Jump to content

Wieczór, chmury, zawierucha, ulica


pawel116
 Share

Recommended Posts

Witam, parę dni temu miał miejsce sen, o którym zamierzałem nie pisać, jednak ciekawość nie dała za wygraną. Śniło mi się, że byłem na jakimś spacerze późnym wieczorem, szedłem pustą szosą. Pamiętam, że ktoś znajomy szedł ze mną, chyba był to mój były partner - rozstaliśmy się kilka dni temu, jednak nie jestem do końca pewien. Rozmawiałem z tą osobą. W pewnym momencie stanąłem na środku szosy i spostrzegłem, że nadciąga burza. Chmury pędziły po niebie i w jednej chwili znalazły się nad naszymi głowami. Postanowiłem się odwrócić, lecz wtedy zerwał się porywisty wiatr, poderwał kurz i piach z ulicy i sypnął mi nim po oczach. Nie było żadnego deszczu ani grzmotów, jedynie silny wiatr. Trwało to niespełna kilkanaście sekund, potem wszystko się uspokoiło a chmury rozeszły. Pozdrawiam.

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

witaj,ten sen dokładnie dotyczył Waszego rozstania.Atmosfery,klimatu,tego co między Wami się wydarzyło a co wykluło sie za dnia na jawie-wyszło na wierzch.Po tych kilkunastu sekundach spokój i jasność w Twoim życiu,przejrzystość :) Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję cyganicho, tyle że po tej burzy/wichurze chmury nie znikły całkowicie, tylko poszły dalej i były nadal widoczne, ale nad głową się wypogodziło i zza chmur wyszedł księżyc.

Edited by pawel116
Link to comment
Share on other sites

Guest cyganicha

Nad głową się wypogodziło ale w Was efekty rozstania jeszcze są widoczne i przez jakiś krótki czas będzie taka sytuacja się utrzymywała.

Ten księżyc jak dla mnie oznacza, że być może w związku powinieneś ukochanej osobie dawać więcej swobody,nie ograniczać jej.Powinieneś przeanalizować swoje postępowanie i spróbować spojrzeć na zaistniałą sytuację troszeczkę inaczej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...