Jump to content

Sen o wycieczce i udawanej ciąży


19kisielek95
 Share

Recommended Posts

Witam.

Bardzo prosiłabym o interpretacje tego snu. Wydaje mi się dziwny i taki jakiś... Specjalny. Zawsze śnią mi się dwa rodzaje snów: takie normalne i takie... Które wiem, że coś oznaczają.

 

Oto to, co pamiętam ze snu:

 

Sen trwał już dużo wcześniej, pamiętam, że byłam sama(bez partnera lub kogoś takiego). Wróciłam do domu i rodzice powiedzieli mi, że jedziemy na wycieczkę. A w sumie... to nie powiedzieli, ale jakoś zdawałam sobie z tego sprawę, że tam pojedziemy.

Na końcu mojej ulicy w realnym świecie znajduje się most nad autostradą, a za nim duża polana(w realnym świecie). W śnie poszliśmy z walizkami i plecakami do tego mostu, przez niego i były tam góry. Musieliśmy przez nie przejść, by dostać się do jakiegoś domku, w którym będziemy mieli piękne widoki i się wyciszyć.

 

Droga była bardzo trudna. Wyglądało to prawie jak na filmach, gdy przechodzi się z boku góry, na jakimś takim ala wąskim 'parapeciku'. W pewnym momencie głaz wystawał i trzeba go było jakoś ominąć. Ten 'parapecik' przyczepiony do skały to były deski, i jak próbowałam go przejść(ten głaz) to się pośliznęłam i zaczęłam spadać.

 

Złapałam się tych desek rękoma i zawołałam rodziców o pomoc, ale nie za bardzo wiedzieli jak mi pomóc. W końcu jakoś się wciągnęłam z powrotem i poszliśmy dalej.

Nie jestem pewna, ale możliwe, że jeden z bagaży mi spadł. Nie mogę sobie teraz już przypomnieć, czy go złapałam czy nie, od rana minęło trochę czasu...

 

Gdy dotarliśmy na miejsce mieszkaliśmy w takim domku, który wyglądał jak te domki obok zakopanego. małe, ciche. Długo nie byłam tam w tym śnie, była tylko taka scena jak patrzę przez okno, ale miałam wrażenie, że byłam tam bardzo długo(jakby było lato, minęła jesień i zima i wróciło lato).

 

Potem zaczęliśmy wracać. Nagle nie wiadomo skąd zdawałam sobie sprawę że mam męża. Był to chłopak niedużej postury. Zdawało mi się, że bardzo go kocham i on mnie też. Nie wiem czemu powiedziałam wszystkim(nie pamiętam w jakich okolicznościach), że jestem w ciąży. I naprawdę się tak czułam. Jak wracaliśmy to nie były już takie straszne góry, skalne, tylko bardziej taki pagórek z polanką, z której zbiegaliśmy. Mój mąż podszedł do mnie i mocno się do niego przytuliłam, mówiąc mi, że powinnam uważać, bo jestem w ciąży. Wtedy dopiero zdałam sobie sprawę, że nie jestem w ciąży(wcześniej nie zdawałam sobie sprawy z tego, że kłamię) i zaczęłam się zastanawiać, dlaczego to zrobiłam i jak to odkręcić. Wsiedliśmy razem z mężem do jakiegoś samochodu i tutaj się obudziłam.

 

Chciałam tylko jeszcze dodać, że ten chłopak, który był moim mężem (albo narzeczonym, ale chyba mężem. Nie rozmawialiśmy o tym, to było tylko uczucie, ja to wiedziałam) śnił mi się już kiedyś jako mój chłopak. Że z nim chodzę. I to może nawet ze 2 - 3 razy. Jest chyba trochę niższy ode mnie, może mojego wzrostu, raczej taki nie umięśniony, taki mały się wydaje. Ale mimo to daje mi duże oparcie. Sama jestem osobą posturną, nie małą(170 cm, 70kg.). W śnie z nim zawsze wydaję się być mniejsza, idealnie wpasowana w niego.

 

Zawsze jest we mnie bardzo zakochany i zawsze się z nim przytulam, tak trochę zaborczo, jakbyśmy przeżywali coś ciężkiego i ten uścisk miał nam dodać otuchy, jakby był naszą ostatnią deską ratunku. Kiedyś śnił mi się jako mój chłopak w szkole.

 

Za 2 tygodnie wyjeżdżam z domu (mam 16 lat) i wyprowadzam się do Anglii, jadę zdać międzynarodową maturę. Rodzice mnie tam zawożą, ale po 3 dniach wracają a ja tam będę mieszkać u obcej rodziny(host family) przez 2 lata. Może to ma coś wspólnego z tą wyprawą?

 

Proszę, proszę, pomóżcie mi zrozumieć sens mojego snu!

 

Kasia

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...