Skocz do zawartości

czy mój brat miał OOBE za pierwszym razem???


homunkulus

Rekomendowane odpowiedzi

mój brat czytał ze mną jak zrobić OOBE i pierwej nocy jak prubowaliśmy zrobiłam wszystko dokładnie jak pisało nie ukrywajmy mnie się nie udało ale się troche zaniepokojiłam, bo pisało że to może być niebezpieczne i jak rano wstałam to jak się wieczorem położył tak się nie zmienił swojej pozycji !!! strasznie się wystraszyłam trącłam go i krzykłam marek a on nic no to drugi raz i też nic za 3 razem się obudził dziś wczoraj rano i dziś to samo i za każdym razem mówi mi to samo "że to cudowne" czy on dokonał OOBE jak tak to czy tak zawsze będzie się działo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężko bedzie to stwierdzić gdyż nie podałas żadnych szczegółów dotyczących jego snu albo oobe. Więc moja taka mała prosba jak możesz to namów go by opisał to co widział i jakie miał wrażenia potczas tego zdarzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ostatecznym potwierdzeniem OBE jest rozpoznanie i opisanie miejsc, w których się wcześniej nie było. Jeśli zechcesz dokonywać tego typu testów (dobrze wpływają na pewność siebie w poruszaniu się przy użyciu ciała astralnego), to ważne jest aby nikt z bliskich tego miejsca wcześniej nie oglądał aby wykluczyć podświadomy kontakt telepatyczny z kimś kto już to miejsce widział.

 

Były bowiem przypadki, w których jedna osoba wcześniej była fizycznie i widziała rusztowania przy budynku który był remontowany, po czym nie wracała w to miejsce. Zostało ono następnie wybrane jako cel podróży bliskiej osoby. Osoba ta opisała później te rusztowania mimo, że dawno zostały zdjęte.

 

Zjawiska paranormalne wciąż nie są dobrze poznane i łatwo je ze sobą pomylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Jeżeli regularnie wchodzi w stan OBE, to proponuję gdzieś wysoko na szafie położyć obrazek. Najlepiej duży i żeby było na nim coś charakterystycznego np. woda albo budynki, a nie jedno i drugie. Poprosić później brata, żeby w stanie OBE zbadał owy obrazek i opowiedział co na nim widział. Oczywiście nie może być możliwości, żeby zobaczył go wcześniej. Stary patent :) Temat już przedawniony, ale może komuś innemu się przyda pomysł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...