Skocz do zawartości

rozmowa ze zmarłym we śnie


nowa_użytkowniczka

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa dni temu śnił mi się tragicznie zmarły przyjaciel mojego partnera. Dodam, że nie znałam go (zmarł zanim poznałam obecnego partnera), a co za tym idzie nigdy nie byłam u niego w domu, nie widziałam zdjęć jego pokoju ani od nikogo nigdy nie uzyskałam szczegółowych opisów bo nigdy nie było to dla mnie ważne i znaczące.

W śnie rozmawialiśmy na temat dość poważny ale nie jestem w stanie sobie przypomnieć o czym. Uśmiechał się do mnie i oboje gestykulowaliśmy.

Zaraz potem odczuwałam, że byłam na jego pogrzebie ale też nic nie pamiętam. Po jakimś czasie z moim obecnym partnerem udaliśmy się do domu zmarłego chłopaka. Najpierw siedzieliśmy w pokoju z wieloma osobami, które jak przypuszczam znały zmarłego. Później udaliśmy się do innego pokoju. Do pokoju, w którym mieszkał. Pamiętam prawie każdy szczegół tego pokoju. Usiedliśmy na łóżku, na którym leżał kocyk pomarańczowy w białe paski. Po chwili poczuliśmy obecność zmarłego. Uciekliśmy.

Dzisiaj opowiedziałam partnerowi mój sen. Omówiłam pokój, w którym siedzieliśmy a także wspomniałam o kocyku. Za życia zmarły miał dwa pokoje, w jednym "przyjmował" znajomych a w drugim spał. Okazało się, że w 80% pokój - sypialnia, który widziałam w śnie zgadza się z rzeczywistością. Czekamy teraz na 100% potwierdzenie koloru kocyka, choć na chwilę obecną powiedziano nam, że był raczej pomarańczowy.

Czekam na to potwierdzenie.

Ponadto mój chłopak powiedział mi, że gdy obaj za życia się poznali to pierwsze co to rozmawiali i gestykulowali.

Oboje nie wiemy co może ten sen oznaczać... czy rzeczywiście zmarły przyszedł mi o czymś powiedzieć albo ze mną o czymś ważnym porozmawiać ale w tajemnicy aby nikt inny nie wiedział o temacie rozmowy a na dowód swojej wizyty podał dokładne szczegóły swojego pokoju, w którym mieszkał?

Bardzo proszę o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Zmarły przyjaciel Twojego partnera przekazał Ci ważne informacje dla Ciebie dotyczące Waszego związku.To,że akurat tej informacji o czym rozmawialiście teraz nie pamiętasz,nie pamiętałaś zaraz po przebudzeniu świadczy o tym,że jednak nie możesz/nie jesteś gotowa by te informacje juz mieć.Kiedy zaczną się one dziać w Twoim życiu,wydarzeni o których zmarły Tobie mówił,będzie Ci się wszystko dokładnie ze szczegółami przypominać,będziesz wiedziała,że o tym rozmawialiście tamtej nocy.Ale teraz najwyraźniej nie jest to odpowiedni moment dla Ciebie.Może dlatego,że sprawa jest poważna i masz w życiu podążać własną drogą i wyborami dokonywanymi przez samą siebie a nie sugerować sie tym co powiedział Ci zmarły kolega we śnie.

Jego intencje były piękne,tylko jest coś takiego,że we śnie wszystko wiemy,rozumiemy a nie mamy pozwolenia by pamiętać wszystko na jawie.

Zmarli często do nas przychodzą we śnie,informują o dobrych i przykrych wydarzeniach,ostrzegają.A tu najwyraźniej Ty nie możesz na dzień dzisiejszy tej rozmowy pamiętać.Rozmowa we śnie odbywała się na innym poziomie.Przyjaciel w każdym razie z bliska obserwuje to co dzieje się w relacjach między Tobą a partnerem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...