Jump to content

Moje wcielenie

Inez2503
 Share

Recommended Posts

• Maestro

S - sygnifikator
Świat
moja dusza dużo przeszła, jest doświadczona, otwarta na nowe, dużo przepracowałam

1 - wpływ starszych wcieleń niż ostatnie Umiarkowanie żyłam w spokojnych czasach, byłam pełna harmonii i spokoju, umiałam kierowc sie swoimi racjami

2i3 - to, co przewija się przez większość wcieleń, motyw łączący reinkarnację klienta
Kapłan Król Monet suma Kapłanka
wewnętrzna mądrosc, stabilizacja finansowa, umiejetnosc połączenia ducha i materii

4,5,6 - warunki oraz okoliczności życia w poprzednim wcieleniu,
Giermek Monet, Cesarz ,Moc
byłam pewnie zielarką, bioenergoterapeutką, miałam dar uzdrawiania innych, działałam na nich kojąco, miałam dobrą energię, skupiałam w swych rękach tez władzę

7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia
2 Kielichów
- muszę otworzyć się na milość, kochac prawdziwie, bo to jest dla mnie najważniejsze

8 - sposoby i możliwości jego rozwiązania obecnie,
6 Monet
stworzyć związek oparty na dawaniu i braniu, dawac wiecej z siebie

9,10,11 - to, co przeznaczone, nieuniknione w tym życiu, zrozumienie czego pozwoli na wypełnienie misji z tego wcielenia
Giermek Mieczy, Giermek Buław Śmierć suma Mag
powinnam pisac, tworzyć, być mówcą, głosić ważne idee, które beda miały wpływ na ludzkość, zdobywac wiedze, doswiadczenia

12 - prawdopodobne przyszłe wcielenie (prawdopodobne, gdyż jest to zależne od tego, jak wypełnimy przeznaczenie tego wcielenia)
Rycerz Kielichów
- będe magiem , tarocistą, moze prorokiem, będe mkiała zdolności paranormalne :-)

S - sygnifikator Świat moja dusza dużo przeszła, jest doświadczona, otwarta na nowe, dużo przepracowałam- zgadzam się i uważam, że w tym wcieleniu masz osiągnąć koniec samorozwoju, będziesz się wcielać już tylko, by służyć pomocą innym

1 - wpływ starszych wcieleń niż ostatnie Umiarkowanie- ten pustel mi przyszedł do głowy z karm na przyjaciółki, on ma wpływ na to co teraz

2i3 - to, co przewija się przez większość wcieleń, motyw łączący reinkarnację klienta Kapłan Król Monet suma Kapłanka- wpływ wiary na znalezienie właściwej proporcji w duchowości i materialności

4,5,6 - warunki oraz okoliczności życia w poprzednim wcieleniu,Giermek Monet, Cesarz ,Moc

Leczyłaś ludzi pomagałaś im wrócić do zdrowia, ale zapominałaś w tym o sobie, zawsze inni byli ważniejsi

7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia 2 Kielichów – w związku z tym, że nie miałaś czasu dla siebie, to i nie miałaś czasu na związek, prawdziwy oparty na dawaniu i braniu, na miłości, być może przez ten związek nauczysz się nie tylko dawać a otrzymywać

8 - sposoby i możliwości jego rozwiązania obecnie, 6 Monet stworzyć związek oparty na dawaniu i braniu, dawac wiecej z siebie- raczej mniej ; ) patrz punkt 7

9,10,11 - to, co przeznaczone, nieuniknione w tym życiu, zrozumienie czego pozwoli na wypełnienie misji z tego wcielenia Giermek Mieczy, Giermek Buław Śmierć suma Mag

Poprzez samopoznanie i wymianę spostrzeżeń masz przejść kompletną transformację, masz zgłębiać wiedzę ezo dla lepszego zrozumienia swojego bytu na ziemi (pewnie chodzi o uzyskanie stopnia w sygnifikatorze)

12 - prawdopodobne przyszłe wcielenie (prawdopodobne, gdyż jest to zależne od tego, jak wypełnimy przeznaczenie tego wcielenia)Rycerz Kielichów WYBIERAJ: ; ) detektyw, kryminolog, szpieg, oficer wywiadu, agent do zadań specjalnych, parapsycholog, mag, czarownik, chiromanta, tarocista, szaman, lekarz, koroner, anatomopatolog, badacz rzeczy tajemniczych, przedsiębiorca pogrzebowy, człowiek o zdolnościach paranormalnych, ktoś kto umiał pracować w warunkach ekstremalnych.

S - sygnifikator Świat dusz doświadczona, która zakończyła już pewien etap wcieleń, to może nawet jest Twoje ostatnie

1 - wpływ starszych wcieleń niż ostatnie

Umiarkowanie

poprzednie wcielenia były równomiernie rozłożone między lekcje a przyjemności - panowała w nich równowaga, Twoja dusza miała okazję rozwijać się w "sprzyjających" okolicznościach :)

2 i 3 - to, co przewija się przez większość wcieleń, motyw łączący reinkarnację klienta

Kapłan Król Monet suma Kapłanka

wiedza ezoteryczna była Ci bliska praktycznie od początku Twojej wędrówki, nauczyłaś się zachowywać równowagę pomiędzy sprawami bytu i materii oraz ducha i samorozwoju

4, 5, 6 - warunki oraz okoliczności życia w poprzednim wcieleniu

Giermek Monet, Cesarz, Moc

pochodziłaś z dobrej rodziny i zostałaś bogato wydana za mąż, niczego Ci nie brakowało, miałaś także szanse rozwijać się, zdobywać nowe doświadczenia

7 - najważniejszy problem przeniesiony z poprzedniego wcielenia

2 Kielichów

miłość z wzajemnością - to jest główny problem

sądząc po kartach wyżej Twoje małżeństwo zostało zawarte z rozsądku niż pod wpływem uczuć, teraz musisz odrzucić to co rozsądkowe a poddać się uczuciom

8 - sposoby i możliwości jego rozwiązania obecnie

6 Monet

otworzyć się na wzajemność, ta karta ma podobne wibracje jak 2 pucharów :)

9, 10, 11 - to, co przeznaczone, nieuniknione w tym życiu, zrozumienie czego pozwoli na wypełnienie misji z tego wcielenia

Giermek Mieczy, Giermek Buław Śmierć suma Mag

powinnaś nadal się rozwijać, rozwijać swoje talenty, aby osiągnąć pełnie i spełnienie, dokonać w sobie zmian, które z paziów uczynią z Ciebie Maga :)

12 - prawdopodobne przyszłe wcielenie (prawdopodobne, gdyż jest to zależne od tego, jak wypełnimy przeznaczenie tego wcielenia)

Rycerz Kielichów

romantyczna i piękna dusza :) człowiek obdarzony talentem - możliwe, że w postaci mężczyzny

zaintrygował mnie ten rozkład ;)

później sobie spapuguję :D