Jump to content

łąka, jazda rowerem, tory kolejowe, borsuk, pociąg...


she1
 Share

Recommended Posts

Miałam bardzo dziwny sen, a że rzadko pamiętam sny myślę, że to może być jakiś znak i niestety nie wiem jak go zinterpretować.

Jechałam z kuzynkami rowerem przez łąki(zielone) niestety nie wiem dokąd zmierzałysmy ale gdzieś się spieszyłyśmy. W pewnym momencie wśród tych łąk przejeżdzałyśmy przez tory kolejowe, z daleka było widac pociąg. Po drugiej stronie dwie rodziny borsuków ale bardzo nienaturalne ( w sensie bardzo duże) matka z małym najprawdopodobniej (mały borsuk był wtulony do dużego, spali). Częśc kuzynek zsiadła z rowerów i przeszła cichutko obok rodziny, ja spanikowałam i powiedizałam że nie idę. Wróciłam za tory kolejowe, razem ze mną wróciła jedna kuzynka. Po chwili rodizna borsuków wstała i gdzieś poszła to był moment kiedy przejechałysmy z kuzynką rowerami. Pojechałysmy dalej dołączyłyśmy do wczesniejszej grupy, która wczesniej minęła rodzinę borsuków :) niestety nie wiem co było dalej, bo na tym sen się zakończył.

jeszcze dodam, że z tymi kuzynkami nie mamy żadnego kontaktu od wielu lat. Jak można to odczytać? Bardzo prosze o pomoc :)

Edited by she1
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Sen uczula na kontakty międzyludzkie bys miała się na baczności,ponieważ ktoś z otoczenia podstępny,nieszczery i złośliwy.Może dotyczyc właśnie tych kuzynek,mogą nastąpić wydarzenia w niedalekiej przyszłości,które będą związane z przeszłością a Ty będziesz czuła sie bezsilna.Powrót do tego co było,byc może jakieś spory,nieporozumienia wcześniejsze teraz będą miały ujście. Jednak to co sie wydarzy nie zakończy pozytywnie spraw rodzinnych.Sprawa nie będzie miała jeszcze rozwiązania ostatecznego.Tak odczutuję Twój sen.Pozdrawiam i bardzo proszę :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję bardzo :) kuzynki raczej wykluczam z kręgu "podejrzanych" ponieważ mieszkamy w zupełnie innych zakątkach Polski a kontaktu nie mamy od ponad 10 lat :) Nie mam pojęcia dlaczego nawiedziły mnie w śnie ;) Dziękuję jeszcze raz

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...