Jump to content

rozmowa ze zmarłym we śnie


nowa_użytkowniczka
 Share

Recommended Posts

Dwa dni temu śnił mi się tragicznie zmarły przyjaciel mojego partnera. Dodam, że nie znałam go (zmarł zanim poznałam obecnego partnera), a co za tym idzie nigdy nie byłam u niego w domu, nie widziałam zdjęć jego pokoju ani od nikogo nigdy nie uzyskałam szczegółowych opisów bo nigdy nie było to dla mnie ważne i znaczące.

W śnie rozmawialiśmy na temat dość poważny ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć o czym. Uśmiechał się do mnie i oboje gestykulowaliśmy.

Zaraz potem odczuwałam, że byłam na jego pogrzebie ale też nic nie pamiętam. Po jakimś czasie z moim obecnym partnerem udaliśmy się do domu zmarłego chłopaka. Najpierw siedzieliśmy w pokoju z wieloma osobami, które jak przypuszczam znały zmarłego. Później udaliśmy się do innego pokoju. Do pokoju, w którym mieszkał. Pamiętam prawie każdy szczegół tego pokoju. Usiedliśmy na łóżku, na którym leżał kocyk pomarańczowy w białe paski. Po chwili poczuliśmy obecność zmarłego. Uciekliśmy.

Dzisiaj opowiedziałam partnerowi mój sen. Omówiłam pokój, w którym siedzieliśmy a także wspomniałam o kocyku. Za życia zmarły miał dwa pokoje, w jednym "przyjmował" znajomych a w drugim spał. Okazało się, że w 80% pokój - sypialnia, który widziałam w śnie zgadza się z rzeczywistością. Czekamy teraz na 100% potwierdzenie koloru kocyka, choć na chwilę obecną powiedziano nam, że był raczej pomarańczowy.

Czekam na to potwierdzenie.

Ponadto mój chłopak powiedział mi, że gdy obaj za życia się poznali to pierwsze co to rozmawiali i gestykulowali.

Oboje nie wiemy co może ten sen oznaczać... czy rzeczywiście zmarły przyszedł mi o czymś powiedzieć albo ze mną o czymś ważnym porozmawiać ale w tajemnicy aby nikt inny nie wiedział o temacie rozmowy a na dowód swojej wizyty podał dokładne szczegóły swojego pokoju, w którym mieszkał?

Bardzo proszę o pomoc

Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Zmarły przyjaciel Twojego partnera przekazał Ci ważne informacje dla Ciebie dotyczące Waszego związku.To,że akurat tej informacji o czym rozmawialiście teraz nie pamiętasz,nie pamiętałaś zaraz po przebudzeniu świadczy o tym,że jednak nie możesz/nie jesteś gotowa by te informacje juz mieć.Kiedy zaczną się one dziać w Twoim życiu,wydarzeni o których zmarły Tobie mówił,będzie Ci się wszystko dokładnie ze szczegółami przypominać,będziesz wiedziała,że o tym rozmawialiście tamtej nocy.Ale teraz najwyraźniej nie jest to odpowiedni moment dla Ciebie.Może dlatego,że sprawa jest poważna i masz w życiu podążać własną drogą i wyborami dokonywanymi przez samą siebie a nie sugerować sie tym co powiedział Ci zmarły kolega we śnie.

Jego intencje były piękne,tylko jest coś takiego,że we śnie wszystko wiemy,rozumiemy a nie mamy pozwolenia by pamiętać wszystko na jawie.

Zmarli często do nas przychodzą we śnie,informują o dobrych i przykrych wydarzeniach,ostrzegają.A tu najwyraźniej Ty nie możesz na dzień dzisiejszy tej rozmowy pamiętać.Rozmowa we śnie odbywała się na innym poziomie.Przyjaciel w każdym razie z bliska obserwuje to co dzieje się w relacjach między Tobą a partnerem :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...