Jump to content

czy mój brat miał OOBE za pierwszym razem???


homunkulus
 Share

Recommended Posts

mój brat czytał ze mną jak zrobić OOBE i pierwej nocy jak prubowaliśmy zrobiłam wszystko dokładnie jak pisało nie ukrywajmy mnie się nie udało ale się troche zaniepokojiłam, bo pisało że to może być niebezpieczne i jak rano wstałam to jak się wieczorem położył tak się nie zmienił swojej pozycji !!! strasznie się wystraszyłam trącłam go i krzykłam marek a on nic no to drugi raz i też nic za 3 razem się obudził dziś wczoraj rano i dziś to samo i za każdym razem mówi mi to samo "że to cudowne" czy on dokonał OOBE jak tak to czy tak zawsze będzie się działo

Link to comment
Share on other sites

Ciężko bedzie to stwierdzić gdyż nie podałas żadnych szczegółów dotyczących jego snu albo oobe. Więc moja taka mała prosba jak możesz to namów go by opisał to co widział i jakie miał wrażenia potczas tego zdarzenia.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ostatecznym potwierdzeniem OBE jest rozpoznanie i opisanie miejsc, w których się wcześniej nie było. Jeśli zechcesz dokonywać tego typu testów (dobrze wpływają na pewność siebie w poruszaniu się przy użyciu ciała astralnego), to ważne jest aby nikt z bliskich tego miejsca wcześniej nie oglądał aby wykluczyć podświadomy kontakt telepatyczny z kimś kto już to miejsce widział.

 

Były bowiem przypadki, w których jedna osoba wcześniej była fizycznie i widziała rusztowania przy budynku który był remontowany, po czym nie wracała w to miejsce. Zostało ono następnie wybrane jako cel podróży bliskiej osoby. Osoba ta opisała później te rusztowania mimo, że dawno zostały zdjęte.

 

Zjawiska paranormalne wciąż nie są dobrze poznane i łatwo je ze sobą pomylić.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Jeżeli regularnie wchodzi w stan OBE, to proponuję gdzieś wysoko na szafie położyć obrazek. Najlepiej duży i żeby było na nim coś charakterystycznego np. woda albo budynki, a nie jedno i drugie. Poprosić później brata, żeby w stanie OBE zbadał owy obrazek i opowiedział co na nim widział. Oczywiście nie może być możliwości, żeby zobaczył go wcześniej. Stary patent :) Temat już przedawniony, ale może komuś innemu się przyda pomysł.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...