Skocz do zawartości

Moj karmiczny z łosiem:)


Gość AngeloYasmine

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AngeloYasmine

Dzięki wam dziewczyny zainteresowałam się tymi karmicznymi,nawet nabyłam sobie lekturę do tego:)A dziś zgapiam z Carmen:) i robię na mnie i mojego łosia:D:D Ciekawe co nas łączyło dziwne karty wyszły jakbym była zakonnicą w poprzednim wcieleniu:) i chyba dlatego ciągle mam zblokowaną czakrę sakralna hihi pozostałości po nieużywaniu w poprzednim wcieleniu:):)

Zobaczcie jak wy to widzicie:)

 

 

 

Sygnifikatory- 9 mieczy,10 mieczy

on był moim lekarzem bądź księdzem( 9 mieczy) ja chora która leżała na łożu śmierci (wg Słowikowskiej) albo odwrotnie bo później Arcykapłan występuje u mnie jakbym była albo księdzem albo zakonnica

 

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- 4 denary

praca

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- V Królowa buław suma rydwan kryje się kapłanka

nie wiem ale mam wrażenie że byłam zakonnicą w poprzednim wcieleniu, uciekłam od niego i tej miłości

 

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- giermek kielichów As kielichów suma cesarzowa

był zakochany we mnie chciał mnie poslubić

 

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej- IV Cesarz

że nie został moim mężem

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone – rycerz mieczy

nie została oczyszczona przecięta ta karma

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- 2 denary

 

hmhm wyboru?

 

 

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 3 buławy

dążyć do trwałego związku, nie dac się zdominować

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- wisielec

 

zawiesić ta znajomość?

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- umiarkowanie

zachować harmonie,nie walczyć

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- XXI; I suma głupiec

 

chyba kończy się karma w tym wcieleniu i zaczynamy oboje inne wcielenia już osobno

Edytowane przez AngeloYasmine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Maestro

Zrobie to intuicyjnie, tak jak widze na podst. moich kart

 

Sygnifikatory-
9 mieczy,10 mieczy

jedno z Was umieralo faktycznie, drugie cierpialo z tego powodu, moim zdaniem spotkaliście się w niesprzyjających okilicznościach, była wojna, on został ranny na polu walki, Ty się nim opiekowałaś, cierpiałas bardzo, bo nie umiałas mu pomoc

 

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- 4 denary

łączyło Was wspólne w zaangażowanie w jakieś dobro, w coś wielkiego, cały czas mysle, ze zaangazowaliście sie w walke o ojczyznę

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca-
Kapłan, Królowa buław suma rydwan kryje się kapłanka

 

on był żołnierzem, wysokim rangą, którymś z wyższych oficerów, Ty byłaś pielęgniarka- sanitariuszką, mozliwe, ze zakonnicą, kiedyś raczej zakonnice w szpitaalch pracowały, opiekowałaś sie nim, gdy zostal ciężko ranny

 

 

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)-
giermek kielichów As kielichów suma cesarzowa

 

 

zrodziła sie u niego miłośc do Ciebie, byłas dla niego wszystkim , wyczekiwał Cię codzienie, aby choć chwile przy Tobie pobyć, aby Cię dotknąć, zobaczyć choc przez moment, do końca wierzył, ze będziecie razem

 

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej-
Cesarz

 

nie został Twoim męzem - zgadzam się z tym :-(

 

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone –
rycerz mieczy

karma się nie wypełniła, bo on umarł

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego-
2 denary

 

on chyba nie wyznał Ci tego uczucia wprost, miał je w sobie, być moze widziałas je w jego oczach, w gestach, czułąs w słowach, alw on sie bał powiedzieć co czuje, bo wiedzial, że jest w cieżkim stanie, nie chciał Cię zranić

 

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę-
3 buławy

 

dac szanse na transformację relacji, cierpliwie czekac na niego, aż w końcu podejmie jedyna słuszną decyzję

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy-
wisielec

 

powoli wchidzc w relację, zastanawiac sie nad każdym krokiem, dac sobie czas

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- ??? co tu miało BYc >? Umiarkowanie?

jeślim Umiarkowanie - to dążyć do zapewnienia harmonii w zwiazku

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach-
Świat, Mag suma Głupiec

 

tak, odpracujecie ja, jeśli się spotkacie jednak to na nowych warunkach, mozliwe,ze jesli wtedy pojawi sie, uczucie, to bezie ono czyste, niczym nie obciążone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnifikatory- 9 mieczy,10 mieczy

Ty byłaś szpiegiem (9 mieczy), on inwestorem lub doradcą finansowym (wg B. Matuszewskiej - "Tarot kluczem do poprzednich wcieleń")

 

1- to, co łączyło te osoby kiedyś- 4 denary

Pieniądze inwestowane przez niego

 

2,3 - jaką rolę odegrała wówczas osoba pytająca- V Królowa buław suma rydwan kryje się kapłanka

Nie bardzo wiem, gdzie ta Kapłanka się kryje..?

Jeździłaś z miejsca na miejsce celem podpatrzenia konkurencji, byłaś w tym dobra ;)

 

4,5 - jaką rolę odegrała druga osoba (partner karmiczny)- giermek kielichów As kielichów suma cesarzowa

był zakochany we mnie chciał mnie poslubić - tia, a Ty skrzętnie go wykorzystywałaś szpiegowsko ;)

 

6 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony osoby pytajacej- IV Cesarz

Nie umiałaś się ustatkować, nie miałaś trwałych poglądów, droga, adrenalina to był Twój swiat

 

7 - jakie wspólne sprawy nie zostały zakończone – rycerz mieczy

Żadne w zasadzie...Każdy poszedł w swoją stronę....

 

8 - jakie sprawy nie zostały zakończone ze strony partnera karmicznego- 2 denary

 

wahał się między miłością, a wydaniem Cię...

 

9 - co powinna zrobic osoba pytająca, żeby zakończyć sprawę- 3 buławy

Być uczciwa i jasno określona...

 

10 - co powinni zrobić wspólnie w celu dopracowania karmy- wisielec

zawiesić ta znajomość? - tak mi się wydaje... Na pewno przemyśleć, spojrzeć od zupełnie nowej strony...

 

11 - co powinien zrobić partner karmiczny, by zakończyć sprawę- umiarkowanie

zwolnić czasem, wyluzować, odpuścić...

 

12,13 - jakie jest prawdopodobieństwo wspólnej karmy w następnych wcieleniach- XXI; I suma głupiec

Spore... Wydaje mi się, że zaczniecie od nowa, z czystymi kontami...

 

A TY jesteś z Nim, czy nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...