Jump to content

Ansuz

Marlla
 Share

Recommended Posts

Miałam ostatnio ciekawy sen ,zaczęło się wsio tak.. jestem w szpitalu nie wiem gdzie po co na co i dlaczego idę korytarzem i czuje na plecach czyjś oddech i jakieś złe wibracje od niego płynące.idę dalej czuję coraz intensywniej chłód na ciele i głosy ,które jakby wchodzą w głębie mego umysłu, sterują mną a ja się opieram i zaczynam uciekać na górne piętro szpitala ,a tam zastaje mój pokój i to owo COŚ co mnie przyciągało do siebie .Wykonałam jakiś ruch ręką nie wiem co on oznaczał ale postać zniknęła z krzykiem lecz zostawiła mi na ścianie runę ANSUZ i znak ptaka w kole,który nie mam pojęcia co oznacza lecz bardzo mocno utkwiło mi to w pamieci..

Co o tym sądzicie?

Witj Marllo,

Wygląda na to, że utraciłaś niezależność, kontrolę nad swoim życiem, ale jeszcze sobie tego nie uświadamiasz.

Przytłaczają Cię czyjeś myśli, poglądy. Wpływ otoczenia krępuje Cię coraz bardziej.

Powoduje, że Twoje uczucia są tłumione, słabną.

Twoja podświadomość się temu opiera, ale Ty się poddajesz.

Chcesz uciec od tego stanu, porzucić niewłaściwą drogę.

Choć bardziej trafne byłoby stwierdzenie, że chcesz uciec od rzeczywistego obrazu samej siebie, od prawdy o tej sytuacji.

Chcesz się w jakiś sposób dowartościować, poczuć siłę, przegnać zjawę Twojej podświadomości.

Jeżeli zagłuszysz swoją podświadomość, wykluczysz ją, zamkniesz się w kręgu, zamkniesz swój umysł, drogę jego rozwoju.

Znaczenie runy ANSUZ: inspiracja, natchnienie, mądrość, tworzenie, nauka, nowina, spotkanie, słowo, wiedza, egzamin, transformacja, kosmos, informacja.

Pozdrawiam

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...