Jump to content

Zdjęcie z Odr ciekawostka.


mama_pinki
 Share

Recommended Posts

Witam od dość długiego czasu czytam forum, szukałam miejsca gdzie mogę zamieścić zdjęcie z wycieczki. Chociaż o wycieczce do Odr myslalam już od kilku lat to dopiero teraz zaczepiłam to miejsce podczas powrotu z wakacji. Od siebie dodam, że zdjęcia były robione podczas deszczu, cała ta sesja to dziwne zdjęcia, ale to jest najbardziej wyraźne.

Edited by mama_pinki
Usunęłam postacie rodziny ze zdjęcia.
Link to comment
Share on other sites

Cmentarzysko Gotów - największe w Polsce skupisko kamiennych kręgów.

 

Dzięki serdeczne za uświadomienie :)

Bardzo ładne to miejsce,

Sam muszę się tak kiedyś wybrać ;)

Link to comment
Share on other sites

I własnie o tą twarz chodzi. Od miesiąca trwa debata rodzinna nad tym co to jest? Jedna z wersji to anomalie z powodu deszczu, ale nawet jak na znieksztalcenie deszczu to jest to ciekawe.

Link to comment
Share on other sites

Ja też tej twarzy nie widziałem. Tak tylko ją w połowie widać, ale da się dostrzec mały szpiczasty nosek oraz czarne ślepia. Lecz nie wie do końca co to.

 

1. Może być to jakiś myślokształt z danego czasu, gdzie ktoś pozostawił zalążek swojej energii jak i odbicia.

2. Może być to deva lubująca się w wietrznej części tego obszaru.

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze prośbę gdyby komuś się chciało, aby wejść na oficjalną stronę gminy Czersk do ktorej należą Odry. W sekcji poświęconej kamiennynm kręgom jest parę zdjęć między innnymi takie na którym widać wycieczkę stojącą na mostku widokowym. Luknijcie na prawą stronę przy schodach, jest tam coś podobnego jak na moim zdjęciu.

Link to comment
Share on other sites

A ja tam uważam, ze to po prostu drobinka kurzu na obiektywie. Nie dajmy się zwariować! Każdy z nas na pewno ma takie zdjecia w swoim albumie i nawet nie zwrócił uwagi na takie zamglone kule. Co oczywiście nie zmienia faktu, że miejsce jest iście magiczne i mam nadzieję, że uda mi się kiedyś je odwiedzić. Pozdrawiam serdecznie! :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest sheina

to slad po deszczu, albo jak pisze petra kurz. w tle widac zaglebienie z drzew, które moze dawac w miejscu kropki efekt twarzy, ktorej i tak od razu twarza bym nie nazwała... ale jak ktos juz napisa jesli cos sie chce zobaczyc to sie zobaczy.. ;]

Link to comment
Share on other sites

Z tym się nie zgodzę ,że każdy może takie zdjęcie mieć :), natomiast zgodzę się z tym ,że przyczyna może być bardzo prozaiczna i zupełnie nieezoteryczna. Dlatego tytuł wątku to ciekawostka z Odr a nie duchy w Odrach. Warto jednak zachować trochę marginesu dla zjawisk nadprzyrodzonych, bo to nie jest jedyne zdjęcie z tej wycieczki, mam ich kilkaset i nie po to robione by coś zobaczyć, a wszystkie niesamowite. Ot takie nasze rodzicielskie zboczenie jak ma się dzieci robić dużo zdjęć, w różnych warunkach deszcz, śniezyca, a jednak w żadnym przypadku przyroda nas nie zaskoczyła takimi efektami jakie mam na tych zdjęciach. Słoneczna33 zbastuj trochę nie każdy szuka cudów w psiaństwie, a cuda przyrody to największa ezoteryczna przygoda dla każdego, i jeśli tego nie doceniasz to o prawdziwym rozwoju duchowym nie masz co nawet marzyć.

Link to comment
Share on other sites

Luzik, ja tam za każdym razem widząc takie "coś" na zdjęciu denerwuję mojego Męża, że to duch :) A jego, stuprocentowego sceptyka i realistę, takie gadanie doprowadza do szału. No i mam niezły udaw. A podobnych zdjęć z ciekawości poszukam w swoich zasobach.

Link to comment
Share on other sites

To akurat zwykłe zdjęcie, tak naprawde przypatrzcie się co jest za tą kroplą... Co? Drzewa! A ten "szpiczasty nosek" to poprostu gałąź z tła.

To tylko cienie i odbicia światła z tła. Mają trochę zniekształconą formę, ale to już wina tej kropli.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

ludzki mózg automatycznie i naturalnie doszukuje się kształtów ludzkich i rysów twarzy, nie tylko na zdjęciach. Warto się zastanowić, czy na pewno na wszystkich takich zdjęciach widzimy naprawdę coś niezwykłego.

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...

no cóz,,,,, ja dopiero po którymś razie dostrzegłam 3 kropki majace oznaczać twarz lub raczej włanie maske,,,, i co?? i nie wiem czy to przypadkiem nie wyobraźnia doszukująca się gdzieś twarzy w tym zdjęciu :) dziwne jest też to ze to miejsce jest jakoś tak "zaznaczone" jaśniejszym okręgiem,,,, nie wiem jak to uważać, po prostu napisałam co widzę.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...