Skocz do zawartości

Wieczór, chmury, zawierucha, ulica


pawel116

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, parę dni temu miał miejsce sen, o którym zamierzałem nie pisać, jednak ciekawość nie dała za wygraną. Śniło mi się, że byłem na jakimś spacerze późnym wieczorem, szedłem pustą szosą. Pamiętam, że ktoś znajomy szedł ze mną, chyba był to mój były partner - rozstaliśmy się kilka dni temu, jednak nie jestem do końca pewien. Rozmawiałem z tą osobą. W pewnym momencie stanąłem na środku szosy i spostrzegłem, że nadciąga burza. Chmury pędziły po niebie i w jednej chwili znalazły się nad naszymi głowami. Postanowiłem się odwrócić, lecz wtedy zerwał się porywisty wiatr, poderwał kurz i piach z ulicy i sypnął mi nim po oczach. Nie było żadnego deszczu ani grzmotów, jedynie silny wiatr. Trwało to niespełna kilkanaście sekund, potem wszystko się uspokoiło a chmury rozeszły. Pozdrawiam.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

witaj,ten sen dokładnie dotyczył Waszego rozstania.Atmosfery,klimatu,tego co między Wami się wydarzyło a co wykluło sie za dnia na jawie-wyszło na wierzch.Po tych kilkunastu sekundach spokój i jasność w Twoim życiu,przejrzystość :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję cyganicho, tyle że po tej burzy/wichurze chmury nie znikły całkowicie, tylko poszły dalej i były nadal widoczne, ale nad głową się wypogodziło i zza chmur wyszedł księżyc.

Edytowane przez pawel116
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość cyganicha

Nad głową się wypogodziło ale w Was efekty rozstania jeszcze są widoczne i przez jakiś krótki czas będzie taka sytuacja się utrzymywała.

Ten księżyc jak dla mnie oznacza, że być może w związku powinieneś ukochanej osobie dawać więcej swobody,nie ograniczać jej.Powinieneś przeanalizować swoje postępowanie i spróbować spojrzeć na zaistniałą sytuację troszeczkę inaczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...