eh, no trudno, ale ciesze się, że przetrawiłaś, trzymam kciuki coby było lepiej!:*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do kielichow to tez OK, zbyt emocjonalnie do tego podeszlam.

Mysle, ze to tez fajne cwiczonko bylo dla was, bo malo kiedy zdarza sie taka sytuacja a na przyszlosc zawsze lepiej wiedziec jak kogos przestrzec przed niespodziewana decyzja szefa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...