Jump to content

okradziony samochód


Karson

Recommended Posts

Byłem u dziadków na wsi z wizytą, samochód zostawiłem na ulicy. Gdy chcialem wracać, było już ciemno, zastałem auto z pootwieranymi wszystkimi szybami i drzwiami, łącznie z tylną klapą bagażnika. Radio zostało ukradzione, kilka pudeł z bagaznika również. Szukałem po wsi (już jasno było) jakiegoś śladu, w końcu ktoś powiedział mi, że najprawdopodobniej zrobiła to grupa mężczyzn (tzw lumpów) stacjonujących po drugiej stronie wsi na prawym lub lewym brzegu sporego stawu. Podjechałem tam i widzialem ich z daleka.

Na tym mój sen się skończył. Pomozecie? :wink:

Link to comment
Share on other sites

Symbol samochodu w snach to zawsze my sami.

Może się okazać, że w obliczu niepodziewanych okoliczności poczujesz się okradziony i "przemielony" psychicznie (stan samochodu). Będziesz miał wrażenie, że ktoś wtargnął na Twoje prywatne terytorium, no i wcale nie będziesz skłonny tak po prostu odpuścić.

Fakt, ze Ci mężczyźni siedzieli koło stawu może sugerować, że cała sprawa będzie miała coś wspólnego z emocjami (woda) niższego rzędu (lumpy).

Link to comment
Share on other sites

Ależ skąd. Miało być puszczenie oczka... ale to takie banalne jest.. :lol:

A tak na serio... sen się sprawdził. Wczoraj. Czułem się jak ścierka.. :???:

Czy jest na sali lekarz? Znaczy się chciałem zapytac, czy ktoś powie mi, kiedy w końcu zacznę się spełniać zawodowo? :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...